Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 508
Мартеничка, разкошно бебе! Аз все се подготвям психически, че всички новородени са грозни, но Стефан е приказка! Да ви е жив и здрав. newsm67

# 16
  • Мнения: 649
Добро утро бързописки,

виждам, че снощи доста сте се позабавлявали. Голям купон сте си спретнали.

   За вчера сутринта имаше 2 бебока за изписване. Ние бяхме номер 2. А бебе номер 1 също беше мъж, ама до последно им казвали момиче на хората и те купили всичко в розово  Joy И гледам аз излиза едно розово вързопче и всички се заливат от смях  smile3532 Да е живо и здраво и то!

 
  Joy Joy Joy Ей скъсах се от смях. Ние нали чакаме бебочка на първата ми братовчедка да се роди всеки момент. И на тях така им казват, че ще е момиче и те са накупили всичко в розово. И още от сега ги питаме - добре де ами ако излезне момченце????????? Май ще пребоядисвате розавата количка със спреи. hahaha

Толо радвам се, че Боянчо е вече по-добре  Hug Да си изкарате много добре на кукления, че вънка е мноог гаднярско и не става за разходки.

Честит празник на всички празнуващи. Да са живи и здрави и много щастливи.

Момичета на мен доки ми каза, че най-вероятно съм имала контракции, но да не се притеснявам на този етап. А болките в кръста са от един нерв, които се притиска сега от разширяването на таза. Тази нощ спинках като бебче, толкова изморена бях, че дори и до WC-то не съм ставала.

Да си почивате   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро и от мене!



Малка почерпка от мене, че днес бъдещият татко е именик.

Да са живи и здрави всички именици днес!

 newsm78 от един час търся картинка, а след това толкова време се опитвам да я публикувам Shocked - е най-накрая успях.

# 18
  • Мнения: 69
Честит празник на всички именници !
Да са живи , здрави и много щастливи !


Нека въпреки мрачното време , денят ви бъде весел и изпълнен само с положителни емоции !

# 19
  • Мнения: 95
Момичета,кокичета...Добро утро и от мен.Искате ли да закусим тук..и да си приказваме сладко
На Бобси,честит  именник,да ти е жив и здрав и много да ви обичка теб и бебчо..а  и да помага много също!
Мартеничка,ама бебко е много сладък..ох да го схрускаш да ви е жив и здрав.
Темата ни е страхотна както винаги..и дано да ни е положитена също.
Десика,радвам се че всичко е ок при теб....Момичета пазете се...много!

# 20
  • Мнения: 95
sreburna,честит ти именник и на теб,много здраве и да е добър дядо.
На всички именници Весел празник.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
^desika^ , a на теб изписаха ли ти нещо за тоя прищипан нерв? newsm78 На мен ми каза само да лежа на топло и да не се движа много! #Crazy Доколкото знам това се лекува с повече движение и по-ниски температури, за да не се изнежи кръста... ама знам ли? newsm78

# 22
  • Мнения: 56
Докато ви изчета и то стана "Добър ден" Laughing
Благодаря на всички ви за пожеланията за мама, надявам се наистина след няколко месеца да я направя пак щастлива баба Grinning
Честит имен ден на всички именници днес, да са живи и здрави, и само прекрасни неща да им се случват newsm51
толо, радвам се, че малкия се е оправил, и аз чух,че върлува вирус с повръщане и разстройство, който държал два-три дни и много се притеснявам, защото тъкмо я закрепих Рая и я пуснах на градина, дано не лепне нещо там Praynig А за прегледа аз не съм ходила от Септември, моят док ме иска чак в 32-а седмица, но ако си притесняваш от нещо наистина скокни до някой частен кабинет, сигурна съм, че няма да те върнат Wink
фокси, приятно изкарване на сватбата и чакам с нетърпение снимки, абе аз си знам, че ще си супер newsm10 И мерси за темичката  bouquet
Мартеничка, бебока наистина е много хубав, пупу, да е жив и здрав Grinning
Деска, радвам се, че всичко е ОК при теб и се пази моля ти се Wink Аз утре също ще посетя извънредно док, защото цяла седмица съм с болки долу ниско, а пък и да видя дали съм уморила е-колите или пак ще блъскам някакви лекарства #Crazy
карбо, ама каква си ми систематична, направо ме утрепа Wink
Ами хайде приятен ден от мен, довечера съм на рожден ден и ще трябва сега да измился нещо по-така за обличане newsm78, което си е проблем вече, ама ще се справя Wink Целувки  love001

# 23
  • sofia
  • Мнения: 73
8     Ангел, Архангел, Гаврил, Емилиян, Лина, Мильо, Михаил, Огнян, Пламен, Рада, Радко, Райко, Райна, Рая    emym да ти е жива и здрава малката кукла.  bouquet

