ПЛЕВЕН - 70

  • 29 204
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 951
организмът на човек кърви по-малко след пълнолуние
newsm43 Ъъъ, аз не съм чувала за това...

# 61
  • Мнения: 645
o nomadka ама то време не остана,успех и леко раждане Hug,а колкото до пълнолунието ,не го знаех за първи път го чувам newsm78,дали аз ще се падна след пълнолуние newsm78

# 62
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте момичета.
Много радостни новини в темичката ни,браво все така да продължаваме.
Е  не може и без лоши....Тес бързо оздравяване на Габи.
И ние току що се връщаме от Авис Медика.Меги снощи пак вдигна Т 38.5,а
все още пие АБ,вече ми идва да се гръмна.Ако продължава до сряда май ще ни
приемат в болница. Tired

# 63
  • Мнения: 1 951
Никога не съм се съмнявала в съществуването на женска солидарност.  Laughing Laughing Laughing
smile3555 Не съобразих. Ако ще чете, казвай да трия  Laughing
Или направо си му кажи, че сме на същото ниво на некомпетентност като него и точка. Mr. Green

Сега ми проблясна, че ще имате момче скорпион. Леле-леле...обичам тази зодия за мъже  Peace

Слансед, много кофти. Хем АБ пие пък какво става  Tired Дано всичко скоро отшуми  Peace

# 64
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, сега четох по-старата тема и си писала за синрома на близнака. Във вашия род имате ли  близнаци?

# 65
  • Мнения: 2 556
И Меги да се оправя, никаква болница, тя какъв антибиотик пие??

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И Меги да се оправя, никаква болница, тя какъв антибиотик пие??

Мерси,дано ни се размине.
Вече 6 ден пие Клацид,но днес ни казаха да го спрем.
Слансед, много кофти. Хем АБ пие пък какво става  Tired Дано всичко скоро отшуми  Peace

И аз незнам вече какво става,казаха че или я е хванал нов вирус или развива пневмония Tired

# 67
  • Мнения: 2 556
Аз Клацида много го уважавам, той ми е оправял децата, когато са били в наистина тежко състояние, вкл. на Кари пневмонията излекувахме с него. Но и тя тогава няколко дена поддържаше температура, докато го пиеше...

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Slanced, дано да не стигате до болницата, а бързо да оздравява! Толкова ме е страх от тия антибитици, като се почне веднъж няма край с тях,уфф.
И аз си мислех,че ако сложа памперса, ще я върна 5-6 месеца назад, но така пък се събужда или както спи отвита,най - много да й замръзне дупето. Ще изчакам още малко и ще му мисля пак
Номадка, моя термин беше 22.11 и така се надявах да не е скорпион . Виках си дано един ден да изчака,но не би. Точно на 22.11. А скорпиона си е скорпион,луда работа. Ние сме една комбинация вкъщи, Лъв, Скорпион и Овен. Чудо Joy
Деси,  мерси Hug Питах Михаела "мама. по-хубава ли е така?" и тя каза "Не" Joy

# 69
  • Мнения: 2 556
Ние сме сравнително добре - Лъв и Везни с две дечица Дева. Едно време намирах Девата за най-загубената зодия  Embarassed и съдбата ми го върна с 2 броя Деви. Сега за мен по-хубава зодия от Девата няма  Mr. Green

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Нади,да ти кажа,че Меги след като тръгна на ясла също ми се напишка един два пъти през нощта.
Сложих и памперс за малко,но напишкването не се повтори и пак го махнах.Мисля че вече като
е отвикнала от памперса няма да свикне пак толкова бързо. newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 9 860
Нади,не вярвам така бързо да свикне малката с памперса.По-важното сега е да не спи мокра.
Слънцед,да ти кажа какво ни се случи миналата година с Бубка.Нали имаше няколко дни температура 37,1,пратиха ни на снимка и рентгеноложката разчете "лека пневмония",та веднага започнахме Панцеф.После се консултирах с още два лекари,освен личната,които категорично отхвърлиха пневмонията.Но така или иначе бяхме почнали АБ,допихме го.Веднага след това,буквално ден след спирането му,Бубка вдигна висока Т-личната каза вирус,каза ,че  еважно да не посягаме пак към АБ.Имунната система на детето просто се сринала след силния АБ.и после още един вирус изкара.Та така.Когато се налага да се пият АБ,те са незаменими,ама колко вреди нанасят...не  еистина.Но без тях не може понякога.

# 72
  • Мнения: 1 951
Дикси, сега четох по-старата тема и си писала за синрома на близнака. Във вашия род имате ли  близнаци?
Имаме.
Но това не е условие за да имаш близнаци.

# 73
  • Мнения: 5 026
Бамбукита, честито! Лека и безпроблемна бременност!   bouquet

slanced,  дано бързо се оправя Меги!  Hug

Пламси, чакам снимка  Heart Eyes

# 74
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Момичета, предстои ми ремонт и искам да ви помоля да ми препоръчате, ако знаете добри майстори, както и фирми за дограма!

Общи условия

Активация на акаунт