Остава ли белег?

  • 1 957
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Аз пък мисля, че е най-добре да се обърне към адвокат!
Определено! Какви са тези некадърници  #Crazy

и аз доскоро не бях чувала подобно нещо-да резнеш бебето при секцио #Crazyегати лекарите.Ок къде са тези хора бе,кой им е дал диплома Mr. GreenСамо съм чела тук във форума за такива"инциденти" ooooh!не познавам за щастие такива дечица!!
Дай боже да се скрие /с времето/белега на сладурчето мило PraynigПодкрепям -такива неща не трябва да останат ненаказани Peace

# 16
  • Мнения: 174
И аз мисля,че трябва да се консултира с лекар и адвокат  Peace

# 17
  • Мнения: 3 314
за белега незнам , ама тия лекари  #2gunfire  как може такова нещо  Thinking  .... и даже още 2 бебета били така  Shocked  ужас  #Cussing out  некадърници .....  

# 18
  • Мнения: 1 949
Стига де, чак с адвокат. Не са му отрязали главата, леко са му резнали бузката. Това ще се заличи и без разни мазила. Кожата му е още нежна, като започне да загрубява няма да има и помен от белга.

Ninia, кажи на приятелката си, че всички кремове за белези трябва да се ползват едва след като е станал чист белега (и за нейната операция се отнася), без корички, зачервявания и секреция. А за толкова малко бебе не знам дали изобщо е позволено да се използват   Naughty

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Имаше такава тема и доста мами се разписаха-в смисъл случва се.Моята дъщеря пък беше с резнато дупе.Видях я чак в къщи на 7я ден,защото в болницата я къпеха акушерките и никой нищо не ми каза.Педиатърката ни изписа едно кремче и бързо се оправихме.

# 20
  • Мнения: 922
Една приятелка скоро роди със секцио. Докато са я рязали обаче, са резнали и бузката на бебето. Аз останах доста учудена, защото за първи път чувам нещо подобно, но явно се случва (още две бебета от стаята й били така)...... Та въпроса ми е случвало ли ви си е и ако да мазали ли сте бебето с нещо, за да не му остане белег?

Не мога да скрия възмущението си от такива лекари.

# 21
  • Мнения: 1 629
След като стане равна кожичка и само се вижда черта може да го маже отвара от лайка. Тя изсветлява и предполагам ще избледнее с времето. А иначе за докторите - да наистина е потресаващо doh #Shocked, но не мисля, че с адвокат ще успее нещо да направи.  Thinking

# 22
  • Мнения: 518
 Shocked Не мога да повярвам! И какъв е тоя доктор! Да се случи с едно бебе....случайност?! Ама с три... doh

# 23
  • Мнения: X
Къде е раждала приятелката ти, че толкова нарязани бебета  Shocked

# 24
  • Мнения: 264
За първи път чувам за такива случаи, просто  съм потресена! Ами малко по-вече да внимават тия лекари...

# 25
  • Мнения: 1 949
Да, кажи къде е раждала приятелката ти, моля  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 013
 #Crazy ShockedБоже мой,как е възможно това?Що за некадърник е бил този хирург?Потресена съм,аз бих го осъдила този на нейно място!!!Недопустимо е това да се случва в днешно време ! spoko smile3512

# 27
  • Мнения: 2 172
Божкееееее  #Crazy  #Crazy
Незнам дали остава белег,надявам се не,но определено да се обърне към адвокат.Недай си боже някой да прочини това на МОЕТО дете....  #2gunfire Бог да му е на помощ  Twisted Evil

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Докато са я рязали обаче, са резнали и бузката на бебето. Аз останах доста учудена, защото за първи път чувам нещо подобно, но явно се случва (още две бебета от стаята й били така)..


Боже ....и такива работи ли се случват.... Shocked

# 29
  • Мнения: 1 167
То добре че е на бузката, ами ако беше в окото или клепача Shocked . В окръжна болница е раждала.

Общи условия

Активация на акаунт