ОСМИ КЛАС

  • 16 199
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Здравейте и от мен. Честит първи сняг, честит... ама... Whistling е хубав ако го гледаш отвътре на топличко. Днес му се любувах отблизо, на колата, на карго зоната на Летището... изобщо съчетан с работа не е толкова хубав. И отсега се радвам на утрешния хубав снежен ден по същите места.
Иначе незнам с какво да се похваля, защото не получавам много информация какво се случва в НПМГ. Колкото успеем да се засечем вкъщи Таня не е многословна. Всчко било ОК, нямала проблеми... как няма като се чудя кога сяда да учи... незнам. Само успях да разбера, че има отличен на конролно по геометрия и взех да гледам стерео  #Crazy Математиката ни беше сериозен проблем миналата година и точно тя ни свали малко бала, пък сега как се е засилила там... пу- пу. Харесва си госпожата по математика и явно това има голямо значение. За немския не ме оставя и да попитам. Гледам, че само събира някакви пари за помагала, и от мен включително. Самоназначила се е за касиер на класа. Като знам колко е разсеяна... само се моля да не ги затрие някъде. И от мен- толкова информация  Hug
Пожелавам на всички деца да са здрави най-вече, пък дребните препятствия в училище се преодоляват бързо. Децата са ни оправни и трябва да имаме доверие в тях. 

# 61
  • Мнения: 3 221
Здравейте, сладки! Hug
Само аз ли искам да съм мечка?
Това време не ми действа добре. Не искам да го гледам и от прозореца, камо ли да излизам. 
Искам пролет, кокичета, слънце... А колко е далече...

А ученичките се кефят - размечтаха се за Коледа, направиха си снежно-коледен скин на форума, пърхат наоколо.
Вчера малката беше на гости на класната си. Прибра се към 20 ч.
Целият клас беше поканен след училище (да готвят), но отишли 10-ина деца.
Готвили Shepard's pie, говорили на английски, тормозили котката, яли, много се забавлявали.
Тази жена живее за гимназията и учениците си.
Малко ми е странно, но пък детето се чувства добре и учи с удоволствие.

# 62
  • София
  • Мнения: 749
Явявам се, колкото със срам да кажа, че нашия татко като видял, че няма да успее да стигне навреме за родителската среща (нали за всеки имаше определен "прозорец") и се отказал да ходи изобщо  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 63
  • Мнения: 2 993
Хубава и слънчева седмица желая! Снежецът да белеее, слънчицето да грее! Laughing

Явявам се на отчет! Naughty

Имаме прекрасни учители newsm10 newsm51. Радвам се, че попаднахме на тях, много бях слушала за тях, но като ги видях и поговорих с тях съм ....  Heart Eyes Heart Eyes  Kissing HeartТе гледат на учениците, като на собствени деца, особено учителите по английски и Г-жата по БЕЛ, очарована съм Hug. Учителите по английски  / говоря в множествено число, защото не мога да определя кой от двамата ми харесва повече newsm78 Joy/ познават детето ми вече в детайли. Много мило ми стана  Kissing Heart Joy. Каквото и да ни куцука по БЕЛ , нашата госпожа+ желанието на Влади ще даде положителен резултат Praynig, всъшност това ни е петичката.
Ходих и до госпожата по музика, която освен 6-ците и +-вете ни беше написала и ДВА минуса за поведение Dizzy Face. Като знам, че мойта обожава музиката, повече и от математиката, направо мигах на парцали smile3556. Естествено, че мойта само ми вдигаше рамене и казваше, че и тя не разбира откъде са ooooh!, е и аз не разбрах, въпреки че питах госпожата newsm78. Отговорът не ми хареса особено „компанията” Sneaky. Мойта продължава да се прави на две и половина #2gunfire, но на мен сигналната лампичка ми светка. То не се е появило от нищото и то цели два- даже в скобички ми е напомнено правилото на колежа, Naughty че четири – са равни на двойка

# 64
  • Мнения: 59
Здравете, дами!
Прекрасна седмица от мен!
Рос, и моите впечатления са същите от преподавателите.
Ванче, "прозорчето" беше само за АЕ и не се спазваше много точно. Т.е, някой като се забави преди теб (например много се разговорят вътре ) и мине времето и на следващия човек  Laughing Нищо, следващият път  Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 900
Здравейте момичета  Hug
ние сме 10 клас  Wink, но имам нужда от помощ за осмокласник  Praynig Praynig Praynig
Кръщелника ми е в немската и детето е ошашавено от езика и изискванията  Shocked

Моля ви ПОМАГАЙТЕ  Praynig Praynig Praynig
Търсим учител по немски за индивидуални уроци - Люлин или център.

Благодарствия и ..... ви завиждам за темичката  Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 7 821
Пускайте си новата тема на 20 стр.
Хубав ден!

# 67
  • Мнения: 1 210
Здравейте, момичета!  Hug
Така се радвам, че ви "видях"- и то усмихнати и доволни!
Америка, браво за успешното представяне на дечицата- приноса е и ваш  Whistling  Grinning
Уич, вчера и Маги се е вихрила с класната си- над крем брюле (стигнали са и до газова горелка накрая  hahaha) Пили са френско кафе (някакъв бъркоч със много сметана и капки бадемов ликьор), естествено са унищожили брюлето и са се раздумвали на френски. Маги беше много въодушевена- дотам,, че сега ме иври другата седмица купона да е у нас  Shocked- на задушени зеленчуци, синьо сирене и сметана...добре, че не стигна до бялото вино. Ще го обмисля и може и да се съглася, ще видим  ooooh! Щото ми се струва много увлекателен и разчупващ рамките начин за шлайфане на наученото- хем им е весело, хем и на някоя манджа ще се научат...само дето нямаме газова горелка у дома  Joy
Иначе отношенията и с момичетата се постоплиха напоследък, останаха 2-3, но тя с тях е категорична, че не иска да има нищо общо. Вечернице, беше ме попитала за екскурзията- вие записахте ли се? Ние останахме в резервите, на доизчакване, че нещо не съм убедена...и то не друго, ми много път, много умора  travel Каква ще е тази ваканция?  ooooh! Вярно, че със самолет не биха видяли толкова неща, но пък щяха да бъдат отпочинали и да се наслаждават на Франция...а сега- от колелата, юруууш, на забележителностите...отде сили?

Галче, днес дадох път на Пепи да пресече  Laughing

Хубава ви вечер, сладки  Hug  love001

# 68
  • Мнения: 1 210
Жужунка и Цвети, на линия сте, как сте, момичета??? Напишете за децата....

...Изчезнахте, диванета такива!

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 00:11 от didkapitka

# 69
  • Мнения: 1 210
Добро утро, сънливки Heart Eyes

Денят е хубав, дъжда спря, даже е  относително топло навън! Grinning Ставайте вече!

Децата пият ли кафе? Щото моето, от месец и нещо насам сутрин ми се разхожда с чаша три в едно, а често ми казва, че и в училище в междучасието това закусва, било и сладичко и вкусно  Rolling Eyes Та се чудя да викна ли, (че засега само мрънкам) Crossing Arms. Аман от реклами с тийнейджърска насоченост  Twisted Evil

Успешен ден желая, без нерви- само усмихнат newsm47

# 70
  • Мнения: 59
Здравейте, прекрасни!  bouquet
Мити все още не пие кафе (поне не знам). Пък и веднъж му предложих и той отказа, няма притеснения да крие ако иска. Лятото с братовчед си са пили някакви пакетчета -не помня точно какво  - светло синьо пакетче - май за студена вода  Rolling Eyes (аз не ги употребявам). Не виждам нищо притеснително, но и предпочитам ако може да се поотложи във времето. Не за друго, но веднъж почне ли, няма спиране, а често се стига и до прекаляване.
Лек ден и от мен! Hug

