Най-хубавото и най-лошото през моята бременност?

  • 6 712
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 336
Най-хубавото беше, че не я усетих бременността. О, и бесните танци в корема ми много ми харесваха, наистина! То това лудо въртене продължава и до днес. А най-лошото... сртахът дали ще се роди здраво детето.

# 16
  • Мнения: 85
Най-лошото беше когато бях в 6 месец и ми казаха че  може да се роди с
муковисцидоза,но било късно за амниоцентеза.Най-хубавото беше
когато  родих и изплака.Постоянно питах дали тя е добре и когато ми я донесоха ме
успокоиха че е напълно здраво бебе.

# 17
  • Мнения: 174
Единственото лошо беше, че майка ми почина малко преди да се роди Емо и така не можа да му се порадва.
Всичко останало беше прекрасно!
Повръщания, болки в гърдите, несигурност... това са бели кахъри  Grinning

# 18
  • Мнения: 195
Хубавите моменти бяха безкрайно много, но най-хубавите - когато за пръв път си видях точицата, после запетайката, когато видях как бебка се движи в коремчето, когато за първи път я усетих, ритничетата и хълцането й, когато видях как ще изглежда на 3D ехограф  Heart Eyes По време на цялата бременност се усмихвах непрекъснато, а очите ми грееха!
Най-лошите моменти бяха когато прокървих в 13 г.с. и се уплаших да не загубя бебето и когато започнаха родилните контракции. Не ми се искаше специалното чувство, че сме свързани в едно цало да свърши, но няма друг начин  Laughing

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 16:59 от Kisa05

# 19
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Ще се повторя,но най-хубавото беше очакването и плановете за бебка всичките 9 месеца
Най-лошото ми се случи в края на 8-я месец,когато получих болки и се уплаших да не родя преждевременно.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Най - хубавите . пазаруването, ритането на бебчо, когато узнахме пола, когато хълцаше...  Heart Eyes
Най- лошите - неразположенията в началото, контракциите в 7 - мия месец, заради които докрая лежах и киселините. Sick

# 21
  • Мнения: 3 016
През първата бременност имах само хубави моменти, лоши нямаше. През втората  най-хубавото беше  ,че отново  бях бременна( и двете ми бременности бяха желани и планирани ).Най-лошото бе когато родих и след 5 дни загубих бебето.

# 22
  • Мнения: 751
reni_805 Много съжалявам мила.
Иначе аз искарах една спокойна и прекрасна бременност.
Най лошото са тез киселини към края на бременноста.Бяха ужасни. Sick

# 23
  • Мнения: 923
Най - хубавото беше самата мисъл, че съм бременна, че ще дам живот. Сладкото очакване от срещата с детето, първите му движения.
Най - лошото беше това, че родих твърде рано в 28 г. с., притесненията дали моето малко бебече /900 гр./ ще се справи и ще оцелее. Тримесечната раздяла, в която моят Коки беше в болница и се бореше за живота си. А най - хубавото беше след тази дълга раздяла, когато за пръв път го гушнах и си го взех удома.
reni_805 Много съжалявам за твоята загуба. Кураж.

# 24
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Най-хубавото беше самата бременност, която беше планирана. През всичките 9 месеца бях безкрайно щастлива, че в мен расте живот създаден с безкрайна любов  luvbed
Най-лошото, когато във втори месец прокървих и не знаех дали ще задържа бебето, бях ужасена,а и когато в 3 месец прекарах вирусна пневмония и въпреки уверенията на лекарите аз се притеснявах ужасно за точицата, която беше в мен. А всичко останало като страх, киселини и т.н. са вече забравени Laughing

reni _805 , съжалявам за загубата ти Hug

# 25
  • Мнения: 1 546
Най-хубавото, като изключим появата на дъщеря ми, беше, че беше лято и си носих страхотни роклички и блузки и се чуствах превъзходно и имах голямо самочувствие Mr. Green Sunglasses Flutter

Най-лошо - в самото начало, когато разбрах, че съм бременна,а пиех Бромокриптин и изчетох един куп щуротии колко е опасно CrazyИ докато ми излезе изследването за токсоплазмоза. #Crazy Отрицателно беше  Wink

# 26
  • Мнения: 1 763
Най-тежко ми беше през шестте дни, в които преносвах. Изпаднах в някаква предродилна депресия.

Най-хубаво ми беше по време на самото раждане. Не можех да повярвам, че най-после  това ми се случва, бях много щастлива.

reni _805, чела съм твоята история в други теми и все искам нещо да ти кажа, но не знам какво. Най-после ще се престраша да напиша, че много съжалявам за загубата ти  Hug

# 27
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Най-лошото беше когато в 5 месец получих обрив по тялото, за който в последствие се разбра, че се дължи на киселото мляко - давало някаква реакция в съчетание с плода и т.н. Докато разбера това, обиколих сума доктори и болници ooooh! Дори мисълта за шарка ми минаваше през главата! Слава Богу, нищо такова не се оказа и обривът изчезна веднага щом спрях млякото Stop Сега ми е смешно, ама....
Всичко друго беше хубаво!!!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 064
Най-хубавите бяха положителния тест след 5 години чакане и раждането на сина ми! Имах и много лека бременност като цяло. Най-лошото беше, като прокървих в 9-та  седмица или 8-ма, не помня вече и се уплаших, че всичко ще свърши. Слава Богу, нищо лошо не се случи!

# 29
  • Мнения: 165
Най-лошо не искам да  казвам защото винаги може и да е по-зле.Но най-хубавото поне за мен е  че това EFP е моята сбъдната мечта.

Общи условия

Активация на акаунт