За възглавницата ...

  • 57 051
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От четвъртия месец спи на тънка възглавничка.

# 76
  • Мнения: 1 557
От самото раждане и двамата спят на възглавници Peace

# 77
  • Мнения: 1 919
Сложих я преди 1 седмица-т.е на 1 г и 3 месеца-той сам си поиска, влачеше нашите в кошарата си и лягаше на тях. Направих му като за него-взех 1 възглавница, поизтърбуших я да стане тънка.Сега е много доволен-не взема нашите .

# 78
  • Мнения: 9 969
моят калпазан да,защото е с рефлукс

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Моята дъщеря е на 1 година и спи без възглавница. Когато сама изяви желание, тогава ще й сложим подходяща възглавничка.

# 80
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 918
И ние не слагайме възглавница, опасно.
Сега си има една малка възглавничка, но смешното е, че не си я слага под главата, а я гушка за заспиване като плюшена играчка.

# 81
  • Мнения: 1 629
Не слагам, няма скоро и да слагам, защото ме е страх. Плюс това той се върти по цялото легло и спи главно по корем с глава забита в матрачето. Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 186
Слагам възглавница, защото много повръща. Не че това помага де...А сутрин я намирам в средата на леглото, свлечена от възглавницата Grinning

# 83
  • Мнения: 165
Спи без възглавница, само и слагам по една сгъната пеленка или калъфка под главичката, защото много повръща. Така процедирах и с каката до около 1 годинка - тогава започна да спи на възглавничка.

# 84
  • Мнения: 20 238
... Спането полуобърнат на една страна, полу по корем водело до натискане на едното ходило.
Само за това не бях се сетила да се притеснявам  ooooh!Сега да започвам да следя докато спи накъде се завърта и как му е коремът  ThinkingУжас  Sick
То не е задължително при всички деца да оказва влияние. Моята има все още хлабави стави и явно малко й трябва.

# 85
  • Мнения: 793
Не слагам възглавница

# 86
  • Мнения: 2 334
Не слагам възглавница и не мисля скоро да слагам,защото дъщеря ми се върти цяла нощт из леглото си и спи също така по корем  Peace

# 87
  • Мнения: 218
Като стана на 1 годинка започна да спи на възглавница

# 88
  • Мнения: 260
Ние спим и до сега без възглавничка.
Пробвах един път,но си играеше с нея-слага си я  на очите,мачка я и затова
останахме без възглавничка .Зесага Peace

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 9 790
Аз мисля вече да им купя на Чико възглавнички против задушаване. някой ползва ли такава да сподели впечатление?

Общи условия

Активация на акаунт