Златна рибка? (петък е все пак)

  • 2 275
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Аз пък снощи панирах акула. Не беше златна. Всъщност и да е била, е била. Вече беше умряла. Егати късмета!

# 16
  • Мнения: 3 726
Готварският на малкия пръст не може да ни стъпи. Crazy

# 17
  • Мнения: 1 878
Много съфорумки се опитват да дресират златните си рибки, но накрая те биват изпържвани, така че трябва да  внимават ,да не прекаляват с тази дресура Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 1 400
А вашите риби?
Дали са шавливи?
Или пък много
държите ги строго
и не смеят да п*ъднат
па камо ли да мръднат?

За моите риби вече е ясно-
на тях около шиите хич не им е тясно.
Плуват доволно в аквариум обемист
и дебелеят юнашки. Crossing Arms Ала съм оптимист!
На диета Дюканска ще ги подложа
да останат те сал кости и кожа -
тогава да видим дали ще се пънат
желанийцата ми скромни да изпълнят Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 24
Аз ли съм прост, кво ли...ама нещо хич не мога да вдяна за какво иде реч

# 20
  • Мнения: 166
Селтакис, душо, не си прост. Точно затова не вдяваш.
Просто си изпростяваме. Поне аз така разбрах вопъла на Вейдърката. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 400
Селтакис, душо, не си прост. Точно затова не вдяваш.
Просто си изпростяваме. Поне аз така разбрах вопъла на Вейдърката. Heart Eyes
Може би, едва ли не.
Аз така се надявах за някакви конструктивни идеи относно превъзпитанието и дресировката на златните риби, а вие.... Cry
Ще взема да отида до ДиС да погледна там мацките как са си дресирали рибите......

Всеки си има домашен любимец, нали така?
Едни котка, други кучки, трети тигри, а има такива дето и гълъбчета и кат'рици си гледат. Аз па имам златни риби. Въпроса е в дисциплината. Дис-ци-пли-на! Ама как като мълчат кат риби,м? Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 24
Аха, темата била метафорична значи....е, аз моята златна риба я възпитавам с дебел червей, всички рибки обичат червеи. Изпълнява ми всички желания, а когато мърмори, от устата и излизат само мехурчета, защото както знаете, рибите не могат да говорят...или поне аз не ги чувам.

# 23
  • Мнения: 1 400
Ох, Selt, Selt....лесна е твоята щом с червейчета се оправяш. Моята едната (таа дето споменах, че е като шаран станала) от червея получи разстройство (психично Confused) и сега го подминава с погнуса. Другите пък (защото са инати Crossing Arms) гледат от нея и....
Боже!
Въртя се в омагьосан кръг! ooooh!

# 24
  • Мнения: 502
     Не разбирам за какво дресировка на златна рибка става дума? Който е чел приказката знае,че рибката изпълнява до три желания. После търпението и се изчерпва и те праща за ....обикновена риба,например. Все пак човек трябва да знае кога и какво да поиска,нали?

# 25
  • Мнения: 24
Оправям се с каквото мога...дет се вика "Един прост червей имам, ма го ползвам"...както вече изрично и нескромно подчертах, той е ДЕБЕЛ, така че рибката е доволна.

# 26
  • Мнения: 166
Селтакис, изби рибата!
Вейдър /съчувстващ емотикон/. Станала тя, както в хиляда български поговорки. Ще /изре/цитирам само някои от тях:
Храни златна риба, да не ти изпълнява желанията!
Хем дребна риба, хем гладна!
Дадеш му пръст, то ти изяде червейчето под нокътя!
Пази Боже риба да проговори!
и т.н., и т.н. /още един съчувстващ Емотикон/

# 27
  • Мнения: 1 400
Ех, Селтакис с този твой червей дебел значи....Замълчи, че току виж видяла ( Пази боже, риба да прогледа Praynig) от нейде моята че имало и дебели червеи па съвсем да ми се разсърди.... Cry

# 28
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Я пусни една пираня в аквариума. Да видим няма ли да ти изпълняват желанията! Ама-ха!

# 29
  • Мнения: 166
Селтакис даде един интересен Уклон на темата.... Thinking Ще изчакам още някой да потвърди и смятам вече да забележа.

Общи условия

Активация на акаунт