81 Американска - следеуфорийна и отрезвяваща

  • 11 760
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 367
ЧИД на Ангелина!
*
мерси,ох и аз така знам Зора,ма вчера мъчих един ориз,ха така,ха иначе,добре че децата са като Хасан и не разбират и ядат каквото има..в готв,има цяла огромна тема,много хубави идеи,но това консерват. е лоша работа,за мен мв=топлене и хич не ми хрумва друго..ще се наложи обаче..слоу кукъра-да,на пода до каната за вода е,днес ще лежа до него Laughing

# 16
  • Мнения: 810
Честит Имен Ден на Ангелината  Hug Много късмет да й носи името!

Мишолина, честит ти ников ден  Laughing Това ми хареса.

Вики  Joy Следващия път се разберете за среща сутринта, но нали гледай да не е ярко слънце  Laughing
Аз не успях да ти видя снимките, ако ти остане време ще се радвам да ги разгледам!

Бистре, това готино изглежда. Скъпичко за 9лв, а?

# 17
  • Мнения: 2 381
Честит имен ден на Ангелина на АП и на всички останали празнуващи Simple Smile

# 18
  • Мнения: 405
Честит имен ден на малката Агентка! Да е все така усмихната и лъчезарна!

Честито и на всички други празнуващи именници - реални или виртуални!

Тина, и при нас е студ и сняг, направо си е зима вече.

# 19
  • Мнения: 1 783

Бистре, това готино изглежда. Скъпичко за 9лв, а?
при това на час! Rolling Eyes

Вики, разсмя ме  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 593
.

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 20:19 от Jenna

# 21
  • Мнения: 7 091
Мацки, нямам никакво време да пиша, но кучето е върха! Simple Smile Децата направо го обожават, а то е такава душица, нямам думи Simple Smile
Бебе Wink
Ето малко снимки, само спящи, ама като се събуди ще има други Simple Smile
http://flickr.com/photos/26588310@N04/sets/72157608769780213/

# 22
  • USA
  • Мнения: 559
Честит имен ден на Ангелинчето и на всички празнуващи!   bouquet Да им е живо името!

Тандури, страхотно кученце! Много е сладичко. Много да ви радва!

# 23
  • Мнения: 2 257
Aй, Тандури, трето бебе си имате направо. Shocked Heart Eyes Чуден е, размазах се.  Sunglasses Че Сириус, че Крум, че и Хънтър. Joy Божественяк! Да ви е жив и здрав, ха, ха, като на дете му пожелавам. Laughing Давай още пикчърс!

Провокатьооор, да е честита именичката ти малка. Heart Eyes

И на всички други - здраве и наздраве!

# 24
  • Мнения: 2 254
Оооо, Тандури, да ви е жив и здрав КрумЕ!  Laughing  Кажи за името сега, хаха, как го избрахте? Супер, хихи....

# 25
  • Мнения: 1 147
Агент, да ти здрава рожбата!

Тандури, страшно сладко куче.

Джена, много интересни снимки, мерси, че ги сподели.

# 26
  • Мнения: 144
Честито на всички празнуващи!

Tandoori Кучето е като бяло пухче Simple Smile Измислихте ли му име?

Jenna -  на снимките Обама изгледжа готин небрежар ама жена му..леле жена му.
Много нацупена бе.
И по повод мръщещите се мацки- се сещам за едно момиче с което пътувам всеки път в автобуса. Хубаво, издокарано, направено, обаче муцунката... нямам думи все едно лицевите и мускули са се схванали в позата на вечно отвращение към света. Понякога си представям как ще изглежда след 40 години, когато няма да е красива но "сиянието" ще си остане.  Thinking

Мисля си, че гримасите които правим с течение на времето "залепват" на лицата ни и започваме да изглеждаме така, както се чувстваме отвътре Simple Smile

Да му мислят намръщените  Wink

# 27
  • Мнения: 7 091
Мерси много за хубавите пожелания!  Simple Smile Децата са направо на върха на сладоледа, въобще сме емоция! Имахме си първата баня, то седя без гък да каза, понесе стоически всичкото мачкане Simple Smile
Сега почва голямото бягане обаче, защото регистрации, документи, микрочипове, ветеринари, застраховки, разрешителни..добре поне че обезпаразитяването и първите ваксини не са ни грижа, защото брийдърите поеха тези неща, а ние така или иначе при същия ветеринар ще го водим, тъй че сме ОК.

Мирче, името го пише на албума със снимки Simple Smile

Тина, аз бях писала как го бяхме избрали, ама ти сигурно си пропуснала Simple Smile Ние сме супер Хари Потър фенове и бяхме решили, че името ще е от там, като искахме и БГ име. Сириус( на Сириус Блак от ХП), Крум ( на Виктор Крум пак от ХП , но е и БГ име все пак) и Хънтър на баща му. Освен това става закачка, защото като се произнася ще звучи като Serious Crumb Hunter Simple Smile

Аз качих още снимки, ако искате погледнете Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 367
бре Тандури,ние децата като кръщавахме по-малко мисъл турихме Laughing евала за енергията ти,аз и куче не бих преживяла в момента,макар много да обичам
*
ние играем на
http://images.barnesandnoble.com/images/27050000/27054720.JPG
к намерих за 3 лева и купих за проба че досегашните ми опити за борд геймс-фемили тайм-сресани деца - усмихнати родители от каталог извадени (нали си представяте тая картина за к говоря)бяха доста неуспешни; ния се загирава добре,съдри се ужасно като "губи",стеф чудесно разбра правилата, но няма търпение,около час обаче утрепахме..с 2 думи -препоръчвам ако ви попадне,не го докарахме до гореописаната идилия,но поне се старая Grinning

# 29
  • Мнения: 868
Е, никого не сънувам, но:

Agent, днес мирисах твоя едноименен парфюм A. G. Maitresse.

Tандури, в бутик за котки и кучета си помислих за тебе докато гледах кучешки курабийки и шапки с надписи "Dog Mom"  i "Dogs are people, too" Simple Smile    Харесва ми името. Аз съм голям Поттер фен.

Общи условия

Активация на акаунт