Ранна бременност

  • 2 402
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте момичета,
Искам да ви споделя и моят проблем и да ми кажете вашето мнение. Преди няколко дни установих, че съм бременна. Тестът беше положителен. Закъснява ми само седмица. От 2 дни обаче имам кафяво течение, което много ме притеснява.Утре ще съм на лекар. Нормално ли е според вас това?

Ох, за пореден път ще напиша: Никакво кръвотечение НЕ Е нормално по време на бременност!!!
Всяко наличие на кръв, независимо от цвета е сигнал за някакъв проблем. Отивай на лекар!

# 16
  • Мнения: 645
Честито  bouquetАз имах такова зацапване в началото и с малко хапчета отмина!Успех и лека бременност  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 734
Често срещано е при много жени. Не се тревожи, почивай и отиди на лекар възможно най-бързо, той ще ти изпише каквото трябва

# 18
  • Мнения: 209
Честито    bouquet
Кафявото течение НЕ е нормално - отивай възможно най-бързо на лекар!
"Захващането" всъщност е имплантиране, което става доста по-рано!
Желая ти късмет Praynig Praynig Praynig

както са ти казали не е нормално - разбрах че си на лекар скоро - стискам палци и късмет  Praynig

# 19
  • Мнения: X
Абе, момичета, защо пишете глупости не мога да разбера?
НЯМА нормално течение по време на бременност. Аз не съм имала дори имплантационно кървене и двата пъти.
Може да е нещо безобидно, но може да бъде и фатално. На твое място не бих чакала, а бих отишла веднага на лекар, в крайна сметка родилните домове нямат почивен ден, винаги ще има кой да те прегледа.
Стискам палци за една безпроблемна бременност.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не е нормално, но се случва, лекаря ще ти каже, за какво иде реч Wink
Успех!

# 21
  • Мнения: 2 013
Според мен е нормално,аз също в самото начало на бременноста имах течение и то доста,но бяло Simple Smile Доки ми каза че е нормално,а пък аз си го обаснявам с липсата на мензис.Не се притеснявай!

ЧЕСТИТО КОРЕМЧЕ!!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 9 814
Според мен е нормално,аз също в самото начало на бременноста имах течение и то доста,но бяло Simple Smile Доки ми каза че е нормално,а пък аз си го обаснявам с липсата на мензис.Не се притеснявай!

ЧЕСТИТО КОРЕМЧЕ!!!  bouquet

Кафеникавото течение, известно като зацапване при ранна бременност няма нищо общо с бялото течение.
Разбира се, че трябва да отидеш на лекар, за да се види каква е причината за това.

# 23
  • Мнения: 468
Течението,което имаш не е нормално.Аз също имах в началото на бременността си и се наложи да лежа малко повече от месец и да пия хапчета.Оказа,че имам отлепване на плодното сакче и с малко лекарства и повече почивка сега всичко е наред.Не се тревожи ,а отиди по-скоро на лекар

# 24
  • Мнения: 84
 smile3525честита бремедност мисля че не е препоръчително такова течение

# 25
  • Мнения: 2 960
?
НЯМА нормално течение по време на бременност. Аз не съм имала дори имплантационно кървене и двата пъти.
Може да е нещо безобидно, но може да бъде и фатално.

Подкрепям напълно !!! PeaceИ аз не съм имала през двете си бременности.Дано момичето да е отишло на преглед днес/както е написала/ и да ни каже какво е мнението на доктора.

# 26
  • Мнения: 297
Почивка му е майката  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 23 096
И аз имах зацапване, дори ме приеха в болница по препоръка на гинеколожката ми, но самите лекари в болницата се чудиха защо са ме приели, след като не виждат проблем! Изкарах няколко дни там, поне ми дадоха болничен!
Честито и пиши след прегледа  Peace

# 28
  • Мнения: 2 013
ДА!Всички чакаме да ни кажеш как е минал прегледа!!! Peace

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Първо честито.
Второ не се шашкай толкова.
Трето бягай на лекар и чакаме да споделиш какво е станало.

Общи условия

Активация на акаунт