Модерните бащи и бгмама

  • 3 275
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 298
Нашия тати не е от ултра модерните,но определено помага.Още като беше бебе ще я заведе на разходка,ще и смени гащите ще си поиграе с нея.Сега имат други занимания двамата,карат колело ходят за риба(въпреки че е момиче) и др.,с две думи помага ми,което ме радва. Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 296

Статията иначе не е нищо особено...
Мда,определено.
Аз пък съм останала с впечатлението,че е точно обратното настроението на майките У форОма.

Да се похваля,че и нашият Татко е от полу- модерните(що се отнася за децата).За домакинстване не може и дума да става Laughing

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не много модерен...но понякога помага  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 169
И моя не е от най-модерните. Не е наясно колко яде детето точно какво и кога, не сменя памперси никога не е излизал с него сам. Но аз не бих отказала да се модернизира! Не мисля, че си браня майчинството като запазена територия. Няма нищо лошо в това и татковците да се грижат за децата си , все пак те са и техни деца!

# 19
  • Мнения: 2 960
винаги ми е помагал страшно много и във всичко.Хранене,къпане/един път не ме е оставил,не че не мога-кеф му е/винаги заедно,смяна на памрерси.....всичко.И с първото ни дете и със второто е" дежурствал "първите месеци до към 04 сутранта ,за да мога аз да се наспя ..после е отивал на работа и НИКОГА не се е оплаквал.Напротив-винаги усмихнат ,ведър ,готов да ми бъде рамото и прегръдката във всяка ситуация.Ако това значи "модерен" -добре!!!Модерен е!!За мен обаче е доста повече от това Heart Eyes

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нашия значи е доста модерен Wink - памперси сменяше, започна да го къпи от както стана на 10-11 мес. та до сега, играят заедно, боричкат се. Като е болен и не е на ясла той го гледа по цял ден (защото неговата работа позволява), дава лекарства, мери температури..
Единственото което мъжа ми не обича е да води малкия по детски площадки.И го разхожда за кратко, пият кафе, пазаруват и в къщи.

# 21
  • Мнения: 195
И нашия татко тогава е от модерните - чисти, готви и пазари. Когато сме на разходка не ми дава да бутам количката, носи беба в кенгуруто, занимава се с нея. Обяснява как нямал търпение да порасне още малко за да си играят. Памперси не сменя, но съм сигурна, че ако се наложи и това ще прави. Къпем си винаги бебето заедно.
Колкото до форума аз все на жени, които се оплакват, че мъжете им не помагат съм попадала.

# 22
  • Мнения: 4 965
Ама като гледам моят си остава най-модерният дотук  Flutter.
 Joy

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ама като гледам моят си остава най-модерният дотук  Flutter.
 Joy
newsm78сподели, любопитни сме 4470

# 24
  • Мнения: 493
И нашият тати е от модерните татковци-много ми помага с малкия,а и с домакинската работа.

# 25
  • Мнения: 4 965
... newsm78сподели, любопитни сме 4470

... Добре, че има и такива, които могат да си признаят: "Моят мъж понякога е по-добра майка на децата ни от мен." ...

Този цитат в статията е от мен. Joy
Писала съм го даже доста пъти...

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поздравления azaf bowuu

И аз да споделя за нашия модерен татко, ако не е той не знам как бих се справила. Живеем далече от баби, дядовци и роднини.....той е единствения който ми помага не знам как бих се справила без него.

# 27
  • София
  • Мнения: 23 096
Мъжът ми не сменя памперси - по тази логика не е модерен  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 925
Идеята на темата по-скоро беше да споделим мнението си за "модерните" татковци, според определението им в статията на Капитал, а не да казваме бащата на нашето дете модерен ли е, не е ли модерен.
В този смисъл, на мен ми е хубаво да виждам такива бащи, които са надмогнали мачистките си комплекси и не се страхуват да вършат "женска" работа. Има и такива, обаче, които просто НЕ МОГАТ да вършат женска работа, защото не са се научили. Моят приятел и бащата на сина ми е от този тип. Не е сменял памперси, не е разхождал сам детето, не е оставал сам с него. Помага ми с каквото може, но основното се пада на мен. Уча го, на каквото сметна за необходимо, но май ми е по-лесно и спокойно повечето неща около бебето и дома да си ги правя сама Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 432
Средна работа е наш тати. Още малко желание за игра с детето му трябва  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт