Гадене и кръвна група

  • 2 653
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 371
Не вярвам да има. Но съм забелязала, че втората бременност някои мами я изкарват по - тежко (откъм гадене). И аз в тоя кюп. Sick
Лека бременност и дано скоро ти спре гаденето.

Не думай.  Sick Twisted Evil Девет месеца нон стоп повръщах, ама не спрях за ден дори. Ако втората ми бременност (един ден живот и здраве) е по-зле от първата, не знам как ще оцелея до края.  Crossing Arms

Аз съм АБ, мъжът ми май беше Б или О, положението го обясних по-горе.

А на мен ми отказаха да изследват кръвта на сина ми за установяване на кръвната група преди месец. Бил много малък, правело се след 3 годишна възраст.  Rolling Eyes А дали е така? Кой ще ми каже... Laughing

# 31
  • Мнения: 1 674
що за закономерност? newsm78

# 32
  • Варна
  • Мнения: 259
Няма връзка с мъжа ми и двамата сме А група обаче повръщах нон стоп до 4 месец  #Crazy даже 2 пъти влизах в болницата

# 33
  • Мнения: 518
Съвпадение! Аз съм 0, той В - не ми се е гадило и не съм повръщала.

# 34
  • Мнения: 789
Майка ми и баща ми са една кръвна група (тя 0-, а той 0+) и двете й бременности са били без гадене. Аз и мъжът ми сме различни - първите 5 месеца ми се гадеше и повръщах от сутрин до вечер.
Надявам се обаче това да не е закономерност.

...............
А на мен ми отказаха да изследват кръвта на сина ми за установяване на кръвната група преди месец. Бил много малък, правело се след 3 годишна възраст.  Rolling Eyes А дали е така? Кой ще ми каже... Laughing

Е как така? На мен още в родилното ми каза, че Ива е с моята кръвна група. Аз съм с отрицателен резус фактор, а мъжът ми е с положителен. Ако беше и тя с +, трябваше да ми се слага инжекция.
Как така няма да знаеш коя кръвна група е детето ти? Всичко се случва.....

# 35
  • Мнения: 2 197
Няма връзка. ние също сме с различни кръвни групи - аз А1, той - 0. Изобщо не ми се е гадело. Изкарах абсолютно лека бременност.
Няма никаква логика гаденето да е свързано с кръвната група.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм А+,мъжът ми е А-....и двете бременности не съм повръщала

# 37
  • Мнения: 1 629
Трябваше да пуснеш анкета според мен. Ние сме една и съща кръвна група (джакпот Wink) и ми се гадеше стабилно, но не повръщах. Пусни си анкета, ще ти е по-лесно.Примерно А+  А- и Б+ Б+ нещо такова newsm78

# 38
  • Мнения: 4 111
И според мен е съвпадение.
Аз съм А+,мъжът ми е А-....и двете бременности не съм повръщала

При нас е обратното, а синът ми е с резус-фактора на баща си. Гадеше ми се и повръщах около 3 седмици и карах лека бременност.

# 39
  • Мнения: 1 554
не съм чувала,аз съм 0 не ми сее гадело Peace

# 40
  • Мнения: 242
за първи път чувам,но имах две бременности и двете коренно различни,с едната се скъсвах да повръщам и ми беше постоянно лошо,другата ваобще не разбрах какво е да си бременна,е поне в началото де.Положителни резуси различни групи.

# 41
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ние с мъжа ми сме различни кръвни групи. И през двете ми бременности не съм имала гадене и не съм повръщала.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 78
Аз съм АВ, мъжът ми е 0 . И при двете бременности не ми се е гадело и не съм повръщала. Мисля че няма такава зависимост!  Peace

# 43
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,че е сьвпадение.Аз сьм 0,мьжьт ми В,през цялата бременност ми се гадеше.

# 44
  • Мнения: 741
И аз мисля,че няма връзка Peace

Общи условия

Активация на акаунт