Идеи за подарък на мъж

  • 100 381
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Подари му книга

# 16
  • Мнения: 0
 здравейте ,искам да измисля някакъв много готин подарък за гаджето ми за свети валентин. Искам да е нещо много оригинално или някакви идей за подарък за бъдещ татко,защото вчера научихме че ще си имаме бебче- бременна съм в 4 седмица и искам нещо много готино. и нещо което да го разчувства много.Моля ви дайте ми идей..

# 17
  • София
  • Мнения: 2 855
На мъжа ми съм подарявала оригинална запалка Zippo, гравирана с надпис "С любов" и моето име, много й се зарадва и си я ползва много. За юбилеен рожден ден му подарих 3-дневен спа пакет, от хотела го изненадоха също много приятно. Кожен портфейл, колан също съм му подарявала. Моят не се радва много-много на бутилки коняк или вино, просто не обича да пие такива питиета, но например на Метакса 7 звезди би се зарадвал много.

# 18
  • Мнения: 3
мисля че мъжете ценят най-вече подаръци с които могат да се похвалят.... може би нещо свързано с хобито както пише в  началото на темата.
В Orange съм виждала много добре пипнати мини макети на автомобили ..... предполагам че такива могат да се намерят и в повечето представителства на автомобилни марки.....при всички положения ще го показва с гордост на приятели и познати а ти ще си два пъти по-горда защото това е твоя подарък  Grinning

# 19
Някакви  идеи  за  подарък  за   50  годишнината   на   мъж, Нещо  за   300-400 лв,  и  по  възможност   да  е  практично  да  му върши  някаква  работа ?

# 20
  • Мнения: 59
Моята идея е билет за концерт (разбира се за двама), или някакво подобно събитие Simple SmileSimple Smile

# 21
  • Мнения: 9
Интересно е да му подариш наистина стенен часовник, във всяка стая си е необходимо да има.....а и са интересни

Общи условия

Активация на акаунт