Съвет относно цикъла

  • 976
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Виж сега друг е и въпроса ако ти се съмняваш,че с мъжът ти може да сте сгафили така да се каже.Тогава за твое успокоение след ден-два пак си направи тест.Аз кърмих синът ми до 10 месеца и не ми идваше изобщо,въпреки,че бях убедена,че не съм бременна съпругът ми го нямаше дълго време вкъщи пак си правех по 3 теста на месец.То паниката е голяма работа,като си внушиш нещо.

# 16
  • Мнения: 518
Виж сега друг е и въпроса ако ти се съмняваш,че с мъжът ти може да сте сгафили така да се каже.Тогава за твое успокоение след ден-два пак си направи тест.Аз кърмих синът ми до 10 месеца и не ми идваше изобщо,въпреки,че бях убедена,че не съм бременна съпругът ми го нямаше дълго време вкъщи пак си правех по 3 теста на месец.То паниката е голяма работа,като си внушиш нещо.
И аз съм от паниките! Въпреки, че пия и противозачатъчни и всеки път ми идва по часовник от тях, напоследък взе да ме гони параноя, че имам цветна бременност  #Crazy Тест не съм си правила, но май трябва да направя за да се отърва най-после от тия мисли!

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Все още не ти се е регулирал цикъла.Но ако нещо те притеснява или закъснее повечко отиди на преглед.
съгласна съм Peace

# 18
  • Мнения: 2 172
Може и да си бременна,ако има предпоставки за това разбира се  Rolling Eyes Ти най-добре си знаеш.Това,че тестът е отрицателен не означава абсолютно нищо.Те и моите бяха отрицателни,ама на 15-тия ден от закъснението вече се появи един положителен  Mr. Green
  Но е възможно и да е от регулирането на цикъла,въпреки че на мен лично не ми е давало отклонения.Дойде ми 3 месеца след като спрях да кърмя,беше доста обилен,но редовен  Peace

# 19
  • Мнения: 298
До осмия месец кърмих дъщеря си,и през цялото време си имах цикъл.
Ако обаче се притесняваш иди на АГ той най-добре ще ти отговори.

Общи условия

Активация на акаунт