Пият ли децата ви студена вода?

  • 23 798
  • 392
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 493
Не давам студено PeaceВсичко което давам е на стайна Т Peace

# 17
  • Мнения: 654
Мисля,че им е рано- баща ми на 56 години още не пие студено то хладилника.
Може към 3 г. да започнеш с постепенно изстудяване на напитката, докато стигнеш до температура на престояла в хладилник, но ако направо почнеш със студени напитки, най- много да му докараш някой фарингит.

# 18
  • Мнения: 542
эдравей!аэ имам две деца на каката не даваме студено,эащото тя много боледува,а на малката ,която е на 1год и 4 мес. даваме и кислмляко и сок студени,но тя не боледува! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 544
Аз не само че не мога да пия от хладилник, а и от чешмата зимата ако пия на другия ден съм с болно гърло. А баща им пие целогодишно вода от хладилника и няма проблеми. Затова искам ако зависи от мен да са като баща си, да направя каквото трябва.

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не, не давам. Дори и на голямото ми дете /8 год./ не давам. Но той има много проблеми с гърлото. И затова не съм се престрашила да му дам.

# 21
  • Мнения: 1 763
Моят син вода не иска да пие, обаче яде плодове направо от хладилника. На мен като дете също са ми давали течност и кисело мляко от хладилника.

# 22
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
от хладилника не , но държа водата и соковете на стайна температура , не ги затоплям допълнително Peace

# 23
  • Мнения: 9 973
честно казано избягвам, но се случвало да й дам кидсело мляко или плод от хладилника.
аз още се страхувам

# 24
  • София
  • Мнения: 7 039
Според мен си зависи от детето. От хладилника не давам вода на малкият.

# 25
  • Мнения: 174
Не давам,дори когато сме навън и водичката изстине не й давам,но тя като й е студено се мръщи,така е и с пюретата иска да са й притоплени, така си хапва повече,иначе прави физиономии.Не знам дали аз съм я свикнала така,но една приятелка ми каза,че ще я изнежа и да не й притоплям водата и аз я послушах и малката се разболя от възпалено гърло и бяхме на АБ  Sad Сигурно е съвпадение,но не знам дали скоро ще се престраша,може да го направя постепенно Thinking

# 26
  • Мнения: 3 695
Вода - на стайна температура, кисело мляко от хладилника - да. Peace

# 27
  • Мнения: 2 960
Не -не давам студена вода-трябва да е със стайна температура.С каката също се стремя да не пие много студено и газирано,защото има проблеми /много чести/с гърлото и сливиците.Та така- покрай пазенето на каката съм свикнала да не давам студено от хладилника!!!

# 28
  • Мнения: 922
Да пие. Отваря хладилника и си взема какво иска и кисело мляко и кремчета.
А сок и плодово прясно мляко няма начин да ги пие топли. Сладолед цялото семейство просто обожаваме и това е нещото което винаги има в къщи.
Не знам дали боледува повече, но като всяко дете и боледува.

# 29
  • Мнения: 1 298
Давам да. На 2,2години е .

Соковете са от хладилника, кисело мляко и кремове също.
Сладолед яде редовно, също и зимните месеци. Прясно мляко също студено.

Гърло почти не я боли. Сироп за кашлица е пила 2 пъти.
АБ никога.

Общи условия

Активация на акаунт