Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
В листовката на маслото от макадамия на Икаров прочетох, че било изпитано против стрии. А и е напълно натурално. Ако замениш бебешкото олио с масло от макадамия може би ще се получи нещо още по-добро! Grinning

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 22:16 от ♥ мис арк ♥

# 16
  • Мнения: 3 314
много добро решение  Peace  вместо да се ползват готовите кремчета с мнооого повече химия

# 17
  • Мнения: 616
аз си бях взела от същото каково масло от аптеката и си разтапях преди мазане наистина е най-подходящо за стриите  Peace поздравления за идеята  Simple Smile в последствие намерих този крем и ползвам него http://www.palmers.bg/

# 18
а самото какаовото масло каква миризма има? и в какви аптеки да го търся? идеята за крема е супер!

# 19
  • Мнения: 616
а самото какаовото масло каква миризма има? и в какви аптеки да го търся? идеята за крема е супер!

мирише на торта  Laughing т.е на нещо сладко много е приятно и не е натрапчиво аз си го поръчах в местната аптека и на другия ден ми го доставиха Simple Smile

# 20
  • Мнения: 826
Звучи вкусно  chef

# 21
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Интересна тема.Браво за творението   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 23 096
Боже, въобще не бих се занимавала с тези кремове - много бързо ми омръзва! Не съм се мазала и нямам стрии  Peace

# 23
  • Мнения: 4 784
...в последствие намерих този крем и ползвам него http://www.palmers.bg/
Този и аз съм го ползвала. Хубав е. Какаово масло + витамин Е  Peace

# 24
  • Мнения: 1 674
Не съм се мазала и нямам стрии  Peace
и аз/въпреки,че имам две бременности./

# 25
  • София
  • Мнения: 2 658
и аз ще пробвам да си забъркам нещо такова  Simple Smile Предишния път се мазах с Мустела, но като проверих после в един козметичен сайт, че го дават със средно ниво на канцерогенност и ми стана лошо. Ще пробвам със 100% натурални съставки и ако не съм доволна, защото моята кожа е много суха, ще купувам пак.

# 26
  • Мнения: 2 660
А ако замениш бебешкото олио със зехтин също няма да е зле. Зехтинът съдържа витамини А и Е и е страхотен за кожата, на пипане е същото като козметично олио.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 658
аз реших да го направя по рецептата дадена от veni9, само природни продукти с много добро действие всяко едно за по себе си.  Peace

# 28
  • Мнения: 4 447
Браво! Сега може да се добавят и няколко ампули витамин А,
и ефекта ще е доста по-добър!  Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ами мисля,че авторката не пита кой какво ползва,а просто споделя какво е направила и ако някой  иска може да го пробва  Peace

Абсолютно съм съгласна с теб!!!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт