Отговори
# 135
  • Мнения: 668
За мен и моят съпруг оптималната разлика беше между 3 и 4 години. Децата са с разлика 3 1/2.  Simple Smile

# 136
  • Мнения: 2 090
Гласувах с втора опция Peace
Това бяха нашите планове,и Господ се съобрази с тях.Живот и здраве разликата между децата ни ще е 2 години и 10 месеца.

# 137
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Добрата разлика е три - четри години, поне така мисля и така искам да ми се случи.

# 138
  • Мнения: 1 043
3-4-5 максимум  Peace

# 139
  • Мнения: 2 131
Гласувах с опцията "Около 4-5 години". Това за мен е добрият вариант. Така по-голямото детенце ще бъде поне в известна степен по-самостоятелно. Хипотетично ми харесва и по-голяма разлика 7-8 та дори и 10 години, но при мен това не е удачно, предвид на годинките.
Но в крайна сметка всичко си е Божа работа. Понякога нещата не се случват точно както сме ги планирали и искали.

# 140
  • Мнения: 7 474
3 г. за мен е добре, но не винаги става така както ние искаме  Wink
Дъщеря ми е вече на 7г.  Whistling Whistling

# 141
  • Мнения: 1 428
4-5 години според мен е най-добре  Peace

# 142
  • Мнения: 2 567
Добрата разлика е тази, която вие с таткото чувствате, че е така. При нас е точно 2г.6м. Надявам се като растат заедно и да бъдат близки и приятелки за цял живот.  Hug

# 143
  • София
  • Мнения: 3 064
Гладувах с над 3 години. Имам едно дете, но си правя горе-долу такива планове  Simple Smile Това е моята гледна точка. А дали ще са приятели децата, според мен изобщо няма връзка с разликата в годините, а от характера на децата и т.н.

И аз така смятам.

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моите дечица са с разлика 3 год. и 2 мес. Мислех, че това е най-добрия вариант. Честно казано, като се роди малката, баткото стана много по-палав и непослушен. Иначе страшно си обича сестричката, но на моменти е по-бебе и от нея. А като зареват и двамата просто се побърквам....
Трудничко е, но вярвам, че като поотраснат двете деца ще са много задружни и щастливи заедно.  Hug

# 145
  • Мнения: 489
Дали ще са близки не зависи от разликата в годините.
Мъжът ми е с 1г и 3м по-голям от сестра си и в отношенията им се усеща голяма ревност и съревноваване. Имам 2 приятелки сестри с година и половина разлика - и между тях е така до ден днешен.
Брат ми е със 7г по-малък от мен и се разбираме чудесно. Споделяме си много, особено той на мен, и често ми иска съвети.
Според мен, разликата е добре да е поне 3г.

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Разликата трябва да е толкова, колкото  ти е необходимо на теб да се решиш да имаш второ детенце.  bouquet
И аз така мисля.  bouquet

# 147
  • Мнения: 105
4- 5 години смятам че е добре.

# 148
  • Мнения: 552
За мен би била добра разлика около 2 годинки.Аз и сестра ми сме с такава и се чувстваме на един акъл и винаги сме били заедно PeaceА и смятам,че така бих се справила,което също е важно!

# 149
  • Мнения: 1 674
Разликата ми с брат ми е точно толкова.Разбираме се и до днес идеално.

Общи условия

Активация на акаунт