Играчки от Leiselsbach

  • 28 386
  • 456
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 215
Днес си взех нещата от Фантичка. Алекс, много ти благодаря, че се нагърби с поръчката. Всичко е много хубаво, но ще мога да дам отзиви след празниците. Засега ги скрих. Иначе много се радвам на пумпала на Chicco и на пластелините на Play Doh.
Изглеждат страхотно.

# 436
  • Мнения: 2 220
И аз си получих нещата.  Hug Още няма сгоден случай да ги разгледам на спокойствие  Laughing, но и един бегъл поглед ми беше достатъчен, за да се уверя, че играчките са страхотни. Алекс:   bouquet  bouquet  bouquet

# 437
  • Мнения: X
Алекс, отново благодарности за организацията!   bouquet

# 438
  • Мнения: 79
Момичета, днес дадох на децата куклите, които получих с помоща на Stryper, каква радост настана Heart Eyes.
Не бяха скъпи, но са много качествени, матереалите са различни от тези в Бг.
Искам пак Blush.
Благодаря ти Stryper  bouquet.

# 439
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Мили момичета!
Ето че и този час настъпи и мога да затворя тази страница с поръчката, респ. темата. Не че не бих поръчвала пак от Лайзелсбах, но ако някой друг поръчва, на мен ми стига за доста напред....  Embarassed
Мисля, че вече всеки е получил онова, което е поръчал, е освен ако не е отказано веднага де, но то не може и без такива неща... Сега много се радва, че толкова рано стана поръчката - хем дойдоха навреме нещата, хем успяхме да ги разпределим с  моя мъж, хем си поизичстихме къщата, че и елха украсихме вчера!!! Което до преди 3-4 дни беше немислимо, онези от вас, които минаха да си вземат нещата сами знаят защо...  ooooh! ooooh! ooooh!
По този повод пак да си похваля мъжа, който всъщност свърши повече от мен, понеже той ги докара от митница и той ги опакова. А много мами казаха, че на мое място щяха да са изхвърлени от къщи заедно с кашоните...  Embarassed То и аз не знаех в какво се забърквам, нито че ще почна работа, но и златен мъж си имам!  Ще мус претна някой ден нещо такова за отплата: 1dating
И сега последно да призова, ако има някой, на когото не съм върнала парички да си казва без всякакъв свян, да посрещна Коледа начисто! Ако на някого му е счупено нещо при транспорта също, да видим можем ли да направим нещо!!!
Инак пожелавам много звездички в очите на малчуганите с хубавите подаръци и с любовта на мама и тати, веселие и много уют по празниците и една прекрасна и успешна 2009-та година на всички!!

# 440
  • Банкя
  • Мнения: 823
Алекс Аз имах един отказан артикул (дървения метър за 4,30Е), но не искам да ми връщаш парички. Брой ги за митото и усилията по организацията. Hug
Само, моля те, да ми потвърдиш, дали и кога/как си ми изпратила магнитчетата. Peace

# 441
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 962
Момичета, каква е цената на доставката за Германия?

# 442
  • Мнения: 3 880
Момичета, каква е цената на доставката за Германия?
Ето тук
4,90Е, 9,80Е и 50 Е, според теглото...
От 250Е нагоре- безплатно.

# 443
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 962
Момичета, каква е цената на доставката за Германия?
Ето тук
4,90Е, 9,80Е и 50 Е, според теглото...
От 250Е нагоре- безплатно.
  bouquet

# 444
  • Мнения: 4 215
alex_shu, благодаря на теб и семейството ти за отделеното време и усилия да направиш тази Kоледа по-радостна за децата ни Simple Smile

Весела Коледа и много успехи през 2009!

Синът ми откри преди малко част от играчките. Добре, че е само на 2 год иначе щеше да намери всички.

# 445
  • София
  • Мнения: 595
Още веднъж искам да изкажа огромна благодарност на Алекс, съпруга и и малката сладурка Свиленка за усилията и нервите, които потрошиха покрай поръчките. Мило семейство желая ви весело посрещане на Коледните и Новогодишни Празници, много много щастие и любов  newsm51 Two Hearts Hug

# 446
  • Мнения: 52
Веесели празници и от мен Алекс. И отново много благодарности на теб и семейството ти за усилията да зарадваме децата си.  След време ще можеш да разказваш на дъщеричката си, че когато тя е била много,много мъничка мама и тати са били като дядо Коледа. Simple Smile
Весела Коледа

# 447
  • Мнения: 555
Алекс, Огромно БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!! newsm51

Желаем Ви мнооого здраве в семейството и Дядо Коледа да ви донесе най-най- хубавия подарък!  Gift  Hug

# 448
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Ей че съм шеметка!!!!!!! Можех да сложа парите в плика, вместо да ги превеждам. Дай ми сметка, моля те, това са много пари и не искам да го оставям така!!! Инак пратих цифричките още в петък в плик от тези с балончетата по пощата, няма ли ги още?
ХУбав ден!  Hug


Алекс Аз имах един отказан артикул (дървения метър за 4,30Е), но не искам да ми връщаш парички. Брой ги за митото и усилията по организацията. Hug
Само, моля те, да ми потвърдиш, дали и кога/как си ми изпратила магнитчетата. Peace

# 449
  • Мнения: 3 219
Алекс, да пратя ли на Фантичка съпруга и да вземе колата от предната страница ?

Общи условия

Активация на акаунт