ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 2!

  • 30 203
  • 581
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 167
На сайта на сериала http://zabranenaliubov.novatv.bg/ има трейлър за днешния епизод. Който иска да го гледа, че не го дадоха снощи.

# 511
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Благодаря за линка  bouquet Нещо безинтересно ми се стори Confused Първите стъпки в секса са скучна рабта Mr. Green Обаче ние не гледахме ли вчера 35ти епизод? Видеото е за 37.

# 512
  • Мнения: 3 926
Ох, не знам защо, но като гледам филм и героите правят секс за пръв път... абе много ми е вълнуващо Crazy
Чувствам се като ученичка..., нахлува ми кръв в главата и започва да бучи..., ама по онзи страхотен начин Crazy
Довечера ще ми е вълнуващо Blush
Дори като ви пиша и ме гъделичка в стомаха... онези пеперуди Heart Eyes не са отлетели Blush

# 513
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Не знам дали е обсъждано - някъде четох, че Андрей е внук на Николай Гяуров. Вярно ли е?

# 514
  • Мнения: 622
Внук на Николай Гяуров.  Hug
Интересен изглежда трейлъра за довечера.  Heart Eyes
Ще се радвам ако някой пусне линк към снощния епизод, че му хванах края, тъй като къпахме диваненцето.

# 515
  • Мнения: 1 924
Аз чакам някой да го качи във вибокса,че не ми се тегли от арена...

# 516
  • Мнения: 49
Здравейте момичета,до сега само ви четях нямам много време да пиша че съм на работа.
На мен фаворит ми е Анастасия,изкарват я отвратително гадна кучка,но не знам защо имам усещането че вътрешно тя е много добър и разбран човек.Относно реакцията и към Явор е нормална защитна реакция,според ман би искала да го отблъсне от себе си за да не се разбере истината.
Ау шефа се връща и почвам да имитирам дейност Mr. Green

# 517
  • Мнения: 2 751
май снощния епизод не е качен  Confused

# 518
  • Мнения: 622
Диана Любенова ме кефи ужасно много, играе ролята си перфектно. Знам я още от 1998г. когато играеше в дипломните спектакли Гняв и Хладнокръвно в Уест сайд, заедно с тогава никому неизвестните Руслан Мъйнов, Мариян Бачев, Росен Белов, Иван Бърнев...  Heart Eyes
И аз проверих във В бокса, ама цъ.  Crossing Arms

# 519
  • София
  • Мнения: 1 891
Никъде още не е качен епизодът,да докладвам. Чудно ми е имат официален сайт, а ни карат да търсим торенти.
Аз сега да питам нещо,нищо че ще се изложа  Embarassed
Борис знае ли,че Анастасия има второ дете ? За Явор иде реч.

# 520
  • Мнения: 3 540

Борис знае ли,че Анастасия има второ дете ? За Явор иде реч.
Май не знае,а коя е майката на Мартин! newsm78

# 521
Здравейте!
И аз се числя към младите момичета,които не са майки.Но това е любимият ми сериал и тук е идеално място да го дискутирам с още хора,които го оценяват.
Любимите ми герои са Явор и Филип.Явор е един чаровен добряк,а Филип олицетворява малкото тийнейджъри,които си имат някакви интереси,а не са деградирали пияници.
Най-много харесвам как играе Диана Любенова.
Снощи изтървах сериала,но не знам защо още го няма във vbox,обикновено още същата вечер някой ги качва.

# 522
  • Мнения: 4 534
И аз не мога да схвана засега за Емилия, но както бързо се развива сериала няма да чакаме дълго. Нещо Ана няколко пъти натърти, че Емилия няма деца, май нещо по тази линия ще бъде.
И аз така мисля. Май няма да се окаже съвсем бездетна...
Отивам да дочитам.  Blush

Дори в нейния случай е свръхчудовищно. Главата ми не го побира как е застанала над двете креватчета и е избрала едно от децата. После пък е приела доведено дете като свое...
И сега се случват такива неща.  Confused Чудовищно е, но на някои родители явно им се налага да правят избор. Такъв й е бил живота тогава, явно и ума не й е стигал достатъчно. После живота й се променя, подобрява... Защо да не обикне чуждо дете? Тя явно не е забравила сина си през годините. Нали казахте, че гледала бебешката им снимка в първа серия (аз не съм я гледала) - значи страда и я боли, но взетото решение си е взето решение. Понякога е трудно да признаеш дори пред себе си, че си извършил страхотна глупост, камо ли пред други хора.

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 12:40 от Анту 安妮塔

# 523
  • Мнения: 2 751
май няма да има линк към снощния епизод, поне в арената  Sad

МОЛЯ ВИ НЯКОЙ ДА СЕ НАЕМЕ ДА ГО РАЗКАЖЕ С ДВЕ-ТРИ ДУМИ   Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 12:56 от kalli

# 524
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен Grinning!

Аз си мисля, че не е сигурно дори, че Борис знае, че Елица не е негово дете. Whistling, защото си спомням момента, когато Анастасия му каза, че е отгледала Мартин като свое дете. Едва ли щеше така да го натърти, ако беше известно същото обстоятелство за Елица. Според мен тя е имала вземане-даване с Борис още докато е била с Мите-то Wink и докато Каролина(май беше) е била негова(на Борис) съпруга. Мисълта ми е, че тя, научавайки, че той е свободен, да е решила да му дойде с 'неговото дете' на крака Sunglasses. От друга страна, това пък изобщо не изключва и варианта Елица и Явор да са наистина негови деца Joy Joy Joy Joy

 Mr. Greenмисля за още версии bowuu

Общи условия

Активация на акаунт