Есен, зима, пролет, лято - ЮЛИ идва с нашето злато! Тема №2

  • 13 499
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 089
Май и аз ще се престраша да пиша. Стига съм ви чела само Simple Smile Все още имам само едноседмично закъснение и едно положително тестче. Надявам се всичко да е ок.

# 16
  • Мнения: 170
Амика, тан, добре дошли при нас! Само трябва пове4е вяра, 4е вси4ко ще е наред. Божа работа е вси4ко, така 4е и да го мислим да не го мислим...все тая. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 208
Е стига с този страх де - хайде и другите мами не се стискайте а допълвайте отбора  Laughing
Добре дошла тан - леко бременеене   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 121
Май и аз ще се престраша да пиша. Стига съм ви чела само Simple Smile Все още имам само едноседмично закъснение и едно положително тестче. Надявам се всичко да е ок.
тан, аз пък се записавх предния ден преди да ми дойде и преди да си направя тест  Joy много бях смела и сигурна. по - ведро момичета, всичко ще е ок. Добре дошла!   bouquet

# 19
  • Мнения: 76
Да се запша и аз в новата темичка smile3503

Ammica i tan безпроблемного бременеене Hug Hug Hug

За списъка с термините може би другата седмица е вече време да го направим Wink

Относно мазането - аз от миналата седмица започнах, че с тия три килограма където съм ги качила  #Crazy реших, че няма за кога да чакам. Една аптекарка, която роди преди около година горещо ми препоръча Percutalfa emulsion. Може да пробвам и това на Galenic, което Диди препоръча. Освен това в юнските мами някой беше споменал за Clarins - струвал около 80лв., но бяха много доволни. Макар че всичко си е до кожа Wink

# 20
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Ух много пишете и едвам ви изчитам...Добре дошли на новите маминки,леко бременеене  Hug
Темата е страхотна отлично!!! Мисля че другата седмица е идеално да нанесем термини и дъра-бъра...
Аз за жалост се нацепих много с първата бременност,и нямаше нещо дето да не бях измазала....а и не бях качила кой знае колко само 14..  Embarassed
Сега и аз се замислям за тези дето ги споменавате и може и аз да си взема..Най-лошото от всичко е,че ме нерви страшен глад...ами слон мога да изям,но неее само супичка и ябълки ,чеее  Sick

# 21
  • Мнения: 1 089
Благодаря за топлото посрещане!
Аз пък от вчера вече не чувствам никакво неразположение. А до вчера като се започне още от след овулацията ми, то не бяха болки в яйчниците, в корема, в кръста, в гърдите. От днес единствено ми се гади и то за около минута-две и толкова. Мислех днес да ходя на преглед, да си видя точицата, но дъщеря ми се разкашля и сега сме си в къщи. Ако за утре намеря кой да остане при нея може и да отида, ако не вече другата седмица.
Не зная как е при вас, но при мен ужасно ми се мени настроение. Ту съм весела, ту помръквам и ми става ужасно тъпо и депресивно. Луда работа.
Аз с първата ми пременост качих 12кг., повече на корем. И въпреки че се мазах, се понацепих и то само на дупето и краката.

# 22
  • Мнения: 76
tan това с настроението май е заразило всички вече  smile3503
Ако и ти утре си видиш точицата ще си имаме доста точици след утре, а при някои даже сърчица Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 124
Благодаря ви мами за милото посрещане!
beru6ka  ходих на лекар вчера, видя се точица но нищо конкретно .... въпросът беше да се потвърди блеменността ... И лекаря каза още е рано да се каже каквото и да е .... Сега съм си записала час за 25 .11 и се надявам да може да се види повече...и да се чуе...
Настроението ми е добро ....  сори ако е прозвучало по друг начин просто, не искам да се самонавивам, поне това съм си обещала а и на съпруга ми също.
Кажете как сте с хранителния режим, че това най ме мъчи......

# 24
  • София
  • Мнения: 121
амика, аз с хранителния режим не съм по-различно от преди, все още всичко ми се яде , гледам да ям по-често плодове и да не наблягам на тестени неща /което не мисе отдава много/ иначе на кг съм , но като, че ли се позакръглих видимо и по дрехите и на огледалото се забелязва. ще опитам да внимавам, защото не ща да стана огромна, но както стане, да сме живи  и здрави с бебо, пък после ще сваляме ако трябва  Simple Smile ето ти няколко линка за храненето , които взех от юнските мами http://www.momentofpeace.net/2008/howto_control_overweight, http://www.momentofpeace.net/2008/pregnancy_diet

# 25
  • Мнения: 256
Усмивка, поздравления за заглавието на темичката!Супер е!
Добре дошли на новите момичета и леко бременеене!
 Весел отбор се заформя!

# 26
  • Мнения: 256
За списъка с термините и линковете и аз мисля, че другата седмица е добре!
Абе момичета незнам доколко е нормално, но  течението нещо ми се оцвети леко ръждиво.
Започнах да си мисля разни глупости!

# 27
  • Мнения: 170
Ей, Сиси, къде се губиш, душа!!!Днес много за малко се мярна пред погледа ми, кога беше на доктор ти?

# 28
  • София
  • Мнения: 451
Здравейте и от мен:) Днес малко по-късничко се включвам, но затова пък в нова темичка - много хубаво сте я измислили, страхотна е:)

Добре дошли на Амика, Тан и Усмивчица - много лека бременност и сладки бебоци ви желая Heart Eyes
Гледам доста сте изписали днес. Страхотен морски отбор си имаме:) - аз като Галето съм от Сф, но за сметка на това обожавам морето и "морските" хора:)

Супер е, че сте започнали темата за хранителните режими, стриите... Аз явно съм от тез с ужасно лоша и не еластична кожа:( от едно яко отслабване толкоз стрии се появиха, че празно място няма - голям комплекс ми е Sad Не ме плаши колко кг ще кача - все някак бавно, но славно ще ги сваля, но стриите ме ужасяват. Направо взимам тоз Галеник и от утре започвам с мазането Wink

Кой каза, че ще ходи във вторник да види точицата? И аз тогава ще ходя. Дано всичко е наред. Praynig

# 29
  • Мнения: 151
Хех момичета какво сте направили, не мога да ви изчета  Simple Smile

Добре дошли на Усмивка, Тан, Амика добре дошли!

Аз вече почнах да спазвам режим - ям често ама по малко. Вече имам ужасни киселини и не мога да ям ного.
Още не съм се замисляла за мазане, но май ще се наложи.
Лек бременеещ ден ви пожелавам!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт