КГБ = Клуб на Готините Баби - 47

  • 21 458
  • 589
  •   1
Отговори
# 30
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Вися на клона,но не съм на компа.Само надниквам, да видя какво става тук.
Момичета,не е хубаво човек да е в къщи.Особенно за тези,които са свикнали да стават сутрин и да тръгват за работа.Започвам трета седмица така и започва да ме дразни. smile3511
Танита ,филма е един,на следващата среща ще има друг. Laughing
Шпунц, настръхва ми косата при думата мухъл : smile3511Тази зима ще сме за първа зима с изолация и ако и сега се появи влага и мухъл,ще се взривя заедно с къщата.От белина,доместос и разни препарати ми е дошло незнам до къде вече.
 Тайна,направо ти съчувствам,че чакаш майстори.Стях е много сложно.
Жаки,къщата на село си е супер.Сега разбирам,защо толкова често си там.
След малко излизам на среща с колежка и малко вятър да ми вземе д...то Joy.
Лек и приятен следобед на всички !

# 31
  • Мнения: 7 386
                         Фури,при изолацията много по-често се появява мухъл,ако не се поддържа Т в стаите и ако на дограмата няма отвори за изпарение /става дума за алуминиева и пластмасова дограма/ при дървената не съеществува този проблем защото все от някъде поззявва и влагата излиза.Белината и доместоса са за предпочитане пред препаратите "антимухъл" защото те са токсични и при деца трудно се прилагат.Другото е по-често проветряване особено сутрин.
                         А за стоенето в къщи просто си мечтая.Имам толкова много работа,че не е истина и бих могла да се занимавам с хиляди неща +внуците.Разбира се , че и паричките трябва да са достатъчно. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 001
Момичетаааа,къде стеееее?!  newsm78 newsm78
Изпокрихте се нещо..... Laughing Laughing Laughing Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 1 529
Момичетаааа,къде стеееее?!  newsm78 newsm78
Изпокрихте се нещо..... Laughing Laughing Laughing Laughing

 Темичката ни заспа,хайде на кафе за разсънване,а за Мастерче чайче. Ти оздравя ли?

# 34
  • Мнения: 0
Тайне, много ти благодаря, ще се помъча да си сложа на аватара един скорпи. На 20 съм - казват че е черен скорпион, защото е 2 дена преди смяна на зодията.
Жаки къщата ти е разкошна, благородно ти завиждам.
Момичета и аз ще бъда за първа година с изолация и дограма и се страхувам какво ще стане, на сина само му се мокреха стъклата, голямо миене им направиха.
Пожелавам ви спокойна вечер - салатка, ракийка и всичко както му е реда.
Обичам ви.
 Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 5 001
Ееее,Шпунц  Hug Hug Hug
Мерси за чайчето.....Тц,не съм здрава.....Ама какво да се прави....Такъв е сезона....Лекувам се. Laughing Laughing Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 15 460
Джучка, аз пък започвам скорпиона на 24 окт, а и съм родена 0.30 ч. Племенника е на 19-ти ноември.Джучка, аз сега ще затварям балконите и като няма парно много ме е страх, че ще мухлясва и тече вода по тях.

Жаки къщичката е муцка, много ми харесва.Със здраве да си я ползвате!

# 37
  • Мнения: 77
Жаки, много е  хубава  къщата, и от вън, а за вътре нямам думи. Чудесна е!
Разгледах всички снимки, много сте хубави! Да сте живи и здрави, още да постигнете!
Фурийче, каква ти е дограмата, казват, че алуминиевата прави влага. Ние не сме имали  никога, ама в голямата дъщеря, след като си смениха дограмата имаше и знам колко е неприятно и как мирише на мухъл. Стефан не позволява да сменяме дограмата по тази причина, добре че в нишата към терасата се изметна вратата, че тази година там поставихме ПВС-вратопрозорец с голямо кандърдисване. Ще видим какво ще е тази зима, не дай си Боже, да излезе някакво петънце.....аз ще съм виновна!
Шпунц, мерси за поздравите, няма значение кога са отправени, важно е да са здрави всички. Нали съм баба на Михаела, благодаря ти от нейно име. Дано бързо да се справиш с мухъла.
Мастерче, още мааааалко като се върнат работещите, ще станем повече.



