С какво и в кой месец захранихте?

  • 6 215
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 923
Аз започнах захранването на моят син на 6 месеца. Първо започнахме със зеленчукови пюрета, след това плодовите и след това местните. Кашите ги включих след 8 месец. Синът ми е недоносен и заради това ни беше препоръчано малко по - късното захранване, като всяка нова храна включвахме след разрешението на нашата неонатоложка, тя решаваше кога и какво да давам.  bouquet

# 61
  • Мнения: 4 335
ЗАхраних в 5-и месец с пюре ранни моркови на ХИП,след това картоф и морков,тиква.Вьвеждах ги на около 5-6 дена,за да свикне с вкуса.Заместих хранене два месеца по кьсно,на 7 Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
На 5 месеца и половина с пюре от картоф и кърма.

# 63
  • Мнения: 1 121
Захраних на 6 навърени месеца с пЮре от морков на Гербер. Давах по веднъж на ден и изчаквах по 3-4 дни преди да дам нова храна.

# 64
  • Мнения: 1 546
На 5 месеца с пюре от тиква на ХИПП Peace

# 65
  • Мнения: 741
На 5мес със моркови

# 66
  • Мнения: 542
эдравеи,много хубава и много оспорвана тема!
аэ моятя дъщеря я эахраних на 43дни със сок от ябълка,първо няколко лъжички и постепенно увеличавах като се стигна до 30 милилитра!след това от 3 мес с плодово пюре,4-эеленчуково,5-попара и месно пюре,от 7 месец беше на обща храна,но номачкана!и от 10 месеца на обща храна,която тя сама си я късаше!а сега е на 1год и 4 и яде вече сама! Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 23 128
эдравеи,много хубава и много оспорвана тема!
аэ моятя дъщеря я эахраних на 43дни със сок от ябълка,първо няколко лъжички и постепенно увеличавах като се стигна до 30 милилитра!след това от 3 мес с плодово пюре,4-эеленчуково,5-попара и месно пюре,от 7 месец беше на обща храна,но номачкана!и от 10 месеца на обща храна,която тя сама си я късаше!а сега е на 1год и 4 и яде вече сама! Grinning
Май наистина ще стане оспорвана след твоя пост  Mr. Green Wink

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 857
На 5 месеца и половина с картофено пюре.

# 69
  • Мнения: 249
Голямата ми дъщеря я захраних на 3м с плодово пюре. Сега малката я пробвах на 4м  и тя отказа. Изчаках до 5-я и я захрани с кароф, който аз направих, хареса й и вече си хапва около 70-80гр пюре.

# 70
  • Мнения: 1 372
Захраних на пет месеца и половина с оризова каша.

# 71
  • София
  • Мнения: 521
Захраних на шест месеца с плодово пюре от ябълка на Хип, после круша и т.н. С първото  пюре, увеличавах с по лъжичка на ден. След това зеленчуково пюре, каша и на 7 - 8 месеца - месно пюре. 
 
 

# 72
  • Мнения: 78
На 5 месеца и половина с тиква на ХИП Simple Smile

# 73
  • Мнения: 186
През шести месец с оризова безмлечна каша. Предлагах веднъж дневно следобед. Започнах с  по 6-8 лъжички и увеличавах постепенно до достигане на стотина грама. Ако имах изцедена кърма - добавях към кашата. Следващ вкус - след изчерпване на кутията.

# 74
  • Мнения: 1 371
Захраних на шестия му месец. С моркови и ябълки. Отначало по една лъжичка на ден, като с времето количеството се увеличаваше.

Общи условия

Активация на акаунт