Тайната на дългата и здрава коса - 49

  • 48 050
  • 398
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 272
И аз да попитам за каната.Тъкмо днес мислех да се каносвам,но не ми остана време,моята коса е тъмно кестенява и исках да и сложа черна кана.Незнам да ли ще се получи нещо и колко време ще се задържи цвета....незнам...  newsm78 Вие ме хвърляте в размисли,да ли да го правя ?

# 46
  • Мнения: 4 496
НЕ си разваляй косата с черна къна. После няма отърване от черното! Naughty Hug

мели-мели, можеш да ползваш ампули против косопад веднъж или два пъти седмично. А като правиш и домашни маски се грижиш за новите косъмчета, да израснат по-здрави! Можеш да ползваш и някакви ампули за заздравяване.


# 47
  • Мнения: 41
Здравейте всички! Не съм още в час със сайта, нито се бях замисляла какъв е случая с косата при бременните  Blush освен, че реших да не се подстригвам заради суеверие  Crazy и тепърва ме зове борбата с краищата..Гледам раздвоенки чат пат и за сега само зехтинче полувин час преди баня, че по-лесно, но има ефект ако е редовно! Даже със закъснение разбрах, че не било хубаво да се боядисвам! В случая, се върнах към естествения си цвят и няма да е фатално, но на места ми русолее и ми се щеше поне още веднъж....след като каната отпадна като вариянт, безамонячна дали може?  newsm78

# 48
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добрю утро!
...вместо запис да кажа, че от мързел ли от що ли, от захладнялот овреме ли, бях поспряла маската, но вчера се напарвих... и понеже съм руса, нещо трябваще да изключа по съвет на Мис, но забарвих кое, на принципа на онче бонче, изключих оцета  Mr. Green.. Отивам да видя дали е станала хубава, че нали до сега е била зафутена на върха на главата ми и още не съм се погледнала в огледалото.. Усещам  я жива и тежка! Crazy

# 49
  • Мнения: 2 110
Didolinka , не си слагай черна къна, наистина няма отърваване/питай патило-т.е. мен / !
Прочетох ,че коментирате за отварата от кукоряк, ето я:
1 пакетче /50гр./ се слага във вряща вода и се вари докато сместа остане на половина.Дръпва се от огъня и се сипва 4с.л. оцет и се ставя да кисне 6 часа.
Запомнете: сместа е отровна и не е за еднократна употреба!!!
Първата вечер с памуче се втрива в корените ,като се внимава да не попадне в очите или носа.Завива се с найлон , кърпа и се спи цяла нощ. На сутринта се измива с шампоан.Вечерта на същия ден намазваш косата с мас, жълтък и /или бадемово масло. Стои се 2 часа и се измива косата.   
Някой беше писал за розовата вода, тя наистина е страхотна! Преди време бях прочела и съм ползвала като в едно шише розова вода слагам 10 ампулки витамин С и втривам всяка вечер в косата . Много добре се отразява и подхранва.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 12:53 от si-si

# 50
  • Мнения: 1
ivilicious_blue, мила, аз имам предвид шампоана Нивея за къдрици... :flutter

олеее аз си помислих , че говориш за някакъв крем  Embarassed

# 51
  • Мнения: 4 496
Добрю утро!
...вместо запис да кажа, че от мързел ли от що ли, от захладнялот овреме ли, бях поспряла маската, но вчера се напарвих... и понеже съм руса, нещо трябваще да изключа по съвет на Мис, но забарвих кое, на принципа на онче бонче, изключих оцета  Mr. Green.. Отивам да видя дали е станала хубава, че нали до сега е била зафутена на върха на главата ми и още не съм се погледнала в огледалото.. Усещам  я жива и тежка! Crazy


Газта, Кате, газта. Joy Ама важен е крайният резултат. А щом той е добър-  Hug

Аз розова вода на косата си не съм слагала...Ползвам я заедно с масло от жожоба за почистване на лицето си.

# 52
  • Мнения: 338
Добро утро, момичета!
Радко пиша, но нямам и много време. В момента почива от тривитаминола и ползвам само готовата маска на Лореал за къдрава коса.
Искам да ви почерпя. Днес ставам с още една годинка по-голяма Simple Smile


МИС АРК, много благодаря, че си се сетиал за мен   bouquet

# 53
  • Мнения: 101
 Simple Smile Nqmam vse o6te kirilica... Sad

# 54
  • Мнения: 4 496
На началната страница на форума, до бутона ИЗХОД има едно малко бутонче. Можеш да използваш него.

# 55
  • София
  • Мнения: 17 592
Седя от сутринта наклепотена с бадемово и макадамиево (не го знам какво прави, ама реших да проверя  Mr. Green) масло, остатъчни вит. Д от мин. год. бебето, вит. А и геритамин с мн. изтекъл срок на годност... и вит. Ц. Не знам защо го сложих и се чудя дали изобщо е било добра идея... леле, как ме напада от всякъде!

# 56
  • Мнения: 4 496
Нали знаеш, че минутка след отварянето вит. Ц вече се е окислил? Hug
Но браво! Оказва се, че си същата като мен. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 101
На началната страница на форума, до бутона ИЗХОД има едно малко бутонче. Можеш да използваш него.
Благодаря Мис Арк! Peace

Аз искам да попитам за сухи и цъфтящи краища /те не са много/кое е по подходящо.....терапия с пшеничено масло на Икаров или посещение при фризи?Ще ми се да си запазя дължината.

# 58
  • Мнения: X
Искам да попитам тези, които са на Дюканска диета - знам за мис арк и десси-д  Hug. По принцип зная, че протеините се отразяват добре на косата. Но е диета все пак... Помня, че се бяха оплаквали от косопад мами на тази диета.. Трябва ли да правя нещо превантивно, за щастие нямам косопад? Аз пия по малко витамини, правя маски с масла и корени от коприва. На диетата съм от два месеца и живот и здраве ми остават още около пет.  Crazy Peace

# 59
  • Мнения: 4 496
Облачето, мерките ти са добри. Може от време на време някоя ампула да слагаш. Но добре звучи, да.

makami, за сухи крайчета- масла. Ако цъфтят вече- ножичка. Ако нямаш вяра на фризЮра си- сама, косъм по косъм. Отнема само време и нерви, но не и от дължината. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт