Отговори
# 240
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
момичета, пак казвам - степерът е в мене и не зная чий е
моля да го задържа още, ама чий е все пак?

момчил вчера има коледно тържество в детската ясла - не знам дали не е плакал от дядо Коледа, чакам снимките на фотографа. Ще публикувам  Peace

# 241
  • Мнения: 659
галя степера е на жгмъц,тя май някакви проблеми с колата е имала и се включва рядко сега

# 242
  • София
  • Мнения: 11 117
Ахъ, мой е степера. Споко задръж го колкото искаш. Моята сага с колата продължава. След великия ремонт, колта не върви нормално та ще и правя рекламация и не знам кога ще я карам. Пфу аман вече от майстори - аматьори и некадърници. #Cussing out Имам чувството че всички части са и смененени и пак не е у ред ...

# 243
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ахъ, мой е степера. Споко задръж го колкото искаш. Моята сага с колата продължава. След великия ремонт, колта не върви нормално та ще и правя рекламация и не знам кога ще я карам. Пфу аман вече от майстори - аматьори и некадърници. #Cussing out Имам чувството че всички части са и смененени и пак не е у ред ...

тия направо ти направиха пладнешки обир
"оправят" ти колата от месец и повече, май, и въпреки всичко нищо не са направили!
Направи си рекламацията навреме, защото от това ти зависи живота, както и на детето - предполагам, че я возиш  Peace

а, благодаря ти много  Peace

Аз имам некви лични депресии нещо на работата. От четири дена искам да говоря на шефа с жена му - тя вече определя заплатите, но тя, въпреки, че всеки ден й казвам, че много държа да поговорим за това, все ме подминава. Усмихва се, закача се с мене, но така и не ме вика да се разберем.
Заплатата ми не е вдигана със стотинка вече четири години  Sad
Парите ми са малко, наистина не ми стигат, след всичките увеличения на какво ли не.

Направо не знам как да поставя вече нещата ... Не ми харесва тази ситуация. Аз й казах за какво искам да говоря с нея. Напомням й, но ...

Мъжът ми се ядоса много тази вечер. Каза, че това е повече от подигравка. Аз, обаче, като знам колко близка ми беше тази жена, преди да изляза по майчинство, не ми се вярва че би постъпила така. Не и с мен. Не мога да го допусна.

Въпросът е в това, че не е само заплатата, което искам да обсъдим. За това мога да говоря с нея и на стълбите, пред входа, за бързо. По-скоро ме вълнува друго - за моето положение във фирмата. Връщам се от майчинство, нещата са мноооооооооого променени, нашият отдел ми се струва нещо "изоставен" от грижи... Ще ми се да мина в друг... Не знам. Искам с нея да говоря, ама как да я накарам да се спре най-накрая. Не аз съм шефката, а тя... Пък и аз вчера и днес не мога да мръдна от компа - сто човека на линия, всеки иска съпорт, изобщо  ooooh! Че и снощи у нас ме хванаха на скайпа ... За мен това е добре дошло, защото колкото повече народ ми виси на главата, толкова повече влизам в час и то с последните актуализации на продукта ни.

Направо ми е едно убито. Когато не си удовлетворен от лично естество - не става въпрос за кариера или нещо такова, аз предпочитам да съм слята с масата в нашата фирма, тогава някак си всичко ти се убива, пада ти настроението и се чувстваш смазан без да има защо ... Вкъщи, като се прибера, се чувствам много изморена, през  тези два дни  Sad. Нямам насторение нещо...
И изобщо, откакто решихме с моя мъж, че и двамата ще си кажем във фирмите какво искаме, нещо ми се подтисна, не знам защо са ми неприятни тези разговори. Иначе са за добро - и за мое, и за колективното - за колегите, имам предвид.

Как се чувствате вие, работещите?
Хайде да си поговорим и за това, ако искате, де  Hug

# 244
  • Мнения: 4
Здравейте мами, извинявайте, че така се намесвам............но имам въпросче Simple Smile
Имам девойка на 11 месеца и отскоро и аз живея в Сухата река...проблемът е, че не познавам никой тук, пък смятам, че вече ни е време да се записваме на детска кухня..... Педиатърката, съответно се намира в другия край на града и в случая особено полезна не може да ни бъде..
Някой може ли да подскаже къде точно се намира, какви са условията и евентуално ако имате наблюдения/отзиви.........ще съм много благодарна..