Мина, не мога да помогна, но ако чуя нещо ще се се сетя за теб  Hug
Галче, Биситке,,, липсвате! И всички останали! Hug

# 71
  • Мнения: 377
 Hug
Вечернице, беше ме попитала за екскурзията- вие записахте ли се? Ние останахме в резервите, на доизчакване, че нещо не съм убедена...и то не друго, ми много път, много умора  travel Каква ще е тази ваканция?  ooooh! Вярно, че със самолет не биха видяли толкова неща, но пък щяха да бъдат отпочинали и да се наслаждават на Франция...а сега- от колелата, юруууш, на забележителностите...отде сили?

Ако става дума за екскурзия до Франция - сили имат! Wink Моята дъщеря ходи в 10 клас. Беше възхитена. И до ден днешен мечтае да отиде отново.
Друг е въпросът, че наистина е уморително, а те имаха и инцидент с автобуса, та на връщане пътуваха повече от денонощие, пропуснаха едно спане в Братислава, останаха без батерии на джиесемите, а родителите станахме луди, докато се приберат и не ги прегърнахме! Това обаче сега го помня само аз, Алина помни невероятното изживяване.  Grinning
Според мен обаче е още рано да ги пускате да ходят на екскурзия. Аз поне отложих въпросното мероприятие чак за 10 клас, защото исках първо да понаучи езика и тогава да ходи - за да го упражнява на място! Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 210
Бойче, екскурзията не е само за Франция- ще минат през Италия, Австрия, Белгия, Хърватска, плюс четири дни във Франция. Но като изключим тях, режимът е приблизително такъв- тръгване в 8 сутринта, пристигане в 18, разглеждане, сън, и пак отново... Малко утрепия ми изглежда. А и като предвидим разни закъснения... Whistling, остава сън и път,само. И малко препускане  Joy
А иначе, аз за лятото съм и потвърдила един месец в Ница, на езикови курсове   smile3513, та без Франция няма да остане и тази година. Хем и морето мога да отчета- нещо, като две в едно  Joy (не, че ще ми се получи, щото нали от миналата година си имаме дом на нашето, и тя лятото там живее, командирована с придружител-баба Simple Smile). Но предвид тези обстоятелства ми се струва, че тези 12 дни лангъркане из европейските пътища ще са излишни и ще натрупат допълнителна умора.

Камъче, и аз исках да поизчака малко с кафето, не е в друго проблема...а тя го гълта вече като боза, или както  казва- вместо какаото. То и така си го сърба - на екс, като него, даже и в неговата чаша го пие  Joy Страшна дама, жива да не бях  Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 12:50 от didkapitka

# 73
  • Мнения: 377
Е, Дидка, щом си предвидила "учебно" лято  в Ница Mr. Green значи няма да остане "непросветено" детето.  Laughing За пътя си абсолютно права - скапващо е. Ама тийновете не се оплакват - те си правят купон в рейса!  Joy Сега се сещам - месеци след като се върна от екскурзията Алина не искаше да погледне солети на Clever и консерви риба. Оказа се, че всички мами сме заредили децата с такива.  Joy Никаква фантазия у родителското тяло!  hahaha

# 74
  • Мнения: 438
Привет момичета!
Дидка - трогната съм,че мислиш за нас!  bouquet
Не,че имаме нещо ново за хвалене.....Всичко си върви по стария начин. Лазар се опитва да се скатава по всякакъв начин с училището. В петък имаше ужасен пристъп на мигрена и ни се обади да ходим до го приберем. Поговорих с класната му по немски и тя беше много учудена,че се оплаквам от него, защото бил най-съвестното и старателно дете в класа. Да си призная бах приятно изненадана,но това ве ме успокоява да го гледам как не отваря нито един учебник.
По въпроса за кафето - Лазар си позволява при силно главоболие 3 в 1 , защото му облекчавало болката.

Пожелавам приятен ден на всички, въпреки мрачното време навън и обещавам да пиша по-често, а не само да чета.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт