Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 186
  • 1 823
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 002
топеното сирене си е  просто кофти продукт ( като идея )
Никога не купувам  и не ям .
Прави се от стари сирена и кашкавали   , за да не се хвърлят , маха се мухълът и се слагат различни добавки , за да убие всеки жив организъм и да не продължи да се разваля ., после се дообработва ,
овкусява се някак  и така то придобива вид и вкус на гума Simple Smile
Нямам предвид нито една марка - технологията е такава .

освен това - прясното сирене на Хелиос , няма нищо общо със сиренето !
това нещо с консистенцията на дунапрен е докарано до това си състояние с помощта на желатин
 , желатинът може да се види по шуплите съвсем ясно .

# 721
  • Мнения: 26
топеното сирене на Хелиос което го има из цяла Бъргария
купувала съм го тъпо и упорито от различни магазини в срок на годност с мухъл отгоре #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire писна ми от него носих няколко пъти опаковка в магазина от там дигат рамене - не им е развалена на тях хладилната камера а току що са го получили, "играли" сме си с продавачи на отвори ако не е мухлясало ще ти го платя и ще го купя, жалвах се и при потребителите- е накрая спях да го купувам - на всичкото отгоре и двамата ми родители са технолози завършили хранително-вкусовия та се мъчих и с тях да разгадая що е така -стигнахме заедно до извода че  им куца нещо в консерванта или и аз незнам какво ...на вас случвало ли ви се е ...топено сирене Хелиос в елипсовидна кутийка струва 1.2 ако се не лъжа вече....
И на мен ми се е случвало преди време и спрях да купувам продуктите им . Sick

# 722
Какаво мислите за кафето "нова бразилия". Може да сте го обсъждали, но не мис е чете цялата тема. Значи когато беше оная реклама с женичките (майчици) с ролките ( .. пакет които отваряш с голи ръце .. ала бала) та тогава  новата бразилия беше закрепила едно добро ниво. Преди няколко месеца обаче, беше затворен кварталния магазин за кафе и си купих гореспоменатото, като си мислех че е нормално и като си го направих.... изненадааа пак гадно. Та се чудя дали е на някои друг му е направило подобно нещо впечетление или си внушавам.

# 723
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 647
Какаво мислите за кафето "нова бразилия".


За мен по- гадно от това кафе няма

# 724
  • Мнения: 652
Аз пък преди да забременея,само Нова Бразилия пиех-от черната опаковка.Харесва ми,защото е горчиво и силно,точно както го харесвам,не е сладникаво или ароматизирано като някои други.Купувала съм различни кафета и от скъпи марки,но това си го харесвам най-много.

# 725
  • Мнения: 14 614
нова бразилия- от това, което се отваря с "голи ръце" или насипното  Simple Smile
когато си купувам от магазин за кафе- си е вкусно, пакетираното е гадно- а и не знаеш какво са ти смелили- нормално е да няма един и същ вкус всеки път

# 726
  • Мнения: 4 043
Какаво мислите за кафето "нова бразилия".


За мен по- гадно от това кафе няма

на същото мнение съм Sick

# 727
  • Мнения: 11 957
Съгласна съм, но за пакетираното.

# 728
  • София
  • Мнения: 5 785
Какаво мислите за кафето "нова бразилия".


За мен по- гадно от това кафе няма

на същото мнение съм Sick
Peace

# 729
  • Мнения: 4 544
Какаво мислите за кафето "нова бразилия". Може да сте го обсъждали, но не мис е чете цялата тема. Значи когато беше оная реклама с женичките (майчици) с ролките ( .. пакет които отваряш с голи ръце .. ала бала) та тогава  новата бразилия беше закрепила едно добро ниво. Преди няколко месеца обаче, беше затворен кварталния магазин за кафе и си купих гореспоменатото, като си мислех че е нормално и като си го направих.... изненадааа пак гадно. Та се чудя дали е на някои друг му е направило подобно нещо впечетление или си внушавам.
не е лошо, но купувам елит вече. а това за голите ръце все се чудя какви ли трябва да са тия ръчища, че да го отвориш лесно.  newsm78 на мен не ми се отдаваше

# 730
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Какаво мислите за кафето "нова бразилия". Може да сте го обсъждали, но не мис е чете цялата тема. Значи когато беше оная реклама с женичките (майчици) с ролките ( .. пакет които отваряш с голи ръце .. ала бала) та тогава  новата бразилия беше закрепила едно добро ниво. Преди няколко месеца обаче, беше затворен кварталния магазин за кафе и си купих гореспоменатото, като си мислех че е нормално и като си го направих.... изненадааа пак гадно. Та се чудя дали е на някои друг му е направило подобно нещо впечетление или си внушавам.
не е лошо, но купувам елит вече. а това за голите ръце все се чудя какви ли трябва да са тия ръчища, че да го отвориш лесно.  newsm78 на мен не ми се отдаваше

Ама за мен това Новата Бразилия не е кафе а въглища, въпрос на личен вкус, но никога не бих купила такова кафе, а и не го правя. Пием основно арабики от чувалите или Лаваца.

# 731
Добре де, за малотрайните колбаси и най-вече за кренвиршите разбрахме, че са бъкани с боклуци, но нали все пак от всичкото месо трябва да остава и малко по-чисто? В смисъл, че едно животно или птица не се състои само от кожи и кости. Да се надявяме ли, че в най-скъпите колбаси има поне 50 % истинско месо? Говорим за тези с цена над 15 лв. на 1 кг.

# 732
А що се отнася до кафето: от мой познат знам, че от чувалите с насипно кафе, които пристигат от Латинска Америка изскачат купища бълхи. За успокоение - то все пак се преварява, освен ако не ползвате  машина за шварц кафе.

# 733
  • Мнения: 4 544
Добре де, за малотрайните колбаси и най-вече за кренвиршите разбрахме, че са бъкани с боклуци, но нали все пак от всичкото месо трябва да остава и малко по-чисто? В смисъл, че едно животно или птица не се състои само от кожи и кости. Да се надявяме ли, че в най-скъпите колбаси има поне 50 % истинско месо? Говорим за тези с цена над 15 лв. на 1 кг.
да ти кажа - не ми се вярва  newsm78 или пък, ако има, кой знае дали не е било преди това изтеглено от търговската мрежа и натъпкано на нова в колбаси  ooooh!

# 734
За бланширания ориз е вярно, че не става, но мога да кажа това само за този на фирма "IZZI" no - мирише на развалени овесени ядки. Иначе съм купувала на "Фамилекс" и не беше лош yes.

Общи условия

Активация на акаунт