Ползвате ли миялна машина и каква марка?

  • 84 034
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 854
ааа това ми е ясно, всеки ден, незнайно как успявам да отрупам мивката с тигани, 2-3 тенджерки, чашки, купички, чинийки. Особено когато съм готвила за малката и за нас. А така мразя да мия чинии, пък да не говорим за тигани и тенджери. Преди си мислех, че миялната си е глезотийка, но вече съм на друго мнение. Благодаря ви момичета за отговорите, убеждавам се, че по-добре да отделя малко повече пари за по-голяма и за доказана марка, пък и все пак това е инвестиция за доста години напред.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 989
Моята е Електролукс, малка, някакъв последен модел. Доволна съм, пускам я 1-2 пъти на ден, много е икономична на препарат и вода. Ползвахме една Мидея около 1 година и отиде в кофата след 5 ходение в сервиз. Моят съвет е - не си купувай Мидея. Peace

# 17
  • Мнения: 762
Задължително (освен ако не те притеснява мястото) си вчеми голяма. Моята е БОШ 45 см и за тави и тенджери ми идва малко трудно. Ако имах по-голямо място щях да си взема голама и пак БОШ перфекто мие има и отложен старт което си е плюс

# 18
  • София
  • Мнения: 3 989
Задължително (освен ако не те притеснява мястото) си вчеми голяма. Моята е БОШ 45 см и за тави и тенджери ми идва мако трудно. Ако имах по-голямо място щях да си взема голама.

Аз съм се научила така да подреждам съдовете, че я пускам веднъж, а мъжа ми 4 пъти....Има си майсторлък.  Laughing

# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Още едно мнение против Мидея. Докато беше в гаранция нямах проблем , но свърши ли ела да видиш чудо.Че и резервни части нямат, и пластмасата се скапа. Жив кошмар е тази марка и никога повече не бих си я купила за каквото и да е!
Иначе доброто измиване зависи от препарата и най вече начина на подреждане. Peace

# 20
  • Мнения: 227
Нашата е AEG и съм много доволна  newsm20!! Нищо че е малка върши работа като професионална newsm10 !! Много е важен препарата при измиване и дали водата е варовита. При нас има много варовик във водата и освен калгон друго не помага !!  Peace


Ето този модел е

# 21
Искам да попитам ако и вие сте имали същия проблем?! Миялната ми прави съдовете матови.. измити са, но стои един слой върху стъклени съдове чаши и т.н. Слагам и препарат за изплакване и всичко което е необходимо, но пак не ги прави кристално чисти и се налага да се бършат допълнително... ако на някой му се е случвало моля да сподели решение на проблема... Блягодаря!

# 22
  • Мнения: 214
имам голяма  миялна филипс- много  съм  доволна

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам голяма,вградена ми е в кухнята,на Бош.Много съм доволна.Преди това имах по-малка,определено по-голяма е по-добре,а според мен скъпото е по-добре от по-евтиното Crazy

# 24
  • Мнения: 79
Мойта е тази,много съм доволна.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Само да не се излъжеш да си купиш на "Горение" - голяяям боклук.

# 26
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Само да не се излъжеш да си купиш на "Горение" - голяяям боклук.

Peace, както и всичките им останали уреди #Cussing out

# 27
  • София
  • Мнения: 130
Моята е AEG ,  никак не беше ефтина.
За вграждане + трета перка.
Е заради тази трета перка ме олющиха яко с цената на миялната. Но си признавам, че откакто я имам не мия нищо, ама нищо.
Загорели тенджери, стъклени съдове за печене и каквото там кексови форми, тави, след като ги метна в мивката и намеря време да ги нареда в миялната, приключвам с миенето.
Ток, вода..по отношение разхода на тези характеристика е супер избор.
Честно казано...много съм доволна.

# 28
  • Мнения: 1 046
Ползвам от само месец Аристон, голяма за 12 комплекта е. Мислих си, че в началото ще има да я зареждам по цели седмици предвид малкото ни семейство. Ноооо то се оказа злато това чудо, всичко се събира и се пуска всеки ден. Слагам там всичко-тенджери, тави, всякакви купи и т.н.

А пък за питането по-горе за мата върху чиниите. Наши приятели имат този "проблем", които аз отдавам на употребата на некачествени препарати за машината. Смени препарата или таблетките, които изпозлваш, все ще попаднеш на най-добрите за теб. Може би и да трябва да смениш гланца или  newsm78.

# 29
  • Мнения: 746
Ами моята Мидея от малките.Освен,че е малка нямам оплаквания.Измива си идеално.

Общи условия

Активация на акаунт