Цветна бременност

  • 2 828
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ОТГОВОРИТЕ! Направих си тест, отрицателен е. Сега пак ми се появиха болки - вляво точно под пъпа и най-долу вдясно. Лекарят ми ще си дойде на 1 декември и ще отида на преглед, че много се плаша.

# 16
  • Мнения: 4 496
Аз не бих чакала още две седмици. Бих отишла на друг лекар. Flutter

# 17
  • Мнения: 540
..... а после още 6 дни нормален. .....

Тази част от разказа ти ме навежда на мисълта, че не си бременна. По-скоро ми звучи като регулиране след хапчетата.  Но все пак ние не сме врачки. Направи си тест, би трябвало да покаже вярно.
Peace Съгласна съм ,и нали сте ползвали презервативи?

# 18
  • Мнения: 9 973
отиди при друг лекар

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
..... а после още 6 дни нормален. .....

Тази част от разказа ти ме навежда на мисълта, че не си бременна. По-скоро ми звучи като регулиране след хапчетата.  Но все пак ние не сме врачки. Направи си тест, би трябвало да покаже вярно.
Peace

# 20
  • Мнения: 1 428
Отиди на друг лекар.

# 21
  • Мнения: 961
При положение, че сте ползвали презервативи и не са се късали няма начин да си бременна. Освен всичко останало след спирането на противозачатъчните има период от 1-2 месеца, през който организмът все още има натрупани достатъчно хормони и бременност настъпва по-рядко. Така че според мен не би трябвало да си бременна.
Това с нивата на хормоните може и да е вярно, но аз знам точно обратното, че след прекъсване на противозачатъчни, вероятността от забременяване нараства! Още повече, че момичето е направило само един курс от хормоните!

# 22
  • Мнения: 21
Утре отивам на лекар, че вече имам чувството, че ще ми се пръсне корема  Cry

# 23
  • Мнения: 9 441
Не мога да разбера само защо чак сега ще ходиш на лекар ThinkingАз лично ако имах някакви оплаквания или съмнения веднага щях да съм при доктора.Пожелавам ти всичко да е наред и да чуеш само добри новини утре.

# 24
  • Мнения: 540
Утре отивам на лекар, че вече имам чувството, че ще ми се пръсне корема  Cry

пиши обезателно какво е станало

# 25
  • Мнения: 1 219
И ПРИ МЕН Е ИМАЛО ТАКИВА СЛУЧАИ.пО СКОРО Е РЕГУЛИРАНЕ НА ЦИКЪЛА,НО НЕ ЗНАМ.ПРИ ВСЕКИ МОЖЕ ДА Е РАЗЛИЧНО.зА ВСЕКИ СЛУЧАЙ СИ НАПРАВИ ТЕСТ.ЩЕ ПОКАЖЕ НАЙ-ТОЧНО КАКВО Е. Peace

# 26
  • Мнения: 11 607
Утре отивам на лекар, че вече имам чувството, че ще ми се пръсне корема  Cry

Успех! Дано е това, което ти искаш!

# 27
  • Мнения: 9 441
Nikito84 мажеше поне да напишеш какво е станало при доктора!

# 28
  • Мнения: 666
Сигурно вече си приключила с лекаря, пиши какво е станало. Аз имах зацапване първите три месеца, но беше много различно от месечния цикъл. Теста за бременност ми показа точно на датата, на която трябваше по принцип да ми дойде.

# 29
  • Мнения: 21
Извинявайте за закъснението с отговора. Колкото доктори, толкова и мнения. Поне всички са категорични, че не е бебе. Някой казва, че е колит. Друг, че са газове. Трети, че е киста 5-6 см, но тя не боли. Четвърти, че е киста, но боли. Днес трябва да ми дойде, ще видя какво ще стане. Ако не, ще си направя тест. А на 1 декември, когато си идва мойта докторка, ще отида при нея, т.к. коремът ми продължава да е надут и да ме боли.

Общи условия

Активация на акаунт