Къде нотариус в Люлин?

  • 40 092
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Там редовно го правят този номер - "оправяме документите, дайте парите, всичко е ок, само елате след 17.30ч."  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
Темата е стара и никой не е писал скоро по нея, което е жалко, защото това може би щеше да ме предпази от една адвокатска измама. Първо опитах да се свържа с кантората на нотариуса Гочев, откъдето ми отговориха след 20 дни(!), т.е. все едно, че не ми отговориха, защото аз междувременно се отправих към така наречената кантора на пазара, над която наистина с големи букви стои надпис "Нотариус". Оказа се , че вътре седи една адвокатка-мошеничка, която ми каза, че нотариусът ще дойде в 17,30 ч., но щом видя, че нотариалната покана, която исках да изпратя е изготвена, при това в нужните екземпляри, ми предложи да ги оставя, за да ги предаде на нотариуса. Поиска ми 75 лева, което ми се стори невъзможно висока цена, защото предварително бях прегледала в интернет тарифата на нотариалните услуги, но след като не бях сигурна какво е положението при нотариус Гочев, а бързах и не ми се ходеше до центъра, оставих поканата и парите. След 1 месец установих, че поканата не е стигнала до предназначението си, а адвокатката Гергана Страшимирова Иванова само я е занесла при нотариус Дахтеров на Орлов мост (което можех да направя и аз), п латила му е за услугата малко по-малко от 33 лева и просто си е прибрала останалите 42 лева. Направо останах изумена от факта, че мога да бъда измамена така нагло от един служител на Темида в една кантора за правни услуги, наистина съм потресена.
  Не е точно по темата, но аз съм много доволна от нотариус Дахтеров - далечко ми е, но винаги, когато имам нужда, ходя до Орлов мост.  Peace

# 17
  • Мнения: 592
Ако беше прочела темата отначало, нямаше да си потресена сега! Кой каквото си го направи сам и Господ не може да му го направи!

Общи условия

Активация на акаунт