Трета неуспешна бременност, имам нужда от съвет

  • 4 385
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6
Fever,

искрено съжалявам за всичко, което си преживяла.

Преди четири месеца имах спонтанен аборт в 20 г.с. Изследванията, които ми препоръчаха да направя бяха имунологични изследвания, микоплазма и уреаплазма, хормони и антитела на щитовидната жлеза. Моят съвет е да направиш и генетични.

При всеки е индивидуално, но все пак споделям опит, може да е полезен.

Желая ти успех!

# 16
  • Мнения: 75
Мило момиче,съжалявам много за това,което си преживяла! Според мен е най-добре да се консултираш с д-р Тюфекчиева. Видът на матката може да се установи с цветна снимка, може би е добре да си направиш такава преди да отидеш на конултация. От сърце ти желая проблемът да бъде намерен и решен и следващата ти бременност да е успешна!  Hug

# 17
  • Мнения: 4 589
Аз бях правила цветна снимка и доктора тогава ми беше казал, че всичко е наред. Но при преглед на ФМ в 21 г.с. при д-р Марков се видя, че матката ми е леко двурога, но той тогава каза, че това не би трябвало да е проблем за изтичането на водите на едното бебе. И че е леко,като бенка. Но въпреки всичко стана инфекция, изтекоха водите и така в 25 г.с. се родиха бебетата.

Съветвам те да си направиш наистина всички изследвания, защото аз до сега се обвинявам, че нещо някъде съм пропуснала.

Мен също ме чакат такива изследвания и живот и здраве 2 опит ИКСИ 2009 год.

# 18
  • Мнения: 41
Съжалявам много за това,което сте преживели!Пожелавам ти да откриете проблема  и следващата бременност да е успешна! Praynig

# 19
  • Мнения: 767
Здравей fever,много съжелявам за това което си преживяла ,но аз те разбирам как се чувстваш и колко му е трудно да пише тези редове.Иаз като тебе скъпа съм с 4 спонтанни аборта 2 - 18г.с,1- 5г.с и още 1 в 27г.с.-то си беше живо раждане ,бебе 900гр.което го загубих на 3 ден просто милото ми то не издържа.всеки път като се сетя вярвай ми сърцето ми се къса но няма как просто издържаш.Тази година си направих почти всички и зследвания -тенегични,имунологични,уреяплазма,микоплазма,хламидии,токсоплазмоза,листериоза,цитомегаловирус,HBSag,АФА,тат,мат,тсх,иоще сигурно не се сещам всички резултати са в норма с изключение на НК клетките които са съвсем леко завишени.Незнам дали причината е в тях.Последните 2 бременности бях и със серклаж,но като тръгне просто къса шева и пак излиза,затова не се обвинявай.В момента съм се насочила при доц.Конова имам изписана терапия от нея за гинеколог съм избрало др.Алкан Емин.Моля някои от форума ако знаят да споделят мнение за доктора.Надявам се да не съм ви натоварила много и скъпа fever моля се следващия път при всички от нас всичко да е О.К. ,пожелавам на всички лека вечер Hug

# 20
  • Мнения: 989
fever, ако ти трябват координати на д-р Тюфекчиева пиши ми и ще ти дам. Наистина преглежда в частния си кабинет и по принцип часове има чак за след месец, два, но си заслужава. Според мен трябва да действаш едновременно във всички направления за да не губиш време т.е. да си направиш генетичните и имунологичните и същевременно да изясниш вида и големината на преградата и дали има нужда от операция за премахването й. От сърце ти желая успех!  Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Благодаря на всички за отзивчивостта  Hug. Чувствам се по-добре, когато съм споделила болката си и сте отделили време да прочетете историята ми. От сърце желая на всички сбъдване на така желаното щастие  Hug
benito_79, Scarlet_ ще ви пиша на лични.

# 22
И аз ти пожелавам следващия път да е успешен,  Praynig
късмет и вярвай в успеха.  Hug

# 23
  • Мнения: 1 335
fever, сега видях, че ти си авторката на тази тема  Sad
Съжалявам, миличка Hug Момичетата вече са те посъветвали ...
От мен прегръдка и много кураж  Hug

# 24
  • Мнения: 17
Здравей,fever.Много съжалявам за загубите ти.И моята история горе долу е като твоята само,че аз съм с 2 миседа в 12г.с.,един аборт в 18 г.с. след направен серклаж и най-голямата ми загуба беше на 26.10. когато загубих моето момченце в 22г.с. Сега събираме сили за следващ опит,който вярвам ,че ще бъде успешен :pra
Казват,че Господ изпращал изпитания само на силните.Е надявам се вече да ни е оценил и следващия път и ние да гушнем нашите бебчета. luvbed

Общи условия

Активация на акаунт