имам проблем

  • 2 527
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
nezna zasto se jenat kato im se hodi,pogovori vse pak imate dete

# 16
  • Мнения: 2 471
Хързууууууул, днеска не съм водила щерката на пързалката, ще и дам да почете тази тема

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Айде,  наточих кънките  Wink
Пистааааааааааа

# 18
  • Мнения: 327
 Popcorn хайде къде е авторката newsm78

# 19
  • Мнения: 12 665
То тук не е страната на съветите, ама ще ти дам. Препиши си мнението грамотно. Може би в процеса ще забравиш терзанията.

# 20
благодаря на тези които са ми отговорили,а на тези които мислят 4е е пързалка---мн.жалко.дано да не ви се слу4ва такова нещо кофти е за преживяване още пове4е като имаш детенце,и не си безразли4на.а на тези които смятат 4е сам гост или временно "влизаща"могат да се поровят и да видят 4е съм писъла и в др.форуми ж бгмама!

# 21
  • Мнения: 4 965
...а на тези които смятат 4е сам гост или временно "влизаща"могат да се поровят и да видят 4е съм писъла и в др.форуми ж бгмама!

 Naughty
Не си!
В профила ти има точно 2 публикации - и двете са по тази тема...

# 22
  • Мнения: 25 619
Изтрили са ги, преди да я/го баннат.  Joy

# 23
  • Мнения: 2 821
Уж са си писали, пък си разбрала само, че е на 20г.
Абе какви хора сте...как може да се ровиш в лична поща ooooh!, че и в телефон....

# 24
  • Мнения: 19
Както и да е ,аз съм солидарна и ще отговоря.Говори с него,бъди силна и горда на пръв поглед,нека остане с впечатление ,че не си слаба.Не пропускай да покажеш ,че си много тъжна,наранена и смазана.Опитай се да изиграеш всички тези роли/за вторите няма да ти е труно/,но в никакъв случей не прави скандали,те не харесват това.След това се изнеси /дано имаш къде да отидеш/и му дай срок ,след който трябва да дойде при теб и да заяви какво е  решил.Няма да ти е леко ако отново заживеете заедно ,но все пак имате дете,струва си да направиш този компромис,но никога повече не бива да повдигаш темета за изневярата му.Не знам мисля си ,че ако е мъж на място ще уважи това.Никой не е застрахован от влюбване,ето случило се е и на него.Ине на последно място-помисли къде и каква е твоята вина.За такова нещо винаги и двамата са виновни/така казва моята баба ,и е права/.УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ!!!

Общи условия

Активация на акаунт