Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 512
  • 246
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 429
Честит ви първи сняг!

# 196
  • В море от любов
  • Мнения: 519
 Nature Snowman Nature Snowman santa2
С първия сняг идва и празничното настроение Party
Жалко, че няма да се задържи този поне, но утре вече трябвада понатрупа Grinning

# 197
  • Мнения: 2 726
Честит първи сняг,русенки  newsm81  santa2

# 198
  • Мнения: 4 406
върнах готиното заглавие, сега вече е актуално!

# 199
  • Мнения: 2 090
ooooh! да благодаря,много сте наблюдателни ама аз не съм.Не съм сменяла лентата  Rolling Eyes тъй че вече сме на 2.5г Wink Диди е на 4.06. роден,грешката е моя моля за извинение   bouquet
Joy Joy Joy
И аз сега чак се сетих че вашия рожден ден беше малко след на Сашко Crazy

Хайде честит първи сняг и от мен Nature Snowman

# 200
  • Мнения: 164
Честит първи сняг и от мен.И на слънчицето на Сонка честит рожден ден със закъснение bdbaloni

# 201
  • Мнения: 946
Нищо де приятно ми беше да ме поздравите.вСЕ едно и без това не се вяснах за моя ден ден за една виртиялна почерпка.
 Nature Snowman чЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ,нищо че се стопи вече.
Сашимама,аз тебе бая съм те засичал апо улиците като бременна идаже си спомням,че като отидох  на преглед единия път в родилното ти беше там май родила.ходите ли на ясла?

# 202
  • Мнения: 207
Честит вече стопил се сняг и от мен  Mr. Green Я да питам тук да има една мама да живее на кръговото,блок Бозвели на 11 етаж с момченце на 1-2-3г?  Grinning

# 203
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден на Мони на Вече Петя!


 
Да е здрава, щастлива и послушна!!!

# 204
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Честит рожден ден на Мони на Вече Петя!


 
Да е здрава, щастлива и послушна!!!
Честит празник и от нас newsm59  party023 Tada
Много здраве, послушани и щастливо детство! Heart Eyes
 bdbaloni baloni bdbaloni

# 205
  • Мнения: 2 090
Ходим,втора седмица вече Crazy,след бая стоене вкъщи поради кашлици,сополи и тем подобни Confused


Честит рожден ден на Мони на Вече Петя!
Здраве,щастие и безброй усмивки newsm67

# 206
  • Мнения: 3 216
Благодаря за пожеланията, момичета. Почерпете се за здравето на порасналата ми девойка:



# 207
  • Мнения: 343
Nature Snowman Nature Snowman santa2
С първия сняг идва и празничното настроение Party
Жалко, че няма да се задържи този поне, но утре вече трябвада понатрупа Grinning
Да ама, не, като гледам какво слънце грее, ще чакаме сняг да се задържи, ама друг път.
ВечеПетя да ти е живо и здраво момиченцето и все такава хубавица да расте./като майка си де/ Wink

# 208
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Nature Snowman Nature Snowman santa2
С първия сняг идва и празничното настроение Party
Жалко, че няма да се задържи този поне, но утре вече трябвада понатрупа Grinning
Да ама, не, като гледам какво слънце грее, ще чакаме сняг да се задържи, ама друг път.
Ех, тези синоптици ooooh!, пак не познаха Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако го нямаше силния вятър, щеше да е чудесен деня за разходка, но ме е страх да ги изведа, че каквито са ми кекави и двамата.........., още днес ще пуснат сополки Mr. Green

# 209
  • Мнения: 199


ВечеПетя, да ти е жива и здрава щерката! Много усмивки и весело детство!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт