ПАЗАРДЖИК-29

  • 11 548
  • 229
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 214
NELCHO  Бивацина помага вместо смрадликата. В Торакс всеки 2 часа ме караха да си пръскам шева (не на секциото). В къщи се прибрах със зараснала рана а имай на предвид че съм с форцепс.
За пениса на малкия, не виждам нищо особено, има такъв вид пенис който не е покрит напълно със кожа.
Ако няма зачервяване, няма проблеми.

# 106
  • Мнения: 2 577
Нели, честит рожден ден!
Желая ти все същия плам, жизнерадост и прямота!




това е виртуалния ми подарък за теб  bouquet


Нелчо, нашата пишка е същата - много мога да ти разкажа, но не е за темата/ по принцип не са всички така, но е нормално/. Не се притеснявай!Трябва консултация с лекар. Ако искаш ще ти пиша на ЛС HugПриеми го като ценност това - хората се обрязват, за да са по-чисти, нашите мъже са си обрязани по природа. Hug



Момичета, благодаря ви за милите пожелания към семейството ми.

Ех, все питах за Деси, най-накрая, браво за сега води рекорд за най-голямо бебе, при това момиченце! Да са живи и здрави!

Сонче, дръж се душо! Heart Eyes

п.с. Най-хубавия мехлем за гърди/ за кърмачки/ е Лансинох

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 13:04 от Луда Яна

# 107
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НЕЛИ!
МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!




Яна, честита годишнина със закъснение!  bouquet
Честито на новите мами, да са живи и здрави дечицата! Peace
Браво на Никол и Марио!Все така успешно да се справят!  Hug

Ние пък на Вики си сложихме ваксината по здравната каса (точно защото не знаех какво да правя), не сме имали проблем. Peace

Много се радвам, че така ни се оживи темичката. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 941
..............
Нелчо, нашата пишка е същата - много мога да ти разкажа, но не е за темата/ по принцип не са всички така, но е нормално/. Не се притеснявай!Трябва консултация с лекар. Ако искаш ще ти пиша на ЛС HugПриеми го като ценност това - хората се обрязват, за да са по-чисти, нашите мъже са си обрязани по природа. Hug .....

E,  защо да не е за темата  Crossing Arms  Ми и ний имаме нужда от просвещаване в материята  Laughing
Освен ако Божидар няма против да му се коментира пишката във форума  Laughing , нека майка му сподели  Praynig

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:32 от mother-of-pearlS

# 109
  • Мнения: 227
Луда Яна,честита годишнина!  Hug  Hug  Hug



Nellina,Честит рожден ден!
 

# 110
  • Мнения: 77
НЕЛКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Желая ти много, много здраве, любов, топлина, нежност, уют!Бъди такава каквато си, бъди себе си!!!!!!!!!!!!!!!
newsm59 newsm67  party023 Tada  party002 Gift  ura  bigdance2 Tada  Party Time  4uu smile3510
Уинтър, аз също се пръсках с бивацин и продължавам, но раната е на много особено място, продължителните и ежедневни бани със смрадлика се надявам да помогнат допълнително.А и бивацина повече от седмица не може да се използва, така пише на упътването, но аз се пръскам.
Яна, моля те пиши ми на лични по-подробно да не надуваме главите на другите мами с нашите особености на атрибутите Simple Smile Аз вече свикна, всичко изглежда спокойно, но различно.Консултация с хирург ли??? Доктор Кръстев нищ оне каза, явно всичко е нормално.
Ване, ако нямаш нищо против пусни ми на лични скайпа си.Може да обменяме инфо, ти все пак си по-старша в бранша Simple Smile
Благодаря на всички вас!

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:37 от NELCHO

# 111
  • Мнения: 657
Нелка, Честит рожден ден! Да си жива и здрава.

# 112
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Честит рожден ден! Нели, желая ти много здраве, късмет и любов!  bouquet

# 113
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Нели, Честит Рожден Ден, да си жива и здрава, много щастие и късмет ти желая!  bouquet

# 114
  • София
  • Мнения: 1 511
Nellina,
честит рожден ден!
Желая ти щастието и обичта,които всеки ден виждаш в детските очи,
да те съпътстват и в личния ти живот!
Бъди здрава!


  bouquet  bouquet  bouquet

Ето и обещаните снимки от Рим. Приятно гледане.

# 115
  • Мнения: 319
Нели, честит рожден ден!


Луда Яна, честита годишнина пожелавам ви всяка следваща година да се обичате все повече и да има все повече неща, които да има да споделяте!

# 116
  • Мнения: 2 336
Честит рожден ден, Nellina!!!

# 117
  • Мнения: 529
Нели,Честит Рожден Ден!!! С най-сърдечни пожелания, за милион сбъднати желания!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

НЕЛЧО,Ване, Благодаря!!!  Hug
А за пишката мисля,че е не е притеснително. Всички сме различни,щом и доктора нищо не е казал,значи не била да се тревожиш.
Ние имахме проблем с пишката по-късно,защото започне да забира и я цепиха.

Gwen,ах...... как се размечтах.....  Blush
Страхотни снимки,личи си че сте изкарали повече от добре.
Ама и ти мноооооооооого добре изглеждаш. БРАВО! Я дай диетата,че ще ми трябва...  Laughing

# 118
  • Мнения: 2 577
Гвен, прекрасни сте  - вие и Рим и настроението ви! Заредиха ме тези снимки!

Гери, някой друг път ще си говорим за мъжките атрибути на нашите синковци, че ако някога прочете кви съм ги писала за неговото достойнство моят син ooooh!

# 119
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря,Сонче!
Наистина си изкарахме страхотно.
А рецептата е проста,води си записки ако искаш Mr. Green :
  1.Грижи около двама бандита;
  2.Нагоре-надолу по стълбите до четвъртия етаж n-пъти на ден;
  3.Сменяне на чаршафи на 6 стаи и основно чистене на 6 бани средно на всеки 3 дена + всекидневно освежаващо чистене на същите;
  4.Пране и гладене на чаршафи и хавлиени кърпи - бройката няма да споменавам.
Мисля,че точно за 3 месеца ще си върнеш предишната форма,поне аз за толкова успях...без диета.Горните 4 точки ще са ти достатъчни.  Mr. Green

Но първо да дойде бебето, пък после ще ти дам билет за дестинацията за възстановяване на килограмите.  Hug

Гвен, прекрасни сте  - вие и Рим и настроението ви! Заредиха ме тези снимки!

Благодаря! Радвам е,че са ти харесали!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт