Придобивки зима 2008/2009

  • 58 460
  • 573
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 512
честито момичета  bouquet
аз имам доста неща,ама ме мързи да снимам-показвам ви само едни обувки Hugснимката е от нета-мойте са черни,ще ви ги покажа тези дни Hug

http://prikachi.com/files/448509u.jpg

Невероятно красива обувка! Както винаги проява на страхотен вкус. Честито!  Peace

# 61
  • Мнения: 557
Тиа страхотни са. Crazy
Ккакво стана с ботите има ли ги в Пловдив?

# 62
  • Мнения: 1 312
Tia_e   newsm74 са  Hug

# 63
  • Мнения: 811
mila71, туниката е много сладурска! Много харесвам такива пуловерчета! И дънките са много хубави  Grinning

Тia_e, много секси изглеждаща обувка! Или по-скоро красива обувка за секси краче   Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 958
Мерси момичета. И вие показвате страхотни неща! Тук за съжаление няма много избор........

Малко спам - понеже сме отскоро тук и голямата отиде при дядо си в София за събота и неделя и той й казал да я води в Южния парк. Тя отговорила - Дядо, Кюстендил целият е парк, искам магазинииии, да ходим в Джъмбо....... Laughing

# 65
  • Мнения: 280
мерси момичета  bouquet  bouquet  bouquet

placholina,не съм проверила още  bouquet

# 66

Момичета страхотни неща.Да са ви честити и със много усмивки да си ги носите...От мен като навлезна малко в нещата,че съм заек още тук Embarassed

# 67
  • Мнения: 751
Tia_e честито мила.Добър вкус както винаги. Heart Eyes Hug

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Малко офф топик. Embarassed
Къде е Милейди? Rolling Eyes Трябва да по4ерпи днес! Мацка,  newsm59. Да си здрава и все така красива, да ни радваш с вкуса си и придобивките!  Hug
И за да не е съвсем спам да поздравя моми4етата със страхотните придобивки - Тia_e, Mila -   bouquet - със здраве да си ги носите!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 11:59 от mar4ela5

# 69
  • Мнения: 811
Хващам бас, че там където е в момента Милейди, се е впуснала в луд шопинг  Grinning  Heart Eyes

# 70
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Момичета, в предната тема видях едни ботички на Мустанг. Знаете ли горе-долу как са цените там?
Имате страхотни придобивки. И аз имам доста, но мнооооого ме мързи да снимам, после да качвам.... Crazy

# 71
  • Мнения: X
Момичета, помня че коментирахте по едно време, но нещо не мога да го открия - къде има хубави боди-ризи?

# 72
  • Мнения: 2 742
Здравейте момичета,не съм показвала нищо тук,но пък съм виждала много хубави неща.
Я кажете как ги носите зимата тези блузки с късия ръкав,като сивата туника ,с боди отдолу дали става?

# 73
# 74
  • Мнения: 469
Здравейте момичета,не съм показвала нищо тук,но пък съм виждала много хубави неща.
Я кажете как ги носите зимата тези блузки с късия ръкав,като сивата туника ,с боди отдолу дали става?


Аз ги нося точно с боди  - ако туниката е много деколтирана слагам боди с поло, ако самата блузката има поло - от по-деколтираните бодита.

Общи условия

Активация на акаунт