ПЛЕВЕН - 70

  • 29 203
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 189
Ооооооо,извеждах я,когато беше слънце седяхме по 2часа навън,ама сега като стана студено не сме излизали,за това така пиша...Ама днес по  обяд сме навън,ако някой на Сторгозия види един "клечо" да се бори с бебешка количка-аз съм,да знаете...Още не съм й свикнала,но от напролет няма да се прибираме вкъщи...

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте ,момичета в новата тема Simple Smile
Вчера се видяхме с ДеЩо в Оливс. Много хубава Яна. Пу-пу голяма мацка Hug

Дикси,ти ще поръчваш ли играчки?

ЧЕСТИТА МОМИЧЕНЦЕ , ПЛАМСИ!!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА АДАШКАТА! НАЛИ ЗНАЕШ,ЧЕ ИМЕТО СЕ ОТРАЗЯВА И ВЪРХУ ХАРАКТЕРА Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 9 860
Аа,аз пък реших ,че досега не си я извеждала и веднага щях да ти се скарам. Laughing Hug
Времето е хубаво,не се притеснявай,изведи я по обяд.Хубаво е да я свикваш да излизате и по студеничко,стига да не духа вятър и да няма мъгла.Моите са големи ,но и до днес при мъгла не ги извеждам,освен ако не е спешно.

# 33
  • Мнения: 2 111
Мама на Христина,много се радвам,че всичко  е наред  Hug
Миналата зима излизахме на обед като стане по-топло облечени в космонавт и отгоре одеалце и покривалото на количката ако има нужда.Ако няма вятър и мъгла и температурите са над 5 градуса-няма проблем да се разхождате.Макар че мен ме беше страх и излизах само ако са над 10 градуса.

# 34
  • Мнения: 189
И мен ме е страх,но не искам да я изнежвам,а пък утре ставаме на месец и съм решила да правя памперс парти/ще дойде братовчедка ни,която е на 2,5месеца/ и ще поръчам и тортичка,намирам си оправдание да изляза.За някои може да се стори лигавщина,че ще празнуваме първия месец на детето,но аз съм си щастлива,че вече толкова време си гушкаме момата и с всеки изминал ден осъзнаваме,че все повече започваме да я обичаме с баща й.

# 35
  • Мнения: 87
Добрютро олл и усмихната седмица на всички,
освен да се разпиша в новата тема да честитя и аз новото попълнение в списъка на камътните моми в Плевен - Пламси, честито! Да ти е жива и здрава и много да те радва!   bouquet
Ей, да ми стискате палци и на мен, че имам да "вадя" тия дни момък и съм  #Crazy Ако не ми мине котка път и ако на бебето не му скимне нещо, ще е между 13 и 17 - след пълнолуние и преди тая дата дето не я искам.  newsm17
Честито и на именячетата, включително и на моето!  smile3525
ще ми простите че на патерици, но уикендите го даваме пасторално - предимно на село.  Laughing
И сега фащам да търся някакъв съновник, че тая заран ги сбъдвах едни не е истина...

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,благодаря на всички за пожелнията,да ви се връща  Hug.
Имам най-хубавият подарък , догодина живот и здраве ще си имаме още едно бебче.
Айде сега ми кажете какво да пия, че вече трета седмица кашлям а не ми минава,разчитах че ще ми мине от самосебе си,но явно ще трябва да взема мерки.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 09:54 от bambukita

# 37
  • Мнения: 22 436
Здравейте и от мен момичета. ))

Днес е супер с това слънце, като се оправим с Калина и изчезваме по разходки. ))

мама на Христина, няма никакъв проблем да я извеждаш, аз миналата година с Калина излизах до -2-3градуса. Когато е бебе е идеално, пъхаш го в космонавта, в порт бебето (ако имаш на количката) и готово. Даже се е случвало тя да е потничка, защото и е жега. Е, друг е въпроса на човек дали му се излиза да се разхожда в такъв студ, но мен не ме свърта в къщи. )))

# 38
  • Мнения: 1 196
nomadka,     fingerscrossed
bambukita  Честито и леко бременеене    Simple Smile

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
bambukita , много хубава новина, честито и всичко да е наред! Опитвала ли си с чай от босилек, много помага.
nomadka, успех!

# 40
  • Мнения: 645
Честито бамбукита,лека бременност  bouquetАз пиех сироп за кашлица на др.Тайс от теснолист живовляк на билкова основа е,на мен ми помогна с кашлицата,смучех и билкови лукчета ,то в това положение избора не е голям Simple Smile PeaceБързо оздравяване

# 41
  • Мнения: 2 070
Петя, не ти се вижда емотикона, но ако е това, което предполагам - ужасно много се радвам. Иначе знаеш какво ще ти кажа - пий цитросепт, имаш си координати на хомеопата, той не може ли да ти препоръча нещо? Като бях бременна с Яна много кашлях, имах чувството, че ще родя от напъни от гърдите.

Мира, сигурно ще се засечем пак навън, до час ще сме излезли.

Мама на Христина, адски се зарадвах за вас. Важна е мотивацията нали. Все така да продължавате! Ти получи ли ми личното съобщение?
Ние се извеждаме всеки ден, независимо какво е времето, а зимата и на терасата в колчката се спи поне по полвин час, пне с Яна така беше, мисля сега да продължа. Те са толкова опаковани в тия колички, че по-скоро има опасност да прегреят, отколкото да изстинат, ние още и шапка не слагаме. Помня Яна на 5-6 месеца - живеехме в Студентски град и там много духа, тя вътре в количката загряла прегряла, аз дзиндзириках по два-три часа да я бутам между блоковете.

Много ми хареса в Оливс, особено ирландската шоколадова торта, препоръчвам ви я. И детския кът е супер, щом влязох вътре да си играя с детето. Нади Миши е с нова готина прическа.  Sunglasses

Да попитам някой ще порчва ли нещо от Ларедут скоро, за да ме включи и мен с едно яке за Яна?
А кога се очакват големите намаления? Още не съм съвсем в час със сайта.

# 42
  • Мнения: 189
ДеЩо,получих го,даже ти отговорих.Пак благодаря.До грижите на доц.Недкова не се стигна.Вие ми помогнахте,за което пак благодаря.Аз Хриси я извеждам с шапка,че е малка още,мен студа не ме плаши,само да се събуди,храня я и излизаме,но съм на Сторгозия,не мога да сляза с малката на центъра,макар и това да съм запланувала.Ако стигна до долу,задулжително ще мина през Градската да изкажа лични благодарности поне на теб,за сега. Hug

# 43
  • Мнения: 22 436
ДеЩо, изчисти си кутията. )))
Иначе до час сме долу по центъра, мотаем се нагоре-надолу обикновено. ))
За ларедут, евентуално ще правя поръчка скоро, но ако има някой преди мен да ти се обади. Намаленията започват декември месец, но точната дата никога не се знае. ))))Края на януари са кръглите цени - тоест 1-2-3-5-10евро. )))


Момичета, ако някой от Сторгозия има път към пощата, би ли погледнал дали дават колетите до 17ч или все още ги раздават от 7.30 до 9.30ч. Чакам си една поръчка от Ягодка вече от 2седмици, нито известие са ми пратили, нито нищо, а още на 29ти е била в БГ.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 11:08 от Mirama

# 44
  • Мнения: 1 951
Здравейте!
Бамбукита, честито, лека бременност ти пожелавам и едно здраво и сладко бебе на финала!
Кога се очаква да се роди?
Ще си имам много компания на пролет, еййй  Laughing

Нади, мисля да поръчам, да. Но чакам да се съберат повече хора заради доставката. Следя темата и набелязвам играчки за Коледа  Peace

Номадка, стискам палци! Всичко ще е ОК, знаеш  Grinning

Много съм доволна, защото си направихме резервация за една непредвидена очивка през януари в Чепеларе. Кумовете днес се обадиха и трябваше веднага да дадем отговор и не му мислихме много, но дано нещо не ми мине котка път - чукам на дърво. Никога не сме ходили на зимен курорт. То че няма да карам ски, няма, защото никога не съм се качкала на такова чудо, пък и ще съм по-бременна, но ще си почивам активно  Grinning

За шоколадови торти, не говорете, моля, защото заради жлъчните кризи не съм яла шоколад от септември месец. И не ми се очертава да ям докато не се махне тази жлъчка, а това ще е евентуално лятото  Confused Също яйца, ядки и един куп други неща не съм си позволявала вече 2 месеца  Tired

Общи условия

Активация на акаунт