# 245
  • Мнения: 659
 здравей коколино, значи с кухните въпроса стои така- има една кухня в хаджи димитър мисля че 91 блок в магазинчето карат храната,кухнята се казва джуниър,има доволни мами ,но на мен например за две седмици в които бях записана ми се намериха 2 трески в манджата и повече изобщо не съм посмяла да поръчвам,за джуниър прочети в нета не знам за каква възраст е дали не беше от една годинка нагоре,другите варианти са кухните хер бебе и ози,карат ти направо в къщи храната струва 21 лв за седмица хер бебе,и ози 25 лв,ние сега сме на ози преди бяхме на хер и ози повече ни харесва,но специално в нашия район май няма много възможности за кухня която сама да ходиш да взимаш,а да забравих да кажа че и ози и хер бебе са за след годинка,ако някой знае повече да добави

# 246
  • Мнения: 3 718
Cocolino , нямам много какво да добавя освен, че и аз никак не бях доволна от най достъпната частна кухня в квартала, Джуниър меню. Много ниско качество, много гафове, много нишесте, абе изобщо...не стават. Ози са по добре, но на мен са ми далече, а с доставки не ми се занимаваше. За Хер Бебе съм чувала добри отзиви, но не съм ползвала, там предлагат само млечна кухня.
Има и държавна кухня в 3 ОДЗ, Патиланско царство, но там порциите са много малки и храната според мен далеч не е подходяща за деца под 3 години.
Всичките имат сайтове и можеш да ги провериш в Гугъла, пише си пунктовете за раздаване, менютата и всичко  Peace

# 247
  • Мнения: 4
Благодаря ви, момичета..........явно за държавни и дума не ще да става...........гледала съм ги частните, влизала съм в сайтовете, но естествено само по тях няма как да взема решение, затова много ви благодаря за отзивите и препоръките. Не че бързам с това записваме......от годинка прекрасно ме устройва. Ние сме от късно зъхранените, пристрастени кърмачета.....почти доникъде не сме стигнали със захранването....ядем пюренца за 4-месечни  Laughing

# 248
  • Мнения: 907
Здравейте, съжалявам, че така нахлувам в темата, но имам нужда от помощ.
Зет ми е с диагноза прекурсурна лимфобластна левкемия -лимфом и в момента е на лечение с химиотерапия в НЦХТ - София. Има нужда от кръвопреливане и за целта трябва кръв от група 0 отрицателна, но в София няма налична такава.

Дали някой с такава кръвна група има възможност да дари кръв?

# 249
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Здравейте, съжалявам, че така нахлувам в темата, но имам нужда от помощ.
Зет ми е с диагноза прекурсурна лимфобластна левкемия -лимфом и в момента е на лечение с химиотерапия в НЦХТ - София. Има нужда от кръвопреливане и за целта трябва кръв от група 0 отрицателна, но в София няма налична такава.

Дали някой с такава кръвна група има възможност да дари кръв?

Дори не познавам такъв човек.
Дано намерите човек и да се оправи зет ти.  Peace

# 250
  • София
  • Мнения: 11 117
Здравейте момичета!
Ида да ви почерпя, вчера остарях с още една година...  Mr. Green


НАЗДРАВЕ !!!

# 251
  • Мнения: 3 718
Ние сме от късно зъхранените, пристрастени кърмачета.....почти доникъде не сме стигнали със захранването....ядем пюренца за 4-месечни  Laughing
Уелкъм ту дъ клъб, дет се вика  Grinning И Алекс беше същия, кухнята определено не я хареса, но сега пък с кеф си хапва манджотийките в яслата.
gertrudka , съжалявам, но не мога да помогна. Дано се намери човек с тази кръвна група.
жгмъц , явно пишем заедно  Wink Да си жива и здрава, много любов, успехи и нова кола ти пожелавам  Hug

# 252
  • София
  • Мнения: 11 117
Шаманката, благодарско. Как никой не се сети да ми подари една кола пфуу...  Mr. Green
Иде Коледа все пак.  Laughing

# 253
  • Мнения: 907
За днес е осигурена кръвта, но другата седмица сигурно пак ще трябва. Ако се сетите за някой, пишете ми на лични, да не пълним с това темата ви Hug

Честит Рожден Ден на жгмъц! Здраве, усмивки и много прекрасни моменти с близките ти хора ти желая!

# 254
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
жгмъц, освен здрава и стабилна кола, ти желая и много любов  Grinning - може и в колата, която ти пожелавам  Wink

Бъди жива, здрава, обичана и слушана  Hug

Общи условия

Активация на акаунт