Моля помогнете.....

  • 2 788
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Защо свързвате всичко със щитовидната жлеза Thinking newsm78
защото повишената и функция може да предизвика неспокоен сън, ускорен пулс, тежест в гърдите, храносмилателни проблеми и т.н.
затова и особено напрегнатост+ускорен пулс изисква изследване на хормона на щитовидната жлеза TSH.

# 16
  • Мнения: 2 005
Мила , не е трябвало да спираш дианксита  Rolling Eyes За да има ефект се пие поне 6 месеца , това ми го е казвал психиатър  Thinking Много е добър при такива разстройства на нервната система . И по спокойно гледай на живота , защото ако ти самата не се успокояваш , не чакай лекарствата да правят чудеса  Wink Желая ти успех   bouquet

# 17
  • вкъщи
  • Мнения: 704
депресия е и е свързано със смяна времето.вземай витамини и предилягане пий чаша топло мляко

# 18
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
Кисс все едно за себе си прочетох само че преди около 6г Simple Smile Не се шашкай ,сигурна съм че няма нищо сериозно!
И аз така будех се през ноща с пристъпи на аритмия, изпотени длани, непрекъснато се притеснявах , даже ме болеше лявата страна на гръдния кош и цялата лява ръка , бях убедена че до 2 месеца ще умра от инфаркт. Отидох на лекар, той ми направи кардиограма,каза че съцето си ми наред,после каза че това са признаци на увеличена щитовидна жлеза, и след тези думи до един час ми бяха отминали всички болежки и признаци на сърдечен проблем. Даже не отидох да си изследвам щитовидната жлеза , нали сърцето ми е здраво. Сега като се сетя ми малко смешно , че дори джипито се притесни и ме прие с предимство тогава  Laughing Само спокойно!

# 19
  • Мнения: 2 821
Защо свързвате всичко със щитовидната жлеза Thinking newsm78
защото повишената и функция може да предизвика неспокоен сън, ускорен пулс, тежест в гърдите, храносмилателни проблеми и т.н.
затова и особено напрегнатост+ускорен пулс изисква изследване на хормона на щитовидната жлеза TSH.
Както и честа смяна на настроението и нервност.

Общи условия

Активация на акаунт