ВАЖЕН ТЕХНИЧЕСКИ ВЪПРОС

  • 4 299
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 926
Направо ме хвърлихте в тъча с тая тема  Shocked
Последен път питам - Сериозни ли сте? Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 792
еми и аз това искам да разбера.адже ба може ли по това да се ориентираме като признак.я кажете че и карамел е в тъча.

# 17
  • Мнения: 2 309
Сега ...Карамел това е сериозен и еднозначен признак!
Аз започна ли да изпълвам стените на стомаха си с въздух,значи овуто е минало!
Разбирам,че автора на темата може да навява асоциации за несериозно запитване....но съм сигурна,че дифузията е 100% -ов показател bowuu

# 18
  • Мнения: 2 926
Добре, в такъв случай, следващият месец внимателно ще наблюдавам кога и какви въздуси излизат  Joy и ще ви уведомя  bowuu

# 19
  • София
  • Мнения: 639
Първо: аз си го пускам само по търлички навън, не се изврясквам  smile3516
Второ: моето мирише на Розичкииии, и затова немога да го различа   smile3533
Трето: Айде майната ви  smile3534

# 20
  • Мнения: 2 309
Не съм съгласна...темата е сериозна,за да я обръщате в поле на подигравка.
От тук много нови момичета,ще научат много за организма си и неговите сигнали!
Не бъдете иронични... Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 013
Аз не съм забелязала пръцкане по време на овулацията?Камо ли закономерност  Thinking

# 22
  • Мнения: 1 775
Абе, ей, ще ме уволнят заради вас, умрях от хилеж. rotfImbo rotfImao
На розички миришело... doh Joy
Специално за целта, ще се постарая да забележа този месец, като мине ову-то тука до няколко дни.

# 23
  • Мнения: 7 201
Абе, ей, ще ме уволнят заради вас, умрях от хилеж. rotfImbo rotfImao
На розички миришело... doh Joy
И аз,и аз. Joy Joy Joy Само дето съм вкъщи и няма кой да ме уволнява. Mr. Green
Мушооо Hug -таквиз аномалии забелязвам около М-то при мен. Crazy
ПП:Признах си. smile3520

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Сега като се замисля, май бобът фигурираше в онзи списък на храни, редом със сладоледа и ментата Thinking Може пък да има защо, знам ли newsm78

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз на идиот ли ви приличам?
Замисляте ли се въобще колко ми коства да ви чета темите ден и нощ. Да чистя ден след ден спам, чат, караници само щото някой от вас е в ПМС.
Нямам нищо против майтапите...и т.н...не съм спекана леля с очила обаче това вече ми прелива чашата.
Помислете си добре заслужавам ли аз и Сънчи-Пънчи това.
Ще ви оставя темата.
Стойте си в темата...пишете, пърдете, серете квото искате правете....просто ви казвам, че този подфорум няма да мръдне сантиметър от Правилата...да видите кон боб яде ли.
И да ядосана съм....
Обаче не щото съм в ПСМ а защото прекалявате понякога.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ха такааа... Сега а някой е посмял да пръдне, а му е окачен БАНан на гълъбарника...
Хи-хи-хи-хи-хи... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 619
Хере, душко, хората се опитват да установят важна закономерност, а ти се ядосваш вместо да споделиш твоето мнение конкретно по темата...

  bouquet  (майтапче)

# 28
  • Мнения: 7 914
щом на о-ву пръцкаш, какво ли е при цикъл????? ooooh!

защо не си изпишеш правилно заглавието на темата: номинирайте ме и ме изберете  за Златен запъртък (най-абсурдна тема) ?




# 29
  • Мнения: 1 792
Херич,знам че ти е ясен повода на тази тема,но тъй като ще я прочетат хора дето няма да се сетят подтекста го казвам направо.На много от нас ни писна от тъпи въпроси и теми в този форум и решихме малко да иронизираме нещата.Извода е че теми пълни с тъпизми се изчита от началото до края с точките и запетайките,ама никой не сяда да чете закованите теми.Наясно съм с това,че не сме ние хората които трябва да се занимават с това но за нас форума е като втори дом.Знам че малко прекалихме,но не съжалявам.Единствено ме е яд ако ти се чувстваш засегната от всичко това,защото тебе те ценим и уважаваме и не желая да си с грешни впечатления.Абсолютно имаш право да ме накажеш и съм готова да си понеса последствията.А след наказанието ще те замъкна на Рибарица и цяла вечер ще ти се четкам с маврудец или с квото кажеш за да не ми са сърдиш Blush

Общи условия

Активация на акаунт