         Two Hearts Two Hearts Heart Eyes newsm76  Kissing Heart Flowers Four Leaf Clover Two Hearts

# 38
  • Мнения: 7 386
                         Моята дограма е алуминиева и никога не съм имала мухъл.Когато се поставя такава дограма най-добре е да е с термомости дифузни отвори за да излиза влагата.Само,че тази дограма е много скъпа.Всички дограми /алуминиеви/ без термомост кондензират защото не изолират студа.

# 39
  • Мнения: 263
Здравейте дружки! Тъкмо ми се освобоади компа и бързам да седна да ви прочета.
Дидия много красиви неща си направила, четох веднъж в темата за техниката на декупажа, много ми стана интересно, но то и време и материали трябват. Продължавай да твориш и да се специализираш и да ни показваш красоти.
Жаки, страхотна е тази ваша къщичка на село, с голям вкус всичко направено, подредено и много уютно.
Мастерче, песента ти я изнамерих само част от нея в предишната тема, а Яжка ти я пратила после цялата - виж, провери, има линк даден.
Фурийке, почини си малко, сега ти се е паднало, тя работата няма да избяга, пък и не вярвам да скучаеш - кой знае какви плетки мяташ или гоблени си захванала пак.

Аз и днес продължавам с болките в гърлото, но на обяд още като слязох от автобуса, веднага си купих Азитрокс. Тая вечер ще го взема за първи път, дано ми мине, че от Оспена нямам некакво подобрение, та дори и носа ми протече вече.

На всички поздрави и прегръдки!

   


Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 16:55 от didi***

# 40
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета, благодаря за комплиментите Blush аз много си я обичам тази къщичка, защото ми е наследство от любимата ми прабаба/лека и пръст/.Имаме още много идеи, но живот и здраве едно по едно Simple Smile
Марси, ти кога ще пуснеш снимки след ремонта? Може и да си пускала, но аз съм пропуснала Flutter

Ние имаме PVC/незнам дали така се пише/ дограма, но нямам мухъл.Само когато е много студено сутрин прозорците са замъглени.

Дидиа, и аз разгледах твоите красоти.Браво, голям си майстор Peace

Тръгвам си от работа, че днес ми дойде в повече Crazy
Хубава вечер на всички! Heart Eyes

Болничките /Мастерче, Диди/ оздравявайте бързо! Hug Hug

# 41
  • Мнения: 7 386
                     Да ви се оплача и аз.Гърлото ме боли,кашлям зверски и ми става все по-лошо. SickЕдвам чакам да стане време за в къщи,че ще падна още малко.Май вирусите ме преборват и мен.Само да се прибера и ще гълтам С-тата и АСС-то .Само с това се лекувам дано и този път се преборя.

# 42
  • Мнения: 5 001
Айдеееее,и Дидка я пина пипката....Уф.....много гадно!Дано успееш да го пребориш! Hug

# 43
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Прибирам се от среща и да не изтърва,веднага при вас.Нашата дограма е ПВЦ,но само в северните стаи.Така съжалявам за дървената,но като не ме пита никой предварително.Много по уютно ми е в другите стаи.Проблема с влагата и мухъла се появиха след ПВЦ-то,до тогава такова нещо незнаех.
Жаки,думите за къщата не са комплименти,а си е самата истина.Направо си е страхотна къща за отдих.Дълги години да и се радвате.
Болните вземайте мерки,утре да докладвате,че сте бодри и свежи.
Диди,плетките вървят,но сутрин не бързам за работа и това ме тормози.Днес на срещата с колежката това си говорихме,че вече и на нея и е омръзнало в къщи.Ние сме свикнали на тормоз. Joy
Отивам на салатоправене,после ще има ракиепиене и после пак тук,за да спретнем седянката.

# 44
  • Мнения: 5 001
- Докторе, какво да правя? По цяла нощ сънувам, че съм крава и преживям трева.
- Еее, голяма работа... Няма страшно.
- Как няма страшно бе, докторе? Сутрин като стана половината дюшек го няма.
--------------------------
Говорят си двама приятели и единия се оплаква:
- Отидох вчера в кръчмата и да пийна нещо. Обаче бармана направо ме обиди - даде ми една бира, жива водица...
- И ти какво?
- Ами преглътнах обидата...
-------------------------
- Алоу?
- Да?
- Извинете, Ваня може ли?
- Може! От личен опит ти казвам - може!

Общи условия

Активация на акаунт