Хайде да стопим малко килца с плодове

  • 12 027
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 344
Azade ,остава ни само да се вземем в ръце и др.седмица да поразходим дрехите си... Peace
ти реши ли на какъв плод ще си?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 269
А по колко плодове на ден се ядат?

# 17
  • Мнения: 93
за плодовете няма ограничение.аз диетата отдавна не я правя иначе с нея бях свалила 6 кг за една седмица

# 18
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ина, ще започна с круши.Обмислям да обеля и нарежа на малки парченца крушите в една кутия в хладилника и така Peace Ще споделя  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 344
е,това е чудесен резултат-6кг за седмица... Laughing
но аз не издържах днес само на един вид плод... Embarassed
а положението е отчайващо-и пижамите не ми стават вече.... ooooh!
успех на вас!
вечер май съм най-гладна и всичко ме изкушава...

# 20
  • Мнения: 324
Привет  Grinning

Ровя се тук, за да си харесам диета. Тази ми се струва лесна, но и малко странна - не се ли стресира организмът прекалено от това редуване на плодове с ядене на всичко? Нали обикновено има захранване след дни на плодове? newsm78

# 21
  • Мнения: 93
плодовете мисля че може и да не са от един и същ вид,но е препоръчително да са еднакви.ако смесвате различни плодове за деня гледайте да не са на едно хранене и да има поне 2 часа разлика.може да се смесват само съвместимите плодове примерно-портокали и грейпфрут.аз ви препоръчвам тези дни да ги правите с ябълки,а ябълките са съвместими с моркови Hug
в началото ще е малко трудно,но се свиква

# 22
  • София
  • Мнения: 6 269
Как се определя кой с кой плод е съвместим? Къде може да прочетем повече? Защото морковите са зеленчуци все пак, а ти казваш, че може да се ядат в един ден с ябълки (което ми звучи хубаво все пак  Rolling Eyes ).

# 23
  • Мнения: 2 126
Eхоо Grinning Привет на всички!Радвам се че се множим,дано устискаме и постигнем желаните резултати.За себе си знам че удържа ли ще имам резултати.На времето като бях млада Mr. Green все така си карах,ябълки и това е.
Азаде,радвам се да те видя тук.Помня те от другата тема в която ти не пишеш Hug

Аз бях разбраал че е хубаво само един вид плод на ден,но не мисля че пречи да се ядат и други по принципите на разделното хранене.Днес изкарах на 5 ябълки,чувствам се превъзходно макар,че изкушенията наоколо не ми действат добре.Удържам де Wink

Ина,през постите аз си позволявам олио Peace А те на 14ти ли започват или нещо съм се объркала Blush newsm78

JujJu,aма наистина ли през неплодовите дни се яде всичко което ти душа иска Crazy

Аз съм намислила да се ориентирам към разделното,ама постепенно.И него съм го рпобвала преди и имах добри резултати.

ХАйде доскоро Hug

# 24
  • Мнения: 4 344
привет,момичета! Hug
поздравления за всички,които успешно издържаха  bouquet...аз,срам не срам Embarassed,не съм от тях,но ми се обостри гастрита и вечерта ометох астрономически количества ooooh! Twisted Evil
браво,дес! Hugза мен е геройство точно на ябълки да стоиш.аз от тях съм двойно по-гладна,и то не само на очи... newsm78а що се отнася до постите-на 13-ти вечерта е заговезни,а от 14-ти започват,като 21.11 са строги,после се разрешава олио и вино..ще се радвам да споделяш менюто,за да обменяме идеи,ако желаеш..при мен явно ще преобладават картофи и ориз...
утре нов опит за плодове или зеленчуци Praynig
слънчев ден утре на всички ви!

# 25
  • Мнения: 93
и аз незнам точно кои плодове са съвместими.както бях казала тази диета е изготвена от диетолог и само това съм запомнила че ако примерно цял ден си на ябълки и ако много се огладнее да се хапнат няколко моркова.искам да добавя че диетата е и с лечебни свойства.аз като е правих имах проблеми с ходенето до WC-то,от както съм е правила вече ги нямам тези проблеми
през другите дни когато не си на плодове аз ядях всичко и пак свалях

# 26
  • Мнения: 2 631
Плодовете са сладки и кисели. Общо взето. Да се избягва гроздето, че е най - калорично, както и бананите.
Цитрусовите са си цитрусови, ядат се отделно.
Не трябва да се смесват далечни по вкус плодове - диня с грозде, банан и лимон, ягоди и круши...
Абе то си личи кои плодове са си в група  Laughing
Ама и аз какви сутрешни обяснения дадох  ooooh!
В нета пише много за плодовете, погледнете гугъл!  Peace

Днес ще съм на ябълки и чайове... Мисля..  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 6 269
Благодаря за отговорите.

И аз мисля да пробвам, още повече, че мисля да се опитам и постите да изкарам (поне доколкото издържа). Мисля, че добре се съчетава този режим с постите.
А дано д аима и резултат, че... Sad

JuJu_, а ти колко време издържа на нея?

# 28
  • Мнения: 2 126
Привет мили дами!
Аз само наминавам преди работа да ви пожелая успешен ден пълен с минуси Grinning Аз днес ще хапвам,няма много да се отпускам де.За довечера едни спагети ще спретна без месо,както винаги.
Да ви кажа аз съм голям непочитател на месото,а мляко ям много рядко Thinking Та постите никога не са ми били някаква особена трудност,само дето трябва да се внимава къде кое съдържа в себе си яйце,мляко....И така

Хайде чао и до довечера Hug

# 29
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Здравейте момичета   bouquet
Дес  Hug  bouquet
Днес ще ми е първи ден на круши Whistling , досега джурках кафенце и вода.И на мен желанието за ядене идва вечер, даже ям и през нощта  Embarassed, защото детето спи неспокойно и аз се будя, а как да пропусна посещение в кухнята.... Embarassed
За плодовете - аз знам, че един вид плод се брои за едно хранене, че два вида плод не трябва да се смесват и че трябва да има интервал между консумацията на различните плодове.Утре или пак ще съм на круши или на грейпфрути.Дано устискам.Имам спомени, че при мен са най-трудни първите дни, после свиквам и не се подлъгвам по храна.
Успех на всички, довечера пак ще помрънкам малко  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт