ОКТОМВРИ мина и замина,а ОКТОМВРИЙЧЕТО напред е с една година!!!

  • 63 909
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723

Миленка, то спам, спам..ама вземи спамни и тази тема..не я отминавай...никой не те кара да пишеш роман...само две реплики са достатъчни...  bouquet
...
Blush

Права си, да му се не види... ooooh! Embarassed

Вили, ей сега се връщам от купон в Габрово. Супер беше...
Ще ви разкажа, ама утре...сега още не мога да си събера мислите в главата.. Crazy

...Ади, ти още ли си тука? Shocked Аре вече да раждаш, а? Whistling
Желая ти лего и безпроблемно (в случай, че утре не се засечем, де) Heart Eyes Hug

Мила, ЧИД на Андреята!   bouquet
Цун и него, и тебе  Hug Heart Eyes

Цункам ви...всичките  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 686
А това, честно казано, е нещо много ново за мен, но да не се притесниш сега  Laughing Аз наистина нямам проблем с това  Wink Кое е момичето? Абсурдно е да разбирам такива неща от вас, но понякога животът е шегобиец  Wink Искрено ще съм щастлива Андрей да е добре и щастлив!!!
Боже! Мила! Е, "притесних се" е меко казано, снощи те прочетох и цяла нощ мислих каква овца съм и колко ми е голяма устата...и как мога да дрънкам така лекомислено  ooooh!

Днес една "случка" ме накара да си мисля, че понякога може би ти е по-лесно да знаеш причината за нещата, които се случват около теб, а не да се самоизяждаш и да си мислиш какво в теб не е на ред...сега ще се опитам да стана по-конкретна  Embarassed
Ама първо случката: Днес отидох за хляб и кафе - само това трябваше да купя, но в магазина се беше събрал целия квартал, на всички (работещи) каси се бяха извили огромни опашки - лудница. Наредих се чинно на една опашка, обаче след малко една циганка, ама баш циганка, с 2 чавета се обърна и ме видя и като се развика "Направете място на тази булка с корема, бе, какви хора сте, не сте ли били в такова положение, сърца нямате ли" двама-трима се обърнаха и ми дадоха път (аз даже протестирах, че не ми пречи да си чакам...), та мръднах малко напред, ама циганката не миряса, остави чаветата да пазят ред, хвана ме за ръкава и ме помъкна към касата, като проклетисваше наред всеки от опашката  "кво се правиш, че не виждаш и не чуваш, бе, мъж, пък като баба...ти като си пенсионерка - на обяд ще си седиш в къщи, какво се буташ и ти тука - ние деца храним..." и така, чак се засрамих, ама после си дадох сметка, че колкото си по-първосигнален, толкова по-леко ти е. Ние защо не можем като мангалите - все внимаваме да не нараним някого, как ще изтълкува това, как ще приеме онова, той ще се досети...той ще разбере...а те - всичко си казват в очите, скарват се, посбиват се даже, ама накрая всички, даже всички на 1км наоколо, разбират какъв е проблема...и няма неясни неща, няма недомлъвки от добри намерения...май трябва да се учим от тях!

Та историята с момичето е стара, мисля - от преди 2 години поне. На един РД на брат, той ми се похвали, че една неговата колежка (оперна певица ще става мацката) довела на купона новото си гадже - и на принципа "умираме да познаваме известни личности" ми се похвали - знаеш ли кой е той, казва се Андрей, чете новините по К1...аз бях  Shocked казах, че има някаква грешка, защото въпросният Андрей си има жена и дете, даже му показах твои снимки, от някаква форумска среща...брат ми той  Shocked не подозирал...още тогава думите му бяха "Андрей трябва да е сляп и луд, а не прилича на такова момче, изглежда интелигентен, а Надя по турнетата се търкаля с който й падне, въобще - освен да му разбие сем., друго от нея той не може да очаква...а я каква жена си има..." после ти писа, че имаш сем. проблеми, че се разделяте - никога не съм си помисляла, че може да не знаеш за неговата "забежка"  Shocked
До скоро още бяха "заедно", сега брат ми не е в БГ и не мога да го питам, т.е. мога, но той няма да знае подробности...
Аз, обаче, съм сигурна, че Андрей отдавна е разбрал какво за какво е заменил, отдавна е преценил стойността на това, което е загубил...сега обаче си мисля, че същото това, което не му е разрешило да изкаже нещата с точноте им имена тогава, сега не му позволява да го направи пак...как ще реагираш ти, хората около теб...съмнения, колебания...защо мъжете не могат да комуникират с нас... ooooh!

Много, много, много се колебах дали да напиша това, особено тук, обаче реших, че ако наистина не си знаела, дори подозирала, предполагам, че адски си се измъчвала и си търсила истинската причина! Търсила си я в теб, в работата му, в ангажираното ви ежедневие - навсякъде, все около теб. А тя е най-баналната! Стара колкото света! И няма нищо общо с теб! Абсурдно е аз да знам, а ти - не...Знам, че всяка написана дума те наранява, знам, че те връща назад, в нещо преживяно вече, но се надявам, че сега знаеш, че вината не е в теб! Че причината не е в теб! Иска ми се да ти олекне, не да те нарани повече! Съжалявам, че изобщо повдигнах темата, надявам се да си много щастлива оттук нататък, защото имаш прекрасно дете, родители, на които да разчиташ, имаш много приятели, които те обичат и те подкрепят  Hug Пожелавам ти от сърце съвсем скоро да потънеш в мечтаната от теб семейна идилия - такава, каквато си писала, че си я представяш  Hug

Всъщност исках да започна с ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНДРЕЯ Да е все такова будно, жизнено, здраво и щастливо дете!
Пожелавам му от сърце да има също така най-щастливата майка на света  Hug

Мила и прекрасна Ади, аз съм гъската, че ти казах така и ти си взела да се притесняваш! Моля те, повярвай ми! Аз също се колебаех дали да го напиша тук или не. Аз не изпитвам абсолютно никаква болка по отношение на това Андрей има ли някое момиче или не. Нашата раздяла беше изцяло по мое желание. Той направи всичко възможно да върне нещата, да закрепим семейството, но това в моите очи беше невъзможно! Просто аз имах проблем да живея с човек като него - той е много добър и свръх интелигентен, но на мен ми е нужен някой по-земен и по-малко чувствителен човек, някой, който да ми бъде по-сериозна опора. Аз пожелах да се разделим и тогава със сигурност не е имало друго момиче, нито при мен друго момче. Андрей, както казах, обърна света да се върне, но за мен нещата бяха невъзможни.
Днес аз съм щастлива с новия си приятел. Мисля и се надявам, че съм намерила точно човека, който ми трябва, с когото мога да бъда спокойна и щастлива. Той обича детето ми като свое. Детето ми го обича силно. Живеем заедно от месец и нещо, от два дена имаме и куче. Правим планове и сме ок.
За мен е радост да науча, че Андрей също е добре. Много силно се надявам да е така!
Така че, миличка Ади, благодаря за информацията!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря и за пожеланията ви за именния ден на Андрейката! Почерпете се Wink



Прегръщам ви и, Ади, чакаме ви Wink

# 62
  • Мнения: 505
влизам да ви почерпя... че нашия татко има рожден ден днес





Мили, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНДРЕЯ, да ти е жив и здрав и чмото да те радва

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 13:27 от wily

# 63
  • Мнения: 686
Благодаря, Вили!

И вашият татко да е жив и здрав! Много взаимна радост да си причинявате!  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 834
Съобщава се на форумското население, че днес в 10,15ч се роди малката Катерина, с манекенските размери 3,400кг и 52см!!!!! Тя е Божия подарък на Таткото!! 4470 newsm19 Drunk newsm18
           

               ylinfant да е здрава, умна и  красива като мама Ади  babydust7 babydust7 babydust7

