КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 15 611
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Ще се опитам да се отърва от отрочетата и за двата дена  Mr. Green ама може ли да уточня маалко по към декември. Снежанката ще я чуя непременно, че къде без нея. А за торбите и другите ....имах грандиозни намерения ама ....

ОК! Ще те пишем под ?, а като дойде декември ще го правим и на ?  Mr. Green  bouquet

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте на всички:)Страхотно е,че за поредна година подкрепяте такава хубава кауза за дечицата.Много се радвам,че и аз ще мога да се включа,направо кипя от ентусиазъм Mr. GreenЕдинствената идея,която ми дойде на ум и е в процес на изработване са стъклени украшения за елха,върху които рисувам.Много се надявам,че е подходящо и ще се хареса на купувачите PraynigНе съм сигурна,че ще мога да участвам в смените за продажба,защото ще имам изпити по това време,но на 6ти съм в Арена Peace

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте на всички:)Страхотно е,че за поредна година подкрепяте такава хубава кауза за дечицата.Много се радвам,че и аз ще мога да се включа,направо кипя от ентусиазъм Mr. GreenЕдинствената идея,която ми дойде на ум и е в процес на изработване са стъклени украшения за елха,върху които рисувам.Много се надявам,че е подходящо и ще се хареса на купувачите PraynigНе съм сигурна,че ще мога да участвам в смените за продажба,защото ще имам изпити по това време,но на 6ти съм в Арена Peace

уверявам те,4е ще са харесат много Hug

Моми4ета,нали няма да забравите да си напишете имената и да сложите ориентировъ4ни цени  bouquet

# 18
  • Мнения: 863
Пишете ме и мен продавач, за втория ден,но незнам дали ще остана за целия....Вили сигурно ще има от нейните красоти за базара,ще се уговорим и ще пиша Peace

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Пишете ме и мен продавач, за втория ден,но незнам дали ще остана за целия....Вили сигурно ще има от нейните красоти за базара,ще се уговорим и ще пиша Peace

Миленка,моля те само да знаем поне семдица преди това защото е сложно с графика.
На Вили красотите ще ги приемаме в кино Арена  PeaceПОсле знаеш как е с хората,колите и тн. Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте  "Снежанка"-та съм, пишете ме за съботата на 13-ти. Не можах да творя тази година, но ще продавам от сърце.
Страхотни неща, както винаги, браво ще бъде удоволствие да си купя от тях!
Sunnily* , къде се изгуби бе душа?

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 21:14 от nineto_boy

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте  "Снежанка"-та съм, пишете ме за съботата на 13-ти. Не можах да творя тази година, но ще продавам от сърце.
Страхотни неща, както винаги, браво ще бъде удоволствие да си купя от тях!
Sunnily* , къде се изгуби бе душа?

ок,пишем те Hug

допълнително ще се уто4ним за 13ти Peace

# 22
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Аз също за 13-ти Hug

# 23
  • Мнения: 1 102
Може ли инфо къде ще се проведе Пловдивския базар? Аз съм купувач.  Peace

# 24
  • Мнения: 662
Благотворителният  коледен базар в гр. Пловдив, ще се състои на 20 и 21 декември в Шопинг - мол Екселсиор от 10 до 18ч.
 това е инфото от днес Peace

# 25
  • Мнения: 1 102
Благодаря, живот и здраве ще съм там.

# 26
  • Мнения: 1 287
Потвърждавам,че коледния благотворителен базар в РУСЕ ще се проведе на датите 11,12,13 и 14 декември включително в павилион №42 на пл."СВОБОДА".Благодарим за съдействието за получаването на павилиончето на Община Русе!

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Потвърждавам,че коледния благотворителен базар в РУСЕ ще се проведе на датите 11,12,13 и 14 декември включително в павилион №42 на пл."СВОБОДА".Благодарим за съдействието за получаването на павилиончето на Община Русе!

ей,най-накрая Hug
браво Дес4е  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 287
Потвърждавам,че коледния благотворителен базар в РУСЕ ще се проведе на датите 11,12,13 и 14 декември включително в павилион №42 на пл."СВОБОДА".Благодарим за съдействието за получаването на павилиончето на Община Русе!

ей,най-накрая Hug
браво Дес4е  bouquet

Този път трябва да благодарим на Гали - С,Луси и Джаста за тяхната настойчивост и упоритост.  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: X
Страхотни неща...възхищавам ви се  Hug Hug Hug
Непременно ще дойда да си взема от хубавите картички, пликовете за подаръци и многото украси, които сте изработили. И стискам палци за успешното начинание.

Общи условия

Активация на акаунт