Зимна чакарака среща на ИБ-стари и нови кучета

  • 10 543
  • 170
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
На мен това,Армирахотел го чета на линка,ми допадна Thinking
къщата ни е точно над Армирата Mr. Green Хотела е много, много хубав. Мога да питам за цени за повече хора в петък.

# 61
  • Мнения: 2 751
Кали, вярно е, аз бях против баните за лятната среща, защото празнувахме една Нова година в "Извора" и беше безбожно скъпо за това, което получихме, а и нямаше кой знае къде да се ходи наоколо. Но за зимна среща мисля ще е ок, щото едва ли ще се юрнем да обикаляме някъде. А и гледам Херка е дала и други линкове, освен "Извора", та сядам да ги гледам Laughing
На безбожно скъпо ние няма да се вместим  Peace

Иначе баните са ни ОК, пък и може малко да се поглезим със СПА  Mr. Green Flutter

# 62
  • Мнения: 2 309
Хери,пита...питай,на мен много ми хареса,поне на картинките! Party
Дано и на другите им допадне Hug

# 63
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ааааауууу, Армира-та много ми хареса! Peace

# 64
  • Мнения: 1 792
Аз съм без значение защото ще съм без багаж.Грехота е да гледаш внуците на бабите. Mr. Green
На теб всичко ти е под носа Joy
Нямаш право да имаш претенции Crazy
Дайте друго предложение за по-централно място - Стара Загора,Арбанаси,Търново...от сорта Thinking

ама гледай си работат ма мога да си мрънка ако си искам smile3534

# 65
  • София
  • Мнения: 3 524
и на мен аримира ми хареса, херка ако може цените да разбереш? Peace

# 66
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Аз знам, че са доста високи, но за група може да има отстъпка, знам ли? А дано   Peace!

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Армирата и на мен ми изглежда добре Peace Чакаме инфо за цените Laughing
Чувствам се длъжна да поясня за Извора Blush - това, което платихме тогава, не отговаряше на това което бяхме уговорили; може по празници да се правят на интересни, а иначе всичко да е ок. Приятелите, които правиха резервацията, бяха с прекрасни впечатления преди тази НГ.
Ние, ако останат СЗ минерални бани, сме сигурни два броя засега:peace:

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
 Crazy Армирата ме утрепаха с цени...наясно съм че няма да е там...просто ви ги съобщавам за да не съм капо от напразното ходене до там Mr. Green
Стая /двойна/ има и със спалня има и с две легла - 122лв. /през почивните дни/ и 110лв./през седмицата/.
Ползваме отстъпка ако са 10 и нагоре семейства 12%,

# 69
  • Мнения: 2 751
Crazy Армирата ме утрепаха с цени...наясно съм че няма да е там...просто ви ги съобщавам за да не съм капо от напразното ходене до там Mr. Green
Стая /двойна/ има и със спалня има и с две легла - 122лв. /през почивните дни/ и 110лв./през седмицата/.
Ползваме отстъпка ако са 10 и нагоре семейства 12%,
И аз така очаквах  Crazy
Дайте да прегледаме и другите  Peace

# 70
  • Мнения: 1 792
ейй те я пък айй сектир finger tooth
аз довечера ще питам милото като ходят в командировки из стара загора къде спят и ако знае нещо интересно да каже

# 71
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
ейй те я пък айй сектир finger tooth
аз довечера ще питам милото като ходят в командировки из стара загора къде спят и ако знае нещо интересно да каже

Ми то ако ще е в града избор има много  Peace! Аз веднага се сещам поне за няколко добри хотела на сносни цени  Peace!

# 72
  • Мнения: 2 751
ейй те я пък айй сектир finger tooth
аз довечера ще питам милото като ходят в командировки из стара загора къде спят и ако знае нещо интересно да каже

Ми то ако ще е в града избор има много  Peace! Аз веднага се сещам поне за няколко добри хотела на сносни цени  Peace!
На мен лично не ми се ходи в град.  Thinking Малко ми е София, та и почивка в друг голям град  Tired
Затова нека да е на баните или някъде другъде, поне малко планинско  Hug

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ягодите  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 2 751
Това къде беше? чувала съм много хубави неща за там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт