Есен, зима, пролет, лято - ЮЛИ идва с нашето злато! Тема №2

  • 13 554
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 465
Привет Grinning

Май всеки си има различни симптоми.
А мен сутрин ме боли кръста, когато ставам от леглото. През деня - не. Друг гаден симптом от самото начало  Toilet
Все още не съм си взела час за лекар, но май ще стане другата седмица. Смятам да ходя при старата си гинеколожка, в старото градче.
Пък и без това ми се налага да пътувам до там няколко дни седмично. Е, последните месеци, когато стане трудно, ще се налага мъжът ми да ме кара с колата. Thinking
Но не обичам много да си сменям лекарите, особено гинеколожката - а как не обичам да ходя на гинеколог ooooh!
Все още не мога да реализирам, че съм бременна. Crazy Май ще трябва като първия път да видя човечето при първата ехография, за да се убедя със сигурност. Laughing
galeto123 и Сиси ♥♥ дано донесете добри новини в петък.
И всички останали разбира се, които са на преглед. Flutter
Ох аз сега ще правя сладкиш за Поло за утре, че той отдавна имаше рожден ден, но заради болестите и ваканцията още не го е празнувал в детската градина.
Между другото, баща му вече приготви единия сладкиш снощи и стана чуден. Сега е мой ред Crazy

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 15:17 от Pollia

# 226
  • София
  • Мнения: 725
Здравейте момичета, аз докато се запиша и то юлската темата се е запълнила. Аз съм с устновена бременност след преглед. Видяхме две сакчета. newsm04 Другата седмица съм пак на преглед и силно се надявам и двете сакчета да продължат да се развиват и  да им сърдечната дейност.  Praynig Praynig Praynig

# 227
  • София
  • Мнения: 121
sanitamm,   Hug добре дошла и честитоо!
Трети близначета, това си е направо рекорд /нали толкова станаха вече/

Лека бременност и здрави  twin_neutral

# 228
  • Мнения: 177
Браво бе! Sanitamm, честито! Добре дошла и много здраве ти желая!!!!!!  Hug

# 229
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен newsm51

Добре дошли на новите момечета - априлска мама, sadlady i sanitamm  bouquet  bouquet
Санитам радвам се да те видя тук и честити ти две точици Hug Hug  Отборът на близнаците се увеличава Wink, а и мен Сиси упорита ме гласи за там Laughing - утре съм на лекар и ще видим дали няма да затупкат две сърчица Simple Smile
Sadlady изгони ги тия притеснения, ще видиш, че утре доктора ще те зарадва и всичко ще бъде наред, а Сиси и Галето в петък ще продължат с хубавите новинки Hug Hug
Гале наистина много неприятна случка си имала днес в колата! Дано повече не се повтаря!!!

Felicity честита ти точица Hug Hug Hug

Стеф аз също понякога имам сърцебиене - основно вечер като си легна!!

Относно храната да добавя към абсолютно забранените храни и пастета! За ядките и аз не съм чувала да има забрнени. За предпочитане е да се ядат сурови. Орехите са особено полезни!! За рибата - както някой беше писал риба тон, акула, риба меч и някои още видове се избягват заради живака, това което се сещам че съм чела още е, че трябва да се внимава и с мазните риби - пътърва, скумрия, сьомга и др., но в никакъв случай не бива да се изключват от менюто. Препоръчително е риба да се яде два пъти в седмицата като се редуват - мазна и по-суха. Мазната риба когато е в големи количества може да причини отклонения в развитието на плода, но пък когато липсва това влияя върху развитието на мозъка на плода. Затова е добре веднъж в седмицата да се консумира мазна риба!

# 230
  • Мнения: 9 138
Мале, колко близнаци - кеффф Grinning Да си ги пазите  Hug

sadlady - стискам палци за прегледа утре, представям си колко те е страх, но утре съм сигурна, че ще имав добръ повод да си смениш ника с happylady Grinning Hug

Джиджи - палци и за теб утре Praynig

Ети - виждам, че живеете в Бърно - наш много близък приятел живее там (временно). Мило ми стана, сетих се за него Flutter Има ли начин да се свържеш с българи там Thinking Нищо чудно да има кандидати за детегледач - стига да ти допада като идея Simple Smile

# 231
  • Мнения: 25
Леле, трети близначета, това си е същинско чудо!!! На бъдещите мами, много здраве и усмивки , и дупе да им е яко  Heart Eyes
На всички, които скоро са на лекар  Praynig и  много хубави новини!
Иска ми се днес, последно да ви питам и за още нещо, мисля че се разболявам и се чудя какви лекове могат да се вземат при бременност?

# 232
  • Мнения: 1 208
Леле пак близнаци -  Laughing Вече почнах да си мисля,че в края на месеца като отида на преглед и на мен ще ми кажат ,че имам две ембриончета Laughing

# 233
  • София
  • Мнения: 451
На всички нови момичета голямо честито и добре дошли в отбора Hug Hug  Hug Много да си ги пазите и да порастнат сладки бебоци  bouquet
Ние наистина станахме отбор-рекордьор, толкова много близначета newsm51 Хайде Джиджи и ти да ни зарадваш с две точици Heart Eyes Мисля, че тази седмица наистина е страхотно толкова много и само хубави новини. Сигурна съм, че за напред ще продължаваме по същия начин.

Относно сърцебиенето да се оплача и аз...от време на време такъв сърцетуп получавам, че въздуха ми спира, но както виждам това е нормално.

Целувки на всички. Стискам много палци за утрешните прегледи.

# 234
  • Мнения: 1 089
Добре дошли на всички нови момичета и от мен! Hug
Ей, как се увеличаваме, супер!
sanitamm, честито две точици! Много да си ги пазиш! Heart Eyes

Видяхме две сакчета.
Ох, сега ще ви питам нещо, ама няма да ми се смеете. Две плодни сакчета - значи ли това, че ако са близнаци се вижда още в самото начало, още преди да се види дори сърдечна дейност?

stellab, никакво разболяване Naughty, не сега. Почвай чайчета, повече плодове (лимони, портокали, мандарини, киви), мед и дано ти се размине, че сега лекарствата не са позволени.

Ох, малката ме вика. Хайде после ще ви дочета и ще пиша пак.
За сега много  Hug Hug Hug

# 235
  • Мнения: 76
Tan обикновено се виждат двете сакчета още преди сърдечната дейност, но понякога едното се крие и не може да бъде забелязано Simple Smile

# 236
  • Мнения: 1 208
Писах преди малко ама защо не е излязло незнам  Laughing
Обаждам се преди час на моето мъжле  и му казвам,че юлските мами са заразени от близначета а той ми вика " ААааааааааа тогава ти ще раждаш през август"  Laughing Laughing Laughing

# 237
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Здравейте и от мен  Two Hearts ! Моята точица трябва да се роди на 4 юли 2009, но аз предполагам, че ще стане в края на юни - трябва да е пак секцио. Първите два пъти нямах кой знае какви неразположения, само кръвното се понижи, а размера на сутиена осезателно се увеличи... newsm03!!! А сега едно гадене ме е подгонило- още от преди закъснението. Имам едностранни болки в кръста, и вълчи апетит eat. И гърдите ме болят и ми пречат да спя по корем, а пък така най-обичам... Панталоните отесняват в талията, корема ме боли периодично... .Аз май много се разоплаквах , ама то в къщи от моите младежи никакво съчувствие не получавам, поне на сродни души да се оплача  Laughing - та ,като изключим горенаписаното , всичко е ок. И аз избягвам вече да вдигам малкия, но нали си е глезанчо на мама - успява да си го изпроси дяволчето.
  Пожелавам ви на всички лека и щастлива бременност, защото усещането е невероятно и уникално всеки път, и чувствата през тези 9 месеца, и емоцията от онзи велик момент на първото докосване до топлото голичко телце.... си заслужават всички трудности и болки, колкото и да са големи !
До скоро !

# 238
  • Мнения: 1 089
Писах преди малко ама защо не е излязло незнам  Laughing
Обаждам се преди час на моето мъжле  и му казвам,че юлските мами са заразени от близначета а той ми вика " ААааааааааа тогава ти ще раждаш през август" 

 Joy Joy Joy
didikar, големи сте сладури!

LOTUSHug

Лека и спокойна нощ на всички.

# 239
  • Мнения: 11 830
LOTUS, добре дошла!!   bouquet Все по-интересна дружинка ставаме!
Браво за решението за трето детенце и ние си мечтаем, но каквото е писано. Аз също вероятно ще съм пак секцио, макар че ми се иска да опитам естествено, но едва ли някой ще ми угоди.

djidjito, стискам ти много силно палци днес и чакам с нетърпение да пишеш!  Heart Eyes

Кой още беше днес?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт