"Фешън" ли сте?

  • 6 225
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229


Това е просто Heart Eyes

На въпроса - не, не съм "фешън". Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 3 840
Не знам, напоследък все рокли и поли нося, нищо друго не признавам. Съчетавам ги с боти, задължително на висок и тънък ток. Предимно в черно и сиво ходя, но чантите са ми цветни - наскоро си купих червена и лилава чанта, но по-трудно бих се възприела с дреха в яркочервено или лилаво, лилавото определено много ме състарява. Обичам да обикалям по магазините и го правя често, приятно ми е, но ми се струва, че все си купувам еднакви неща и просто не мога да изляза извън рамката, която съм си наложила. За жалост и в моя гардероб парти-стилът е доста оскъдно представен.

# 17
  • Мнения: 1 731
Иска ми се ,но не винаги успявам. newsm78

# 18
  • Мнения: 743
Всеки ден се заглеждам по витрините и си мисля - "ето, имам такива дрехи, а защо не съм ги съчетала по този начин?" newsm78
В крайна сметка, обличам се по свой вкус и смея да твърдя, че все пак има и нещо модерно в мен. Не робувам на модата, не купувам като луда актуалните цветове, но все пак се съобразявам с нейно величество.

# 19
  • Мнения: 137
Фешън за едни може да е зле за други Wink работата е да се отличаваш от останалите със стил и ти да си обект на подражание и еталон за мода Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 631
Фешън за едни може да е зле за други Wink работата е да се отличаваш от останалите със стил и ти да си обект на подражание и еталон за мода Rolling Eyes

Предпочитам да не ми подражават и да се носят според собствените си модни възприятия  Stop
Никога не съм одобрявала подражанието в обличането, което всъщност си е живо копиране  ooooh! ( да си купят същата чанта или блуза, да направят същото съчетание или да те питат кои материи са актуални..)
Както и никога не мога да възприема за себе си комбинацията жълто с черно и никога няма да я съчетая под никакъв предлог!  Naughty Нищо, че е модерно...
А дали 'фешън' не означава и да пазаруваш световните марки, които продават палто за 1500лв. и клин за 900лв???  Laughing  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 4
От 2 години този стил стана доста известен и можеш да видиш нявсякъде "фешъни"Най-много мразя обаче,когато някой е чул 2-3 хаус парчета и да се мисли за такъв  Shocked Shocked  Да си фешън по принцип означава да си различен.Голямо значение имат цветовете.Дрехата-колкото по-изчанчена,толкова по-добре.Косата-топирана задължително.Моят стил по принцип е такъв,но се водя единствено от моя вкус-не от това дали е модерно или не.И задължително трябва дрехата да ми е удобна!Дразня се от хората,които нямат свой вкус,а обличат това,което се носи в момента-без значение дали им харесва или не.Не мога да ги разбера и това е Thinking Thinking

# 22
  • Мнения: 5 103
Ммм Фешън не съм в смисъла, който намирам в това понятие.Екстравагантна също, придържам се към класически модели и цветове дрехи.

# 23
  • Мнения: 2 478
Фешън или не,не ми пука особено.
Изградила съм си свой стил на обличане и много си го харесвам.
Не мога да си представя за ходя всеки ден с дънки и пуловер.
Имам нужда да разнообразявам дрехите си,иначе ми действат подтискащо на настроението.
Нося почти всякакви цветове и всякави дрехи.Но много обичам рокли.

П.С.Снощи,излизайки от къщи за среща с приятелки,Милото ми вика:Ама защо си боса :crazyeyes
Ами викам така искам-този сукман,с тази риза,с тази чанта и с клин.
А той  ooooh!

Няма начин.Който иска стил,прави жертви Wink

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 16:36 от Le Soleil

# 24
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Определено не съм фешън. Работата ми изисква по-скоро строго облекло- класически панталон, семпла блузка или пуловер, ако съм офиса, а ако имам работа навън и ризки слагам понякога. Събота и неделя съм с дънки или спортен панталон. Всичко това ме изкарва автоматично от графата фещън, но също така и от графата "жертва на модата". Предпочитам класическия, изчистен стил с леки акценти, пред стриктното спазване на фешън правилата за всеки сезон.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Определено не съм фешън. Работата ми изисква по-скоро строго облекло- класически панталон, семпла блузка или пуловер, ако съм офиса, а ако имам работа навън и ризки слагам понякога. Събота и неделя съм с дънки или спортен панталон. Всичко това ме изкарва автоматично от графата фещън, но също така и от графата "жертва на модата". Предпочитам класическия, изчистен стил с леки акценти, пред стриктното спазване на фешън правилата за всеки сезон.

Не свързвам строгото облекло със семпли блузки, още повече пък пуловери.
Освен това смятам, че строго официалното облекло не изключва възможността то да е фешън.
Защото "Фешън" не е моден стил ali4ka, а означава да си моден по принцип, към момента. И да, строгите официални облекла могат също се ръководят от модата.
По отношение на мен - налага се да ходя официална на работа, но смятам, че това не ми пречи да имам свой стил и той да се вписва в разбиранията за модност.

# 26
  • Мнения: 1 081
От мене по-фешън  нема  . . .    Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 875
Не съм и никога не съм била - което не значи, че нямам предпочитания към модни тенденции, нито, че не съредявам определени фешън елементи с непретенциозния ми спортно-неугледен стил,  нито, че не умея да се облека модно в някакъв момент, в който се изисква да изглеждам представително-височайшо, за да отсрамя родата Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 222


Предпочитам да не ми подражават и да се носят според собствените си модни възприятия  Stop
Никога не съм одобрявала подражанието в обличането, което всъщност си е живо копиране  ooooh! ( да си купят същата чанта или блуза, да направят същото съчетание или да те питат кои материи са актуални..)
Както и никога не мога да възприема за себе си комбинацията жълто с черно и никога няма да я съчетая под никакъв предлог!  Naughty Нищо, че е модерно...
А дали 'фешън' не означава и да пазаруваш световните марки, които продават палто за 1500лв. и клин за 900лв???  Laughing  Twisted Evil

Ами не, не означава това. Много лесно е да влезеш в някой скъп бутик / е, при определени наличности от финансов характер, разбира се Grinning/. Там всичко се предполага, че е фешън.
Но за това пък, за да успееш да бъдеш индивидуална и в крак с модата / при цялата относителност на това понятие/ влагайки фантазия и усет така че да сглобиш ансамбъл сама е именно проява на собствен стил.
Аз също не харесвам подражанието. Бих се радвала ако ме възприемат като еталон, но не в буквалния смисъл. Често ми се е случвало и преди и сега / макар стила ми да е претърпял грандиозна промяна с годините/ да ми подражават, до степен да си купуват същите дрехи като мен след като са ме питали преди това от къде са. Може да ви се стори грозно, но изпитвам откровено дразнение.  Embarassed
Жълто и черно също намирам за ужасна цветова комбинация.

# 29
  • Мнения: 123
...
А дали 'фешън' не означава и да пазаруваш световните марки, които продават палто за 1500лв. и клин за 900лв???  Laughing  Twisted Evil

Ами не, не означава това. Много лесно е да влезеш в някой скъп бутик / е, при определени наличности от финансов характер, разбира се Grinning/. Там всичко се предполага, че е фешън.
...

          Дрехите и всичко останало колкото и да са скъпи  не правят една жена/мъж да изглежда "фешън".Една дреха изглежда различно на всеки човек,независимо дали струва 5лв или 500лв
  Дизайнерите показват определени неща,но това не значи,че "край!" само това ще се носи  Naughty
     Аз знам какво ми отива и какво не.Доста експерименти съм правила  Sunglasses и съм наясно със себе си  Grinning
   

Общи условия

Активация на акаунт