Синини по корема след раждане (секцио), нормално или не?

  • 6 214
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
никакви синини не съм имала. изтръпване - да, имах. вече нямам.

# 16
  • Мнения: 682
Честито бебенце! Нямах синини, но изтръпването още е налице. Надявам се до 6-ия месец както при повечето, писали преди мен, да премине.

# 17
  • Мнения: 2 090
Честито бебче!Да ви е живо и здраво  ylinfant  bouquet

Казали са ти по-горе вече,явно не си само ти така Wink.Аз също съм имала изтръпване,и то доста време след секциото,синките ще минат бързо Peace

# 18
  • Разград
  • Мнения: 518
Честито бебче  Hug

И аз не съм имала нито синини, нито изтръпване.

Но за твое собствено успокоение защо не звъннеш на доктора,който те е оперирал?

 Peace

# 19
# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Да ви е живо и здраво детенце! Синини не съм имала, но изтръпване да.

# 21
  • Мнения: 1 371
За изтръпването не помня, но синини имах. Бързо ще ти минат.

# 22
  • Мнения: 344
Честито !Да е живо и здраво детенцето!Синини съм нямала.Изтръпването още го има , надявам се да отшуми скоро.Дори още не мога д асложа пръстени - ръцете са ми подути .

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не съм имала синини, ама доста от мацките , раждали секцио са имали  newsm78 изтръпването отшумява до към 6-7 месец. В болницата преди изписването какво ти казаха?

# 24
  • Мнения: 19
Благодаря на всички за отговорите и за поздравленията. Бебчето е много добре и ни радва адски много. Синките минаха вече, както и изтръпването. Пожелавам на всички бъдещи майки успешно раждане.  bowuu

# 25
  • Мнения: 4 401
Чела съм тук и за счупени ребра ,така че си минала леко,а за отоците -отминават най-много до месец зависи си от организма.
Честито бебче!  bouquet

# 26
  • Мнения: 111
Честито бебче!
И аз имах синина и изтръпване. Синината мина бързо, а изтръпването май още го имам.

# 27
  • Мнения: 207
Честито бебече! Да ти е живо и здраво!
Синини е нормално да се получат при коремна операция, така че, не се притеснявай  Peace Аз родих със секцио преди 3 месеца и още ми е изтръпнало покрай операцията, и това е нормално  Peace

# 28
  • Мнения: 804
Честито бебче, да ти е живо и здраво!
Чувала съм от други майки, че е нормално да имаш синини.

Общи условия

Активация на акаунт