Истинска Коледна елха или изкуствена

  • 21 358
  • 394
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Ползваме само синтетичен кютюк,затова вив ла имитасион!След 2 неуспешни опита да засадим елхички в саксии се отказахме.Да живее синтетиката!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
Истинска.
Коледата я свързвам с елхата, истинската, която мирише на ... ми на елха. Не си представям Коледа с пластмасова елха  Confused . Много години имахме елха в саксия - това е чудесно решение за тези, които не искат да празнуват с "умрели" дървета. Съвсем не е вярно, че изкуствените са по-щадящи природата - производството на пластмаса, превоз от Китай нпр. и др. подобни.

# 17
  • България
  • Мнения: 457
Последните няколко години използвам изкуствена елха и съм доволна  Peace

# 18
  • Мнения: 3 675
За изкуствена, така ще си я ползвате години наред, пък няма да вредите на природата, а в къщи няма и да чистите, защото като започне да капе от топлото естествената, знаете какво става...... Wink

# 19
  • Мнения: 196
За изкуствена, така ще си я ползвате години наред, пък няма да вредите на природата, а в къщи няма и да чистите, защото като започне да капе от топлото естествената, знаете какво става...... Wink




И аз съм на същото мнение

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Изкуствена. По - екологично и икономично е.
Дам  Peace

# 21
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
истинска Peace,обичам миризмата.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Преди купувахме истинска , но от както малкия я събори върху себе си и се уплаши , набоде и счупи играчките (онези истинските - стъклените, ако ги помните )взимаме  изкуствена. santa2

# 23
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Предпочитам изкуствена.

# 24
  • София
  • Мнения: 443
истинска Peace,обичам миризмата.
Можеш да си сложиш клонки във ваза. Миризмата е същата.

Аз ползвам изкуствена, това масово изсичане на дръвчета е ужасно. Няма да стимулирам нелегалното изсичане, пълнейки джобовете на мошениците.
В края на краищата елхата стои двайсетина дни, а още първата седмица преставам да я забелязвам. Независимо дали е изкуствена или естествена.

# 25
  • Мнения: 2 241
Истинска  Peace
Истинската елха внася много повече усещане за уют и топлина. Самата атмосферата е по-различна с нея....

# 26
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Честно казано, досега не ми пукаше особено, но от тази година, след като вече имам малка дъщеричка, със сигурност ще е истинска!

# 27
  • Мнения: 2 908
Истинска и то не заради миризмата,а уюта е много по-различен от изкуствената.От съвсем малка помня Коледите с истинска елха.

# 28
  • Мнения: 86
точно заради проблема със изсичането на горите ние сме с изкуственна!Вярно не е като истинската но така е по-добре!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 106
За изкуствена, така ще си я ползвате години наред, пък няма да вредите на природата, а в къщи няма и да чистите, защото като започне да капе от топлото естествената, знаете какво става...... Wink
     Peaceи аз за това предпо4итам изкуствена                                                                                                                                                                           

Общи условия

Активация на акаунт