нещо за косопад

  • 2 873
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
В момента използвам ампулите на Seri за засилен косопад. Косата ми  става мека, но за резултат от действието е рано да кажа.

# 16
  • София
  • Мнения: 16 036
Капсули Фитовал и шампоана. Май се подобри положението при мене, но трябва поне 2 месеца да се пият капсулите.
За ампули и шампоани - четох от учебника по фризьорство на дъщеря ми, че главата не е почва за да я торим. Според тях има смисъл само от витамини и лекарства, приемани вътрешно.  Маски, шампоани и  ампули били само за успокоение на потърпевшия.
може и така да е.

# 17
  • Мнения: 3 314
ако намериш ампулите за косопад на Фито - уникални са, но напоследък трудно се намират Confused
   за втриване в корените ли са тези ампули  newsm78  цена

# 18
  • София
  • Мнения: 3 880
ако намериш ампулите за косопад на Фито - уникални са, но напоследък трудно се намират Confused
   за втриване в корените ли са тези ампули  newsm78  цена

да, за втриване в корените.
Phyto са скъпи, но много ефикасни - около 10 лв. излиза ампула, но след раждането имах ужасен косопад и само те ми спасиха косата. оттогава ползвам продукти за коса само на тази фирма и съм много доволна, лошото е, че нещо не зареждат напоследък и трудно намирам Sad

# 19
  • Мнения: 4 053
аз също съм от косопадащите,
ползвам ш-на и ампулите на Фитовал, но ефект няма никакъв  ooooh!
на последък се самоуспокоявам ,че е от шантавото време

# 20
  • Мнения: 840
Aurora  а знаеш ли нещо за ампулите на Фито и кърменето Thinking Ако можеш копни ми съдържанието им Praynig Мисля, че съдържаха някаква билка, която е противопоказна при кърмене newsm78 Ако изобщо ампулите могат да проникнат през скалпа до кърмата Thinking Разсъждавам си просто Blush

# 21
  • Мнения: 4 433
и моята коса пада,ползвам Гарниер фруктис

# 22
  • София
  • Мнения: 3 880
Aurora  а знаеш ли нещо за ампулите на Фито и кърменето Thinking Ако можеш копни ми съдържанието им Praynig Мисля, че съдържаха някаква билка, която е противопоказна при кърмене newsm78 Ако изобщо ампулите могат да проникнат през скалпа до кърмата Thinking Разсъждавам си просто Blush

за съжаление нямам в момента от тях и не мога да намеря, за да си купя.
но помня, че чаках да спра да кърмя, за да си ги втривам в косата...бая си отчаках...8 месеца кърмех и чак след това се заех с горката ми коса Simple Smile

# 23
  • Мнения: 840
абе знаех си аз, че имаше нещо такова Hug

# 24
  • Мнения: 120
Най-добре е да се посъветваш с лекар .

И аз имам проблем с косопадът и съм решила да посетя лекар, но не знак какъв специалист да търся. Помагайте.

Дерматолог , попитай личния си лекар, или иди в някоя от частните клиники.
 newsm78

Знам ,че е нормално да падат 100-200 косъма на ден за това не е притеснително око остават на гребена няколко .

# 25
  • Мнения: 142
Определено трябва първо да се установи причината за косопада. А и всичко си е толкова индивидуално, всеки си открива какво му действа най-добре на базата на личен опит, трудно е от първия път да уцелиш "твоите" витамини. Аз лично, най-доволна бях от Ревалид, имаше полза, но най-вече повреме на използването им .Сега пия Виждан, препоръчаха ми ги, защото съдържат селен (необходима съставка за косата). Ползвала съм и шампоан Фитовал, също имаше полза, но всичко при мен беше временно, може би заради хормонален проблем. Ето защо - идеи много, въпроса е ти да установиш за себе си от кои стимуланти ще има ефект. 

# 26
  • Мнения: 11
Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя СЕБОРАЛ ФОРТЕ

# 27
  • Мнения: 22 867
Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя СЕБОРАЛ ФОРТЕ


Продава се в аптеките.

# 28
  • Мнения: 298
Два пъти съм имала сериозен косопад, първия път пиех капсули Фитовал и се миех с шампоан Фитовал + Себорал форте, за около 1-2 месеца, спря. Втория път, беше следродилен косопад, страшна работа, но тъй като кърмех не смеех да пия никакви химии, тук намерих 1 тема за кисело мляко с желатин, 1 пакетче желатин се смесва с 1 купичка кисело мляко, така престоява около 2 часа и се изяжда. За 10-ина дни проблема беше решен. Препорачвам, най-малкото, няма да навреди.  Peace

# 29
  • Мнения: 105
Аз пих капсули Ревалид един месец и косопада намаля значително, но трябва да се пият 3 месеца за да има наистина ефект!

Общи условия

Активация на акаунт