Добро за свекървите

  • 2 987
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Хайде и аз със страхотна свекърва...За 20 години не сме се скарали нито веднъж... newsm78 , може би и защото никога не сме живели заедно,но тя като цало си е много добър човек, трудолюбива, отстъпчива, когато сме я помолили нещо,никога не е отказвала.
Най-много съм й благодарна,че е отгледала и възпитала най- добрия син...моят мъж!   newsm51

# 16
  • Мнения: 1 477
Така ,така- за свекървите или хубаво, или нищо  Naughty WinkИ от моята не мога да се оплача.Досажда, но в рамките на приемливото.И се съобразява с начина, по който се грижа за детето си.А това е най-важно.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 255
Отдавна исках и аз да пусна такава тема! Но определено се включвам в клуба! Party Не живеем заедно със свеки, но с удоволствие обичам да й ходим на гости. Никога не съм чувствала, че иска да ни се меси или нещо подобно!  Peace Мога да пожелая на всеки такава свекърва!  Blush

# 18
  • Мнения: 173
Само хубави неща мога да кажа за моята свекърва-помага,толерантна е и добра с мен.Че няма  любов,не мога и да искам,но съм мноо благодарна за отношенията,които имаме.

# 19
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Хайде и аз на хвалбите.Моята също е душичка.Помага ни много, за всичко пита жената.Гледа по цял ден детето.Не се бърка в нашите отношения.От 2г. живеем заедно, не помня да сме се скарали за нещо, или по някакъв начин да ме е обидила.Е как да не се похвали човек?

# 20
  • Мнения: 157

тц, майка ми я сиктирдосвам в момента, в който си отвори устата да ми каже нещо дразнещо (за съжаление не съм от онези деца, за които родителите са свещени крави и никога не ги нараняват), а със свеки внимавам мноооооого. Още повече, че майка ми никак, ама никак не се натиска да ми оглави ресора.

Това все  едно аз  съм го казала.

Да се запиша и аз
С майка ми много лесно влизаме  в конфликт  -много ми липсва /живеем  доста надалеч / и се  затъжвам ,но като отида  при нея ,за отрицателно време  сме с е скарали. Поне по телефона   са ок нещата като си говорим.


Със  свекито с е разбирам  чудесно -живяли сме  заедно -сега  сме  на доста  км разстояние  и винаги ми е прияно да  отивам при нея  или да  си  говорим .
Мислч  ,че е въпрос на взаимен компромис  -с  другат й снаха не са  в така  блестящи отношения - дали аз съм "злато " Embarassed или просто  си пасваме   -но жената с е държи чудесно.

# 21
  • Мнения: 4 292
Моята свекърва има много добри черти. Като всеки човек. Това, което не ми харесва в нея е маловажно, предвид факта, че е майка на мъжа ми.
А критерия, по който да я преценям, не е това, дали помага и гледа внуците си.

# 22
  • Мнения: 216
Най-накрая тема, и за моята свекърва.
Много е добра във всеки смисъл на думата- грижовна, кулинарка, изявена и призната в професията си, внимателна, допитва се до нас за съвети, ако има нужда и не се меси никога ако не я попитаме. Много си я обичаме.

# 23
  • Мнения: 1 629
МНого е свежа. Говорим си без проблеми! За сега само хубави неща мога да кажа!

# 24
  • Мнения: 140
Какви хубави неща казвате!
Дано след време и аз да съм добра свекърва и моята снаха да говори така мило за мен!

# 25
  • Мнения: 1 168
И аз от моята не мога да се оплача. Сигурно защото много рядко се виждаме и то за малко /далечко сме/, но от мъжо и сестра му знам ,че е чепата по природа. Е, мен явно ме харесва, защото много добре си говорим. Ама и аз слушам, де! Mr. Green

А относно това колко са дребнави някои дами към свекървите си и това, че за конфликт са нужни двама ... по принцип е така, но се замислете, че на нас колкото и дребнаво, дори смешно да ни звучи, когато на тях това им е всеки ден на главата, и най-дребното дразни. Аз в момента го изпитвам с дядо си и знам каква непоносимост развивам вече!

# 26
  • Мнения: 11
Още една доволна снаха.  Grinning Разбираме се, помага много, макар че е далеч от нас. Страхотна готвачка, освен това.  Wink   chef
Все едно,че аз съм го писала,но с тази разлика,че не живеем на голямо разстояние.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Чудих се и намерих какво добро да пиша за свеки-живее през улицата,а идва да види детето 2 пъти в месеца.Какво по-хубаво от това! Mr. Green
Ако имаше подобна тема за СВЕКЪРИТЕ първа ще са включа! LaughingНего много го обичам,ама си е ЧОВЕК. Peace

# 28
  • Мнения: 5 710
Моята, Бог да я прости беше страхотен човек. Беше ни голяма опора и много ни липсва.
Ще съм й благодарна до сетния си час, че е родила и възпитала мъжа ми.
Толкова много съжалявам, че я няма да е с нас сега... не е истина. Щастието ни никога няма да е пълно без нея. Никога.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз също не мога да се оплача от нея. Никога не сме живели заедно и това сигурно е в плюс за добрите отношения. Помага, без да се налага, винаги е била мила с мен, изобщо - късмет си е! Дай Боже всекиму!

Но, аз мисля, че от снахите също много зависят добрите отношения. Бъдете по-толератнтни към свекървите си, и имайте предвид, че просто са от друго поколение, а това, което ви дразни в тях, обикновено  е продиктувано от обичта към синовете им!

Общи условия

Активация на акаунт