# 65
  • София
  • Мнения: 625
Точно влизах да съобщя хубавата новина и виждам Pimpa ме изпреварила!
Да им е жива и здрава малката принцеса и цял живот само да ги радва! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 505
АДИ, ЧЕСТИТО И ТУКА..ПО ДОБЪР ПОДАРЪК ЗА ТАТКОТО НЕ МОЖЕШЕ И ДА ИСКАШ ДА НАПРАВИШ... ДА ВИ Е ЖИВА , ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА, А МИШО ДА Е ЩАСТЛИВ БАТКО



АДИ СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБЕ

# 67
  • София
  • Мнения: 222
здравейте мами, аз съм от отчетните в декември. влизам, за да честитя дъщеричката на Ади и да пожелая здраве и щастие на цялото семейство! Simple Smile

# 68
  • Мнения: 7 723
Лелеееееееееее, как се радвам.... Crazy
Адииииииии, да ти е много, ама много здрава принцеската.
Сигурна съм, че малкото Катенце ще расте заобиколена от любов...  bouquet
Цуни я по гъзето от нас  Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 686
Адииииииииииии, да ви е живо и здраво момиченцето!
Такова щастие - дано целият й живот е белязан от красиви случайности и е родена под щастлива звезда!
Като всички вас, нейното семейство!

С обич от нас!

# 70
  • София
  • Мнения: 3 058
Здравейте момичета,
Благодаря ви за пожеланията  Hug


Влезох за малко, само за да ви почерпя, че трябва и на Мишо внимание да обърна  Hug

Днес  ни изписаха, сега се борим с кърменето. Оказа се проблем. Аз раждах с 38 градуса температура, бях пипнала някакъв вирус, бях на антибиотик, кашлях, хрема и т.н. екстри. В резултат - 2 дни не ми даваха детето, вчера чак вечерта ми я дадоха, тогава започнах да я кърмя и тя засука, но днес изобщо не иска да захапе Sad Трябваше да ни изписват сутринта и нямаше време за опити, но откакто сме се прибрали до сега се храним...тя е гладна, реве, ама не засуква маймуната...аз пък не давам друго и така си упорствахме...обаче гърдите ми напрегнати, втвърдени, ще експодират, накрая изцедих о малко - то пък бавно върви, каналите не са отпушени добре, тя реве, аз цедя - ужас. Накрая се предадох, дадох й изцедената кърма с шише и сега спи...а аз се подготвям психически за следващото хранене Sad

Ще пиша скоро пак, да видим кой ще излезе по-инат  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 040
АДИ, ЧЕСТИТО ВИ БЕБЕ КАТЕРИНА!
Да е жива и здрава, красива и засмяна и на мама отмяна!
Целувки на Катерина, но и на батко Мишо задължително  Heart Eyes
 

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 08:42 от Irena80

# 72
  • Мнения: 2 040
Да ви почерпя и аз, че вчера си имах именничка!

# 73
  • Мнения: 382
Скъпа Ади,да Ви е жива и здрава малката принцеса!
Много щастие и касмет да има!


                                                 
Ади,имам чувство,че ти ей така си отишла родила си и хайде в къщи,до онзи ден беше тук,аз не съм влизала няколко дни и вече нов член GrinningСтрахотна си! Много ти се радвам и възхищавам HugСигурна съм,че всичко ще си дойде на мястото и ще се разберете с кърменето.Желая ти успех и спокойствие Hug

Иренка,Честит Имен Ден и на Николчето,да е жива и здрава,все така засмяна,много да ви радва и слуша!  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 505
Иренка, да ти е жива и здрава Никол, много радост ва ди носи




почерпка, и аз трябва да ви направя, че и моето мъж беше именник

Общи условия

Активация на акаунт