ПАЗАРДЖИК-29

  • 11 549
  • 229
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 941
Сонче как си? Още ли сте 2 в 1?
Аз к'ви глупости сънувам напоследък - още от сега ме тресат нервите..и то най-вече дали ще стигна на време, да не родя по пътя.....а като знам че има още 2 месеца ....Не съм готова хич... Crossing Arms
...иска ми се да има още 7 месеца....такъв страх ме тресе....

# 136
  • Мнения: 529
Тук съм още се крепим.   Wink
Вчера имах такива болки в таза........реших,че времето ми е изтекло. Но явно просто се преуморих през деня или таза ми се "отваря".
Ох,не знам ти какво сънуваш,ама аз ..... направо се плаша от сънищата си вече.  Rolling Eyes Такива глупости.... и то все лоши неща.
Дано всичко мине нормално,че......  Sad

Какво стана с магазина на Крейзи брат,онзи ден ходих да си взема сутиен за кърмене и видях,че вече е фризьор  newsm78

# 137
  • Мнения: 1 938
    Ние вече имаме камери в училище - и отвън, и в коридора, с тенденция догодина да има и във всяка класна стая.
 newsm43
  ruporuu "Говори Бай Брадър! ОпичайтИ си акъла, да н`вЪ изплющьЪ!".

 smile3506


    Момичета, не се плашете за раждането - нали говорихме, че трябва да се настроите позитивно. Всичко ще е наред! Hug
 

# 138
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
   
    Момичета, не се плашете за раждането - нали говорихме, че трябва да се настроите позитивно. Всичко ще е наред! Hug
 

Да така е, трябва да вярвате че всичко ще е наред, а то наистина ще е наред. Peace
Ама да си кажа честно ако съм на ваше място и аз така бих се страхувала, при първо раждане е по лесно, ама като си минал веднъж по тоя път и ...    #Crazy
Но пък резултата е важен Peace

Нелка ти оздравяваш ли вече?

# 139
  • Мнения: 529
    Ние вече имаме камери в училище - и отвън, и в коридора, с тенденция догодина да има и във всяка класна стая.
 newsm43
  ruporuu "Говори Бай Брадър! ОпичайтИ си акъла, да н`вЪ изплющьЪ!".

 smile3506

Вии много модерни  брее  newsm47

# 140
  • Мнения: 1 938
Нелка ти оздравяваш ли вече?

"Чаршафът ми се струва тенекиен,
а хапчето - огромно като зелка...
 - Не искам хапче, бе! Умирам! - вия
и сменям стотната прогизнала фланелка...

Унася ме неясно...И сънувам:
умирам уж, наоколо - красива гледка.
И ужким некролог: "Тъгуваме.
След кратко боледуване почина Недка."

Денят е мрачен, сякаш се развежда...
И Дачо с кърпа челото ми бърше.
Леглото ми е точка без надежда...
И няма ли, за бога, тоя грип да свърши???"...

 Joy Joy Joy

Хайде по едно мненийце тук, моля:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=348895.msg9267218#msg9267218

# 141
  • Мнения: 319
Гери, ти нормално ли реши да раждаш? Ходи ли на консултация с анестезиолог? То май ти е рано де newsm78

Нели, ти начална учителка ли беше? Аз мисля, че гимназиите имат нужда от камери, щото там стават по-големите ексцесии...

# 142
  • Мнения: 941
Meri - тцъ..почти на 100% секцио  Peace Рано ми е още за анестезиолог, даже и с моя доктор не съм говорила за начина на раждане - предполагам че ще вземе да ме разубеждава...ама нема да се поддам  Mr. Green То за това ме е и страх...да не взема да почна да раждам преди датата за секцио....

И в нашето училище има камери в двора и по коридора....ама нали миналата година бяха застреляли охраната минути преди да се пуснат сутринта камерите и затова сега са денонощно... Peace

Отивам да пиша в линка на Нели  Peace

п.с. Нелка това стихотворение, чие творение е?

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 20:08 от mother-of-pearlS

# 143
  • Мнения: 1 938
п.с. Нелка това стихотворение, чие творение е?

На Христо...ъъъ...не мога да се сетя за фамилията му. newsm78
В оригинала тази строфа,:
Унася ме неясно...И сънувам:
умирам уж, наоколо - красива гледка.
И ужким некролог: "Тъгуваме.
След кратко боледуване почина Недка.
е така:
"Унася ме неясно...И сънувам:
умирам уж, наоколо - уж чисто.
И ужким некролог: "Тъгуваме.
След кратко боледуване почина Христо..."
Цялото стихотворение го знам наизуст. Страшно много ме кефи, но за съжаление съм забравила фамилията на автора.
П.П. Стихотворението беше публикувано преди 100-ина години във в."Тримата глупаци", който вестник аз много уважавах. Peace

# 144
  • Мнения: 941
Срещнах мама Ели и татко Митко от курса за бременни.
Отиваха да си купуват количка.
Побъбрихме малко. На  Ели и е 10-и ден от раждането, обаче едвам слезна от колата милата - уж са и свалили конците, а казва че я дърпа. Казали са и че при свалянето на един конец , той я е прорязал малко  Rolling Eyes
Има баба при тях, та помага за малката Ани. Опитвали са да спазват режима за хранене наложен им от болницата (през три часа) ама тя сама се убедила, че е безсмислено да буди малката за да яде - и са минали на поискване..
Много добре се почувствах като ги видях.... Heart Eyes

Сонче, а ти се отчитай всеки ден тук  Naughty  за да не те мислим...

# 145
  • Мнения: 1 938
Нещо я няма Сончето... Thinking

И какво става? Докато се оживи темата и работата пак се разсъхна нещо... Laughing

# 146
  • Мнения: 941
Тя, Сончето не искаше момата да е скорпион, ама явно не ни е оценила двете с теб  Mr. Green
А дано ако е тръгнала да излиза, да го направи по най-лесният начин  Praynig

п.с. ми разсъхна се работата..ти невиждаш ли, че в тази страница постингите са или мои или твои - явно не им даваме думата  Mr. Green

# 147
  • Мнения: 2 577
Сончето сутринта беше ок.
Казах и  да стиска, пък и мъжа и не и дава да роди преди неделя Joy Laughing

# 148
  • Мнения: 1 938
Сончето сутринта беше ок.
Казах и  да стиска, пък и мъжа и не и дава да роди преди неделя Joy Laughing

Тя пък нЕма да е жена на място, ако послуша мъжа си... Joy

# 149
  • Мнения: 77
Привет и от нас!Супер, че Ели са ги изписали.Тя беше толкова притеснена...в къщи ще й е по-добре. Нелка, камери...чак да не повярвам, ами приближаваме се към Европата Simple Smile
Иначе Митачето само веднъж го будих и май няма да повтарям. НО вчера плака от 5 сутринта до 5 вечерта, остана без глас милото, такива колики, такова чудо...нищо не помага.Та накрая баба му измъдри да му дадем биберон и уцелихме десятката.
На Сончето й желая много късмет и успех Wink
Гери, ама не е толкова страшно нормалното раждане.Ти си знаеш де...

Общи условия

Активация на акаунт