Споделете 84

  • 22 730
  • 983
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Нощните птици винаги сме леко прецакани откъм патаклама, хм... Но пък сме досетливи и с въображение.

Поздрав за тези, които са с богато въображение...

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 04:58 от Кейси

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Не е баш така Simple Smile
В повечето случаи "нощните" присъстват на "купона"

# 17
  • Мнения: 4 585
Запис.
И бих спрял до тук, ако искам за бартисам мод. Да четеш изтритото е възнагражданието да си мод.
Или вредните. Бих споделил болки в бъбреците, но едва ли има желаещи. Не мога да намеря един фантастичен разказ за планета, на която хората си споделят болката. Половината ми живот мина да се мъча да си спомня нещо. Бях обещал следобед да свърша една работа на мама, сега ме е срам да й се обадя и да я отложа за другия уикенд.

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 07:53 от Вълкът с дълъг ник

# 18
  • Мнения: 281
Добро утро.

Споделям, че Кампари ми липсва.

# 19
  • Мнения: 1 052
Добро утро!
Имам нужда от помощ: има една реклама реплика на Материъл гърл на Мадона. Възникна спор дали това е имитация на клипа или имитация на филмова сцена с Мерилин Монро. Има ли подобна сцена с Мерилин? От филми?

# 20
  • Мнения: 281

Има такава сцена с Мерилин Монро във филма Gentlemen Prefer Blondes Grinning

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 09:05 от Мария Лу

# 21
  • Мнения: 3 091
Добро утро!
Споделям, че сутринта започва скучновато. Навън е сиво и студено. Ще изведа Зверта да потърчи по прашната улица. Нали щеше да вали?
Споделям, че не ми се посреща Нова година в къщи, но нямам идея къде да заведа мъжО...

# 22
  • Мнения: 4 300
Веднъж и аз да знам нещо повече от Фрида и Мария Лу ме превари. Лоша ранобудница, лоша.
Гледала съм почти всички филми с МЕрилин Монро, обичам стари филми, наивни, разсмиващи.

Агенция Есберитокс нюз има повече суров мат'рял от всякога, гледам по телевизията една страшно чаровна мацка и почвам да се чувствам като употребено пакетче чай Confused

# 23
  • Мнения: 5 370
Ех, успях да понаваксам със съня, сега си споделям кафето с вас.
После ще се чудя накъде да поемем с Пижо. Железницата или метрото? Mr. Green

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За сега споделям само чаша топло мляко. Ако някои от приятелите ни благоволи да изгрее пред 12 часа, може и да пием кафе. Като гледам почти няма шанс това да се случи.
Таванът не иска да се прави сам  Crossing Arms, а  на мен ми писва да го гледам полунареден. Мързелът е по-силен обаче.
Отивам да творя планове за днешния ден. На милото пак ще му настръхне косата.
Споделих.

# 25
  • Мнения: 1 533
Железницата или метрото? Mr. Green

Ескалаторите на МОЛ-а?  Laughing

Рокси, умнице, употребено пакетче чай описва великолепно как се чувствам днес. Обаче ще взема мерки след малко. Никой не скубе вежди тъй, както Марта умее. Давам й десет минути да си доспи и й връчвам пинсетата да ме почва. Понякога ми прави чупки почти като на Ани Салич. И после аз, за няма и месец, ги опропастявм почти като на Миглена Чакракчиева.

# 26
  • Мнения: 5 370
Благодаря, КАлинушка, Mr. Green вчера бяхме там, щото го водих в детския център, ама е голямо стълпотворение, та днес ще си го спестя. Ааааа....и видях една съфорумка, Правдето.
Иначе идеята беше да се качим до Алеко с лифта, но времето е кофти.....а плановете бяха отпреди няколко дена, когато все още есента беше златна. Сега е потискащо-ноемврийско-мъглива.

# 27
  • Мнения: 5 462
Споделям, че моя герой е уморен и още хърка та чак надига завивката.
А героинята сиреч аз , съм се разшетала рано рано като една работна булка  ooooh! .Луда работа е това Любофта  Crazy Wink.Легнах си в 2 часа и в 7.30 се ококорих.
 Rolling EyesОбаче не е лошо де , сега съм опекла едни хубави топли сандвичи , направих си моето любимо късо италианско еспресо  и ви чета кой кво ще сподели днеска.

# 28
  • Мнения: 4 300
Калина, мамка им и вибрации, пак ми резонираш в честотата Laughing. Имам ( поправка, имах) съседка козметичка. Рядко се срещахме, ама все ми правеше забележка за веждите - "Моля ти се, кой ти прави веждите, ела при мен, ще те направя много по красива". Тук аз се изчервявам, а милото се хили под мустак. Като се изнасяхме я видях и се скрих в колата, лицето си закрих с длани.

# 29
  • Мнения: 606
Споделям, че Дизастера си легна в 9 вечерта и стана ей ся! Така го искам.

Споделям и впечатления от Джъмбо:
1. Много майки, много съфорумки, много нещо.
2. Продават разпалки за камина, съчки, замаскирани с кодовото име "коледна украса".
3. Продават изкуствени вагинки замаскирани с кодовото име "хвани ме ако можеш". Яко!

Общи условия

Активация на акаунт