Чакахме ви мили Скорпиончета, а вече имаме НОЕМВРИйски Везнички!

  • 12 630
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 70
Хелоуууу Simple Smile

Чеситито на всички нови мами Simple Smile))   bouquet   Да са им живи и здрави бебоците  Heart Eyes
 
Аз днес следобяд се боря с моя звяр да хапне нещо, но не !!! Инат скорпион и тва си е !!! Само спи и ака Simple Smile Сега се надявам след банята да се излъже и да хапне малко, че незнам.

# 16
# 17
  • Мнения: 14
Най-после съм си на моя комп и мога да пиша.Честито на всички мами newsm51
И аз нямам вече търпение да си гушна моята принцеса

# 18
  • Мнения: 297
Записсс
Честити бебенца на Шехерезина и Верги
Цветя за Шопи и чакаме разказче,когато можеш.
Тонеска мерси за темичката
И аз си чакам,днес говорих с доктора и се уговорих за петък да видим дали няма да излезе дотогава newsm78.Боли ме гърба и кръста,имам си контракции,ама засега не са болезнени.Мисля си даже че и повечко сантиметри разкритие съм получила,но да видим като ме прегледа

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 19:37 от didipidi

# 19
  • Мнения: 8 952
Честито дъщерички на Вергилия и Шехерезина! Да са им живи и здрави!

Хм! Има ли още някой на когото не му се е смъкнал корема?! Моя корем сякаш няма никакви изгледи да се смъква...  newsm78 Като чета тука, че цели седмици преди раждането се смъквал... започнах да си мисля, че още сумати време ще си ходя бременна.  Sick

Днес си направих поредната дъъълга разходка, но колкото повече ходих, толкова по-  нищо ми нямаше. Само краката ме заболяха.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 34

Хм! Има ли още някой на когото не му се е смъкнал корема?!

Има ...  smile3521 newsm45

# 21
  • Мнения: 8 536
Запис  ppp

Айде новата тема да ни е пак на късмет Flowers Four Leaf Clover, само хубави новини да си споделяме!

На Вергилия и Шехерезина, честити моми, да ви са живи и здрави!  bouquet

Тео, успех утре- леко и безпроблемно раждане fingerscrossed!

# 22
  • Мнения: 3
[color=darkred]ХАЙДЕ ПЛОВДИВСКИ  МАМЕТА РАЖДАЙТЕ  ТА ДА БУТАМЕ КОЛИЧКИ ЗАЕДНО !!!!  Hug  Hug [/color]   Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 297
mila_78 лесно ти е на теб,нали се отчете вече-да му мислим ние дето тепърва ни чака  Crazy

# 24
  • На топло...
  • Мнения: 584
 Hug
Честито на всички нови майчета! Да са ви живи и здрави рожбичките! Нека необятна любов топли и дарява с щастие всички ви! Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Чудни снимчици на малки душички baby_neutral Heart Eyes  bouquet...
ТеО, успех утре! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
 Hug

# 25
  • Мнения: 21
Честито на мама Шехерезина - да ти е жива и здрава принцесата!  bouquet
Честита племенница и на лелята. Лейдибейби кажи как е твоето зайче дано скоро да го гушкаш в къщи стискам ви палци и много късмет от мен. Hug

# 26
  • Мнения: 0
TeO и от мен едни стиснати палци. Дано всичко мине по вода утре!
Честита принцеса на Шехерезина!

# 27
  • Мнения: 827
Момичета моето мишленце се подобрява, вече диша сама (макар и малко по трудничко) , намалели са и гнойните секрети и утре ще се опитат да я изкарат извън кувиоза.Стискайте палци да се справи и да не се връща в кувиоза. Praynig
Ето ви две снимки , едната на бебка а другата е с мен и мъжа ми на изписването ми.
http://media.snimka.bg/1242/008740168-big.jpg
http://media.snimka.bg/1242/008740180-big.jpg

# 28
  • Мнения: 297
Лейди малката ще се справи,ще се оправи и ще мине всичко благополучно. Praynig Hug  bouquet
Малката е сладуранка
Тео успех мила с теб сме  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 33
ЛейдиHug толкова е сладка Мишето. Ще се оправи и ще си я вземете скоро у дома. Вярвам и се моля за това Praynig . А тя изглежда толкова борбена и съвършена  Hug

Общи условия

Активация на акаунт