ПЛЕВЕН - 70

  • 29 311
  • 309
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 50
И още нещо ,Искрице
Нашият татко работи строителство , смея да твърдя ,че работи добре!!!
А моят баща е дърводелец.Има работилница на Дружба.Ако те интересува нещо,пиши на лични Simple Smile
Ей не съм самичка по това време....

# 241
  • Мнения: 498
не си Joy малката точно от 23 до 00,30 е в разгара си.

# 242
  • Мнения: 50
Хахах и ие сме так,леле от една седмица спи до 10 часа и после до 1 няма заспиване. А уж правим гимнастика и масаж и какво ли не правя за да го изморя той се изтощава,нахрани се....спи час и нещо и после  Shocked

# 243
  • Мнения: 2 070
Дано се оправи Калина!

Играчки такива дървени ще ви кажа къде съм виждала, но не знам дали ви устройва. В София на Руски паметник има един ТСМ, сега може и да е КЕВ вече, точно на спирката на тролеите 1 и 5 преди да тръгнат към Мола. От там купих кухнята на Яна, играчките, които имаше в Крис се продаваха там на двойно по-ниски цени, имаше и такива камиончета. Фирмата, която ги прави е българска, а марката е немска - ЕЛКА се казва, не съм проверявала дали имат сайт. Изнасят се за Германия и много малко бройки остават тук. Имаше много неща предимно за момченца.

# 244
  • Мнения: 1
Добро утро!Днес моята Владимира става на 2 месеца.

# 245
  • Мнения: 1
Дайте съвет на Владимира лицето стана много сухо и е с едни малки пъпчици. Скакво да я мажа?

# 246
  • Мнения: 560
AniDani добре дошла Hug
Да ви се похваля,току що си направих първа поръчка в Ла Редут сама,обаче сега се чуда newsm78,ако съм надвишила 2 кг.,къде ще я получа.Мисля ,че не би трябвало-5 пакетчета но детско,трикотажни. Да ми обясните ,ако знаете как стои въпроса?
.
не се притеснявай.ако е под 2 кг се взима от пощальоните което се намира отстрани на пощта а ако е над 2 кг се взима вътре в пощата и се заплаща 1.50 такса

# 247
  • София
  • Мнения: 9 890
Деси,както и Веси ти е писала,ако е над 2кг ще е вътре в пощата.Но да ти кажа нещо,което аз забелязах-поръчките под 2кг идват доста по-бързо.Може би защото не минават през митницата в Горна Оряховица.Моите обикновенно са над 5кг,тъй като винаги се комбинираме,и си чакам поне 20 дни минимум.Ей сега още чакам от 22. Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен Hug
vesy1 ,Валенцето много Ви благодаря за информацията.
petias76 добре дошла и честит мини празник на Владимира.Аз мажа моите с Мустела,млякото,което е в шишето.Много съм доволна,дори и за себе си го ползвам.Има в Санита и Селекта

# 249
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ето малко снимки от мен http://plamsi.multiply.com/photos/album/6/MIHAELA
Нощта беше ужасна. Няма сън. Люси продължава да е нервен. Говоря му много,да се надяваме,че по-нататък ще се оправи.
Не мога изобщо да смогна да ви изчета. Simple Smile

Редактирах го.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 09:55 от plamsi

# 250
  • Мнения: 498
Ето малко снимки от мен тук
Нощта беше ужасна. Няма сън. Люси продължава да е нервен. Говоря му много,да се надяваме,че по-нататък ще се оправи.
Не мога изобщо да смогна да ви изчета. Simple Smile
plamsi ще свикне,моите деца са с малка разлика.Когато се прибрахме баткото беше много превъзбуден,искаше да спи при бебето.
Не ми се зареждат снимките

# 251
  • Мнения: 1 955
Линка е сбъркан  Wink  Ето правилния      http://plamsi.multiply.com/photos/album/6/MIHAELA/

Михаела какъв е фъстък до Люси  Laughing

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 10:05 от Дикси

# 252
  • Мнения: 5 026
Stрахотна Михаела  Peace

# 253
  • Мнения: 498
Да е жива и здрава Михаела,много красиво бебе Hug

# 254
  • Мнения: 50
Каква е душичка мъничка  Hug
Честити 2 месеца на Владито

Общи условия

Активация на акаунт