А цветът на спиралата??

  • 5 335
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Единствената спирала, от която съм много доволна засега е една на AVON, четката е различна и самата спирала е леко кремообразна, и не се люпи или пък размазва много е приятна. Имам също лилава и зелена спирала, използвам ги понякога.
Метода е слагам цветната спирала отгоре на миглите, а отдолу слагам черната и така ефекта е страхотен. Някой да го е пробвал ? Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 259
Като бях в по- добро финансово състояние обожавах да си купувам  на Ив Сент Лорант N5.
Уникално лилаво -кавяв цвят,но по скоро тъмно лилав.
Имам по светло кафяви очи и им предваше  зеленикав оттенък.

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=78735#DETAIL

# 77
  • Мнения: 2 631
Ами аз ако не нанасям само цветната, слагам черна на миглите си и после със зелената слагам по връхчетата.. От средата към края само Simple Smile

# 78
  • Мнения: 830
Ползвам черна спирала, но лореал имат едно много интересно синьо-/кит.синьо ако не се лъжа се казваше/ на слънчева светлина е синьо, а в помещения е черно. Това лято ще си купя такава.

# 79
  • Мнения: 4
Момичета кажете ми има ли спирала в червен цвят? Ако да,коя е и от къде може да се купи?

# 80
  • Мнения: 2 259
Преди време имаша на Живанши,но седеше ужасно.

# 81
  • Мнения: 2 631
Момичета кажете ми има ли спирала в червен цвят? Ако да,коя е и от къде може да се купи?

Мисля, че ако се поровиш назад в темата ще получиш информация за марката, защото не се сещам Римел ли беше или друга... Иначе има спирали в червен цвят, но те по-скоро са бордо, не са ярко червени.  Wink

# 82
  • Мнения: 4
Благодаря ви много!  bouquet

# 83
  • Мнения: 63
Момичета, дайте идея за среден клас синя или зелена спирала, че черната ми е скъпа, а за цветна спирала не ми се иска да давам много пари Flutter  bouquet

# 84
  • Мнения: 2 259
Буржуа Peace

# 85
  • Мнения: 2 631
Момичета, дайте идея за среден клас синя или зелена спирала, че черната ми е скъпа, а за цветна спирала не ми се иска да давам много пари Flutter  bouquet

Аз си взех на Golden Rose зелена.  Peace

# 86
  • Мнения: 63
Kafe Hug и аз оня ден я загледах зелената на голдън роуз-леко тюркоазен цвят Blush да те питам как стои на миглите, много ли е наситено или само така изглежда  bouquet

# 87
  • Мнения: 63
Вали  Hug аз не бях виждала цветни на Bourjois, но може би, защото не съм и търсила. доволна ли си ?

# 88
  • Мнения: 164
Ползвам само черна спирала.

Общи условия

Активация на акаунт