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте коремчета
Честит празник на всички които празнуват!  bouquet
Не съм писала отдавна, но пък се старая да чета всички теми. Тези 15 страници за нищо ги нямате Grinning Аз да ви се похваля, че все още не зная със сигурност какво бебе чакаме. Вчера бях на преглед док каза, че май е момиче, но не бил 100 процента сигурен! Приятелите ни си мислят, че нарочно не им казваме да било изненада как можело в шестия месец да не се виждало. Иначе бебо е добре само малко е по едричко от нормалното.
Но имам малък проблем док ми постави диагноза : плацента превия Sad . До края на деветия месец можело да се измести, за да направи място на бебето да излезе нормално, но ако не минавам на вариант секцио. Аз не съм привърженичка на секциото, но какво да се прави нали е по медицински причини.

# 25
  • Мнения: 14
Здравейте сладурки!
Честит празник на всички празнуващи днес! Желая много здраве, щастие и любов!
Сега отивам да чета старата ни тема, че вчера ме ме нямаше, а вие сте изписали 15 стр.  ooooh!

                                                                          love001  love001  love001

# 26
  • Мнения: 5
Здравейте момичета-кокичета   bouquet
темичката е както винаги прекрасна  Hug
Честит празник на всички именици днес !!!
Нещо ме е хванал голям мързел, досега не спирах да кръстосвам улиците, а днес ми е нещо потиснато и никъде не ми се ходи  Thinking
Десика, къде ти е работата, аз също всеки ден обядвах в това заведение  Laughing Може и да сме се засичали  Wink Моята е на Искър и П. Волов, точно пряката до него.
Момичета някой чувал ли е нещо за д-р Ослеков от Тина Киркова, че ми го препоръча една акушерка от там, а нали вече се оглеждам за лекар при когото да раждам. Уговорихме се да да отида на преглед във вторник, та ще го видим де.
Хубав ден на всички и приятно изкарване на празнуващите  Hug

# 27
  • Мнения: 238
Здравейте симпатяги!
В днешния студен и мрачен ден пожелавам само усмивки и весело настроение на всички!  Nature Sunny
А на празнуващите - наздраве! Wine Glass
Оказва се, че и моето мило момче - бъдещия татко, имал имен ден, та ви черпя за негово здраве с нещо витаминозно!

# 28
  • Мнения: 30
Привет,момичета!
Вчера при док всичко е оки,направи ми нов картон-понеже се преместих.Бебката е добре,беше нещо заспала Hug
Качих в албумчето за дрешките две сладурски нещица,дето ги купих вчера за бебката.Ама като прочетох някои постове,дето мамите уж очаквали момичета,накупили всичко в розово,а то се появило момче...и ми стана едно такова...ще ми е жал за розвките дрешки дето съм й накупила SadНо аз си знам,че ще е мома Grinning
Иначе окончателно си избрахме количка Тако-Shaft в черно ето линк ама незнам дали така се прави http://www.wozki.einet.pl/nowe/shaft/5.jpg   Количката наистина си заслужава!Някъде след месец мисля да я закупя вече newsm10
А за ритканията на беба,Царбо направо ме изуми с тоя подвижния бебок!Нашата също има такива дни на активност,но в повечето случаи е средно активна,понякога довечерта хич не я усещам.Вчера например цял ден обикаля из коремчето,а днес още не съм я усетила.
Мартеничка,4естит кръщелник още веднъж!Наистина бебока е голям скадур пу пу пу!
хубав ден момичета! Hug

# 29
  • Мнения: 649
^desika^ , a на теб изписаха ли ти нещо за тоя прищипан нерв? newsm78 На мен ми каза само да лежа на топло и да не се движа много! #Crazy Доколкото знам това се лекува с повече движение и по-ниски температури, за да не се изнежи кръста... ама знам ли? newsm78

Ред нищо не ми изписаха, просто ми казаха, че ще трябва да се търпи, че може и още повече да почне да ме боли.  Confused Ама ако започне да става непоносимо ще видим какво ще се разберем с доки.


toni_83
моята работа е на Екзарх Йосиф. Пряката след Искър.
А за този доктор нищичко не съм чувала. Но щом ти е препоръчан значи всичко е ок.

Момичета, а някои разбра ли какви са новите цени в Тина Киркова.

MayaG след като доки е казал, че има вероятност нещата да се нормализират значи е така. Пожелавам ти да родиш естествено след като това е твоето желание.

И още веднъж честито на всички празнуващи днес cheers

Общи условия

Активация на